PDA

Zobrazit normální verzi : NZTMS C: --> Dimitri



NZTMS
30-06-17, 12:18
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 223158)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 41 minut a 53 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '101444'
[AMXBANS] Duvod banu: 'cakanie na lasta'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < NZTMS C: >
[AMXBANS] Tvuj nick: NZTMS C:
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1645720596
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1645720596
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.38.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.38.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Dimitri >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_kabul)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Zdravim,
rad by som dostal unban za (podla mna) neopravneny ban od Dimitriho. Mozem tvrdit ze je ban neopravneny pretoze to ze som mal na furienovy lasta asi 4x za sebou neznamena ze som na neho cakal.

Situacia bola taka ze za furienov sme od zaciatku nemaly peniaze a druhy tym mal este za furienov nahrate dobre kola a tak mali full nakup skoro vsetci ct.

V mojom tyme nebolo vela chytrich ludi a na mape de_kabul kde je dost vela priestoru na lietanie (takze si nas ct lahsie vsimnu) vsetci furieni rushovali ct bez nakupu a bez sk...a ak su sa tam nahravalo demo tak je jednoznacne viditelne ze vacsina furienov zomrela do 30 sekund...vacsinou okem mna a nejakych 2 ludi...

Dostal som lasta asi 2x tak ze som mal low hp z toho ze som sa snazil obletiet ct a ist na mensie skupinky no zial neuspesne a vacsinou som zostal niekde stat kde som si doplnal hp ked som mal asi 20-30 hp a tak ked isiel ct pri mne nesiel som na neho kedze mal nakup a ja niesom uplne dementny ako ostatny tak som sa na neho hned nerozbehol...a tak som asi 2x dostal lasta ked boli pri mne ct a ja som nebol niekde zalezeny v nejakom rohu mapy kde ct neboli...

Samozrejme ked som zabil 2x skoro cely ct team, ctcka sa zacali stazovat ked prichadzali o svoje nakupy a tak pisali dimitrimu ze je to na ban a a ake som decko a podobne.

Dimitri mi pod natlakom dal kick a kedze som chcel hrat furiena tak som sa pripojil spat...ale uz zacalo kolo a hned mi to dalo lasta ...nasledne aby vsetci neplakali som si dal sam kill do konzole.

Samozrjeme aj ked som nikoho nezabil ale som si dal kill aj tak mali vsetci reci ze 3x som uz mal lasta...

Dalsie kolo som nemal peniaze a nemal som chut hrat safe a nerushovat tak som isiel po prvom ct co som ho uvidel ...bez hp a vesty som mu dal 2 hity pravym ...a zrazu som dostal zase lasta...

Nechcelo sa mi dat si kill lebo na to je tam ten last aby robil vyrvnanie tymov ked druhy ma riadny nakup...myslel som ze Dimitri ma sleduje a ze videl ze som rushoval ako vsetci ostatny len preto aby nikto nemohol nic povedat...no opak bol pravdou...dostal som hned nejake upozornenia ze dostanem ban ked budem furt cakat a vtedy som nazval admina "chudakom" pretoze som mal nervy z toho ako sa necha manipulovat a nerobi to co ma ...co je napriklad spectovanie ked uz si mysli ze nieco porusujem...uz po zmene ct za furienov som dotsal ban na 3h za dovod "cakanie na lasta" co si myslim ze vobec nebol ten dovod za ktory som ho dostal ale za neschopnost admina a za to ze sa necha zmanipulovat teenagermi ktorych nasere ked zomru s plnym nakupom vo virtualnej hre.

Dakujem za precitanie ...pripadny unban alebo porozmyslanie nad chovanim admina ak to cita Dimitri.

Dimitri19
30-06-17, 12:49
Ahoj,

Je pravda ,že si mal lasta 4x za sebou(Počas mojej prímnosti) . Po mojom príchode začalo písať minimálne 7-8 hráčov(vrátane tvojích spolubojovníkov) ,že čakávaš na lásta a už 2 kola po sebe si mal lasta.(Čakaním) Počas mojej doby : 1. kolo si mal lasta , to som nechal tak ,ale akonáhle som ťa videl 2. kolo ,že si bol pri T spawne ,tak som ťa upozornil. Ďalšie kolo opäť to isté ,tak som ti dal kick. A posledné kolo za Furienov to isté. Upozornil som ťa 2x a tuším som ťa už pár krat na serveroch upozorňoval ,ale to teraz neriešme. Je pravda ,že som nebol celu dobu v spekte a normálne som hral a dál som na rady ostatných hráčov ,ale bol som v spekte 2 kola kedy som ťa videl ako čakáš na lasta , samozrejme som bral ohľad aj na situáciu či nie su v blízkosti ctčka , ktoré som si v tej chvíli v tvojej blízkosti nevšimol.

Dávam ti UB a taktiež by som ťa poprosil aby si sa zamyslel nad svojím správaním voči ostatným hráčom.

NZTMS
30-06-17, 13:30
Dakujem za pochopenie a tiez by som rad dodal ze niektory spoluhraci maju iny hraci styl a radsej rushnu bez premyslania a potom sa stazuju ze mam lasta... ja ked hram furiena tak aj za ct si mi uz par krat pisal na staznosti hracov ze kempim...ale keby ma spectujes tak si vsimnes ze sa pohybujem v nejakom useku ktory som si vycistil od neviditelnych furienov a kemp meter mam vzdy tak aby mi daval hp...na duste 2 to robim napriklad tak ze chodievam od shortu po A site a niekedy pozrem ct a naspat... toto je podla velkej skupinky hracov kempenie...a za furienov si nikdy nekupujem sk a radsej si kupim 2x vestu no slow a hp a na hracov vzdy nejdem z predu ale niekedy si ich aj pockam a odchytim ked ich je vela pri sebe.... mne nejde o lasta ...ja si chcem skor strategickejsie zahrat...keby tym niekedy neumiera tak rychlo tak ja si do vyprsania casu v klude hram svojim menej rizikovym stylom...Este by som sa rad vyjadril k tomu ze to ze je toto moj 6 ban na kotelne neznamena ze mna nebavi hrat na kotelne...prave naopak skoro kazdy den tu hram furiena, jb, paintball alebo aim mapy a upozornujem na tych co porusuju pravidla...a tie bany som dostal vacsinou za moju hlupost...za nadavky ked som to prehnal lebo ma niekto nastval...alebo za TXT ked mi zazvonil mobil a asi na 10 sekund som ta vyliezol aj ked som vedel ze nemam a potom ako som zlieyol som zabil hraca...ale ten ma po dost dlhy cas vydel ale bola to moja chyba..a este som mal ban za ct tlacitka na jb... tiez moja hlupost.

Dimitri19
30-06-17, 19:36
Kazdy ma svojou styl hry ale myslim si ze mapy su tam dost rozmerne. Som rad ze sa ziadost o UB vyriesila bez komplikacii. Moze sa to uzavriet.

Koprakek
02-07-17, 09:05
Lck.