PDA

Zobrazit normální verzi : marycka magdonova --> Traex



Kloucek
01-07-17, 16:01
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 223307)
[AMXBANS] Mas 58 minut a 4 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '178358'
[AMXBANS] Duvod banu: '.Kill do konzole pred smrti'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < marycka magdonova >
[AMXBANS] Tvuj nick: marycka magdonova
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:791637985
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:791637985
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.181.39.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.181.39.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Traex >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP 2 (bb_schoolbgbackyard)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu





Poznamka:






Kolikrat jsem toto udelal a nikdy mne na toto nikdo neupozornil, tod za 1. Za 2. Proc jsi nedal ban Alkovi a DropmaNovi za NK +nadavky(pouze dropman)? Nadavek bylo nekolik. Mne to je v podstate jedno ten ban (hodinka je pohodka), ale vsecko okolo jako nic?

DropmaN a Alko - NK: http://csko.cz/forum/showthread.php?57830-BB-Obch%E1zen%ED-hry-za-ZM

Ban vypršel, ale chci vysvětlení od admina.

Samco
01-07-17, 23:29
Ja len k tomu toľko, že kill do konzole je niečo ako odpojenie pred smrťou a preto to môže byť rovnako posudzované.

Troppe
02-07-17, 00:35
Ahoj. Promiň, že se k tomu vyjadřuji až tak pozdě. V podstatě ti to vysvětlil Samčo.
Přišel jsem na server 10 vteřin před vypuštění zombie a ty jsi se respawnul na spawn. Čekal jsi, až začne kolo a poté sis okamžitě napsal kill.
Dropmana a Alka jsem ve hře neviděl porušit žádné pravidlo, když jsem byl na serveru.
Zmiňuješ tu chatlog. Na chviličku jsem se podíval na tvůj chatlog. Nejprve si zameť před svým prahem, poté můžeš upozorňovat ostatní.
Nikdy jsi za to potrestaný nebyl? Jelikož tě u toho neviděl admin, nebo ostatní byli tak hodní a nenahlásili tě.

Kloucek
02-07-17, 07:36
nebo ostatní byli tak hodní a nenahlásili tě.

Nato by mně snad upozorňili, ale těd, když už se tu nebudeme bavit o UB, tak si myslím, že je nejvyšší čas na lock.

Koprakek
02-07-17, 23:58
Lck.