PDA

Zobrazit normální verzi : zádost o práva



.KVASNO.
02-03-12, 21:28
Moja prvá žiadosť
Moj vek:14
Meno: Martin
Nick: *[Black Killers]* KVASNO
STEAM_0:147644321
AMX príkazy viem
Práva na serveroch: zombie1/2/3 JailBreak
Niečo o mne: Volám sa Martin mám 14 rokov csko je moja obľúbená hra. Moja skúsenosť s csko sú 3 roky. Na kotelni hrám 3 roky. Môj koníček je futbal .
Prečo ja: Tak adminom som chcel byť od malička aj niekedy vydím ako niektorý porušujú pravidlá napr. na zombie sa niekedy staňe ze majú WH lebo tam si to skoro nikdy nikto nevsimne .Na JailBreak zas casto demencia CT. Tak dakujem vopred za vsetky dobré a zlé správy dúfam ze len dobré :D

Ciper
02-03-12, 21:34
:thumbup:

Giussepe
02-03-12, 21:50
Moja prvá žiadosť

Oh Really?

http://csko.cz/forum/showthread.php?4220-zadost-o-admina
http://csko.cz/forum/showthread.php?4227-zadost-o-admina

.KVASNO.
02-03-12, 21:59
Za to sa veľmi ospravedlňujem to som potom ani už neotpisoval lebo to bolo nedorozumenie a chyba môjho mladšieho brata ja viem že to je asi častá výhovorka ale ja vám hovorím že to je tak to napísal môj brat a môžem mať aj taký menší dôkaz napr. sa pozrite na gramatické chyby.

Giussepe
02-03-12, 22:02
http://nekomimichan.org/b/src/129356030128.jpg

ZombieBot
03-03-12, 12:18
Ne.

Leryx
03-03-12, 13:42
Vyjádřím se za JB: NE. Proč? Lžeš nám tu jak tiskne. -první žádost? Asi těžko. Říkáš že to byl bratr jo? To se oba dva jmenujete Martin? Píšeš že to psal tvůj MLADŠÍ bratr kterému je 15. (tobě 14) Je vidět že si z nás tady děláš dobrý den, a o to tady nestojíme. Co se týče tvých schopností na JB tak taky nic moc. Doufám že se vidíme naposled. Ahoj.

.KVASNO.
03-03-12, 19:32
Ale nie to by som si nedovolil však keď to píše cez môj nick tak asi tam aj napíše moje meno a vek netuším prečo napísal 15 tak si z vás určite nerobím dobrý deň.
Ak by ste chceli informácie ohľadom môjho brata tu sú: Vek: 12
Meno: Marián

A čo sa týka mojich schopností na JB tak myslím že na to aby som mohol byť admin sú dobré však ak sa nemýlim admin sa ma starať o to aby sa dodržiavali pravidlá a nie o to aké ma skóre v tabuľke.

Leryx
03-03-12, 19:41
Promiň rád bych ti věřil, ale výmluv typu Můj bratr tohle, můj pes tamto, babička omylem zapla na mém PC cheaty atd. tu máme víc jak dost.

.KVASNO.
03-03-12, 19:54
JJ to viem že takéto vyhovorenie asi používajú často ale to som už napísal Giussepe
Tak v poriadku ak neveríš že to bol môj brat to chápem ale tak by som ťa poprosil aby si ešte zvážil tvoj názor na moje práva sa pozri na gramatické chyby mojej tejto žiadosti a tejto: http://csko.cz/forum/showthread.php?...adost-o-admina ak názor nezmeníš tak to plno pochopím.

MAGi
03-03-12, 22:12
Tak adminom som chcel byť od malička
Pani, ty mas zivotni sen koukam.
Ne, zkus to za 2-3 roky.

Charon35
03-03-12, 22:19
Za to sa veľmi ospravedlňujem to som potom ani už neotpisoval lebo to bolo nedorozumenie a chyba môjho mladšieho brata ja viem že to je asi častá výhovorka ale ja vám hovorím že to je tak to napísal môj brat a môžem mať aj taký menší dôkaz napr. sa pozrite na gramatické chyby.

Čavte niečo o mne volám sa Martin mám 15 rokov som zo slovenska môj koníček je futbal a pc moje meno na csko je KVASNO kazdi deň odohram 3 aš 4 hodini na csko.Moje oblúbené servery sú:JailBreak1/2 ,Furien a Deathrun preto by som chcel biť adminom na tichto serveroch.

Môj steam: _0:1:47644321
Moja skusenosť z csko:4 roky
Moja skusenonsť s adminom :ziadny

Preco chcem byť admin jenoduche csko je moja naj oblúbená hra vidím aj tak ze je vela adminov ale stále niekto porusuje pravidla a nedostane trest tím to nechcem uraziť adminov tímto myslím ze za to môzu ti co chodia hrat na server a nevedia pravidla alebo ze je niekto CT nieco urobi my sa ho opitame preco to spravil a on sa otpoji cista demencia tak chcel bi som vam pomôc ako hovoril moj dedo kazda ruka sa hodi vopred dakujem za vase dobré a negatívne správy.Bol bi som rád kebi ste my dali sancu .

Ano, gramatické chyby. Tie isté + taký istý štýl písania. Bez čiarok.

.KVASNO.
04-03-12, 09:38
no ok skúsim inokedy tak diky že ste mi aspoň povedali niečo -napísali :D

Charon35
04-03-12, 11:02
no ok skúsim inokedy tak diky že ste mi aspoň povedali niečo -napísali :D

Skôr ako o rok ani neskúšaj.

.KVASNO.
04-03-12, 14:52
ok dám na teba skúsim tak nejako o rok.