PDA

Zobrazit normální verzi : Skunky - heh



pppppppapo
02-07-17, 10:42
Ahoj , zase sme sa zo Skunkym stretli na jb. Plakal , ked som bol minulú mapu Simon že fragujem a neviem zabávať .....Ked on bol Simon 2 minuty bol afk a potom to fragoval ... Napísal som mu že je to docela zábava alebo čosi také. Hned ako si to prečital dal mi hlavu a povedal, že sa môžem sťažovať na forku ....Povedal som, že nebudem to dávať na forko ale kedže si to tak prial tak tu je to .... Nemám demo ale bolo asi 7 ludí na servery ktorý to môžu dosvedčiť ...2 mená som si zapamatal - Maisneros a <3.

E. - Skunky čakám aj na tvoju odpoved popr. vysvetlenie

Mr.Blue
02-07-17, 12:07
Bez dema to nepôjde, dosvedčenie ľudí sa nemôže brať do úvahy.

pppppppapo
02-07-17, 12:28
Ahoj Blue , chápem ťa ale musíš aj ty mňa chápať . Nečakal som že mi dá hlavu za to , že napíšem že ,,zábavne simonuje,, . A nenatáčam si hru . Nedá sa to niako inak dosvedčiť ?

Latins
02-07-17, 15:19
Nebylo by to poprvé, kdy něco podobného udělal.

Bohužel bez důkazu v podobě dema či fotky nejde hráče potrestat.

pppppppapo
02-07-17, 17:39
Tak nič no . Ak sa Skunky k tomu nepríde vyjadriť poprosím o LCK. Díky.

Britny
02-07-17, 21:10
Do stížností by se správně ani hráči vyjadřovat neměli, navíc vyjadřování je tu pouze pro VIP a skunky není VIP, takže se ti sem ani nevyjádří, pokud si chceš stěžovat, tak příště s demem.

LOCK

Samco
02-07-17, 21:16
Ak je na tom aj niečo pravdy, v konečom dôsledku to tak či tak môže vyjsť neskôr najavo. Napríklad aj pri jeho žiadosti o práva...