PDA

Zobrazit normální verzi : kredenc --> Penegal



kredenc
03-07-17, 12:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem *Penegal
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Random attack'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:2146525562'
[AMXBANS] Tvoje IP: '178.143.111.77'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'patkan' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'Random attack'
By ad





Poznamka:






Wtf ja to mozem jebat..... Som niekde v pici a len tak si strielam do stien a zrazu na mna nabehne detektiv a hned ma zajebe a ani nic neskontoluje.... a aj to som gulomet zobral od zosunuleho.... a este na zacitku kola do mna zacali jebat gulky dvaja detektivy... jednho zajebali a druhy ostal... jebat./bol som nevinny/ Len zatoma zajebu ze ten nick mam prvy krat...Jebat

Koprakek
03-07-17, 12:26
Trochu slušnosti, když o něco žádáš

Penegal
05-07-17, 12:11
Asi nejsem tak zdatný ve slovenském jazyce jak jsem si myslel, protože vůbec nechápu co tu žadatel napsal .

Indian0
05-07-17, 12:37
Asi nejsem tak zdatný ve slovenském jazyce jak jsem si myslel, protože vůbec nechápu co tu žadatel napsal .

WTF ja to môžem kašlať... Som niekde na neznámom mieste a len tak si strieľam do stien a zrazu na mňa nabehne detektív a hneď ma zabije a ani nič neskontroluje... A aj to som guľomet zobral od mŕtveho... a ešte na začiatku kola do mňa začali strieľať náboje dvaja detektívovia... jedného zabili a druhy ostal... nasrať/bol som nevinný/ Len zato ma zabijú že ten nick mam prvý krát... Nasrať.

Je to v čitateľnejšej forme, ale dokopy ako celok to tiež nedáva veľmi význam ani mne Slovákovi. #DankoArmy

Koprakek
05-07-17, 20:20
Vypršel.