PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadost o práva na Jailbreak



ShinigamiABsocek
04-07-17, 04:51
Nick: ABsoček
STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198211926457/
IP: 91.127.95.126
steamID: STEAM_0:1:125830364
Niečo omne - Žijem na Slovensku je mi 15 idem na strednú školu za kuchára (Aktivity- Florbal, Fodbal, hráni PC) - (šport%35-PC65%)
mám nahraného na steamu cca 350h, hrával som samozrejme aj na NS ale kto ne. Na serverech JB hraju cca. 4-5 roku
samozrejme hrávam aj Dust2 only a občas skočim na TTT ale skoro celý čas som na JB z hráčama nemám problem, a ked má hráč problém semnú neako to vyriešime :), čo sa týka hráču z hacky nahlasuju adminom čo mám na Steamu alebo napíšu "!" ale momentalne v poslednej dobe na serveroch JB som hráče z hacky nezaznamenal, ale ked ide o CT čo nemajú mik alebo su neschopný nahlasuju, alebo napíšem Adminom cez Steam, ked píšem cez "!" to si možem hráča skor natočit a dat na forko, proto bych rád požádal o práva na JB, a nemyslim že chcem práva len preto abych mohol chodit na hlášení, (aby si to niekto nemymslel že je to ten hl.dovod)

PS.na serveroch JB ma možete videt jeden Tag - každý den :thumsup4::whip:


Ja: https://ctrlv.cz/2Sfj


Nedávná aktivita100.5 hodin za poslední 2 týdny

Samco
29-08-17, 18:58
Dosť často sa stáva, že sa napájaš na servery pod nickom Gamesites. Mal by si sa radšej tomu vyvarovať, nevrhá to dobré svetlo.

ShinigamiABsocek
31-08-17, 22:20
Dosť často sa stáva, že sa napájaš na servery pod nickom Gamesites. Mal by si sa radšej tomu vyvarovať, nevrhá to dobré svetlo.

Je mi to lúto že to nevrhá dobré svetlo, ale neivem ako to opravit, stáva sa to pokažde ked sa pripojim na server. Teda stava sa to od doby čo som sa pripojil na server GS. Je sice videt že som pod menom gamesites ale v nastavení mám csko.cz... takže to vlastne nechápem
v každom prípade dakujem za odpoved

Koprakek
10-09-17, 21:21
Proti, nedovedu si tě představit jako admina + aktivita na fore.

Operak
11-09-17, 14:02
Ne, viz. Kopr

Samco
04-11-17, 17:57
Na fóre takmer 2 mesačná odmlka, aktivita v hre priemerná. Hlásenia za posledné obdobie nepribudli. Pravdepodobne bez ďalšieho záujmu.

PROTI

Saintpepo
05-11-17, 20:08
Lock.