PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o prava na classic server



MARTiii
13-02-11, 23:26
Zdravim chtel bych pozadat o prava na classic s. z duvodu nedostatku adminu v pozdnich hodinach (22:00+), admini musi nekdy spat ale podvodnici nikdy nespi!

Nick : MARTiii
Vek : 21 let
Zkusenosti :
a) herni: hrani verze 1.5-1.6 v herne s kamosi, 1.6 po netu od roku 2006, na kotelne temer od vzniku
b) adminske: pul az rok na nonsteam serveru s amx modem - Public server Stribro [AgNet] ( jiz neexistuje )
c) mozne doporuceni od oldschool adminu napr. apach (?)
Kontakt: icq 205702539, STEAM_0:1:14509564
dekuji za precteni a brzke vyrizeni s uctou Kotelnak MARTiii :D
Semper fidelis

dEEEEEEEEEEL
13-02-11, 23:33
caukoooo :D . Radšej práva Stanprdlíkovi !!!

AlterKoO
13-02-11, 23:37
Prava nikomu :D Adminy su stale online staci napisat cez ! spravu vsetkym adminom a admin je povinny na server prist do 10 min. !!!

t.twisted
13-02-11, 23:37
caukoooo :D . Radšej práva Stanprdlíkovi !!!

A kdyžtak ještě Stefanovi, nebo jardovi_DC. Co? :D

dEEEEEEEEEEL
13-02-11, 23:40
A kdyžtak ještě Stefanovi, nebo jardovi_DC. Co? :D

Máš pravdu štefan je robot . headshot machine ! :D

t.twisted
13-02-11, 23:42
Máš pravdu štefan je robot . headshot machine ! :D

Je, mám rád herní styl a zápal pro hru tohoto synka.. Jinak abych se i někdy vyjádřil k tématu, tak jsem pro aby získal Martiiiiiiiiiiii prava. Pokud má můj názor nějakou cenu.

dEEEEEEEEEEL
13-02-11, 23:44
Je, mám rád herní styl a zápal pro hru tohoto synka.. Jinak abych se i někdy vyjádřil k tématu, tak jsem pro aby získal Martiiiiiiiiiiii prava. Pokud můj názor nějakou cenu.

Súhlas :)

apach29
14-02-11, 00:05
Martiiho znam uz nejakej patek, je to v poho chlapec. Kdybych mohl, dal bych mu prava sam.

Charon35
14-02-11, 00:32
Ja by som mu dal tiež plusový bod. To, že je dosť adminov a že sú stále online je somarina Alkerko :) Minule tam behal jeden s WH a admin nikde a to nebolo ani 22:00 ako tu spomenul Martiiii. Nemá 14 rokov, že by robil blbosti, nevyvoláva žiadne hádky, ani nerobí bordel. Kotelnu a jej hráčov pozná, lebo sa tu fakt vyhrieva od začiatku. Aspoň na skúšku by to určite stálo zato. :)

morbe
14-02-11, 01:32
Jako byste s tim nekdo neco zmohl, kdyz je muze dat jenom sam Kotel a sam se taky rozhodne.
20ti strankovej topic akorat nebude cist vubec.

Martiii, lepsi napsat toto do pmky.

Kotel
14-02-11, 08:20
Sam pises, ze nemam davat prava tem, co neznam, tak je prece lepsi ziskat i nazor ostatnich.

morbe
14-02-11, 08:41
Prava nemas davat hlavne lidem pod 18..
Myslel jsem to dobre, v jinym topicu pises jak te nebavi cist nesmysly a tohle jsou podle me nesmysly stejne tak.. par ns a 15ti letych se ,,150ti,, mistnym steam id napise nazor, jestli ten a ten ma dostat práva :-D Kazdopadne mne je to uplne fuk..

AlterKoO
14-02-11, 13:18
Tvl ja mam 16 aky mas problem ? Hmm akoze zato ze mam malo rokov nemozem byt adminom na kotelny ? :D Tak to si ma rozosmial ale moc velmo :D Podla mna by sa mali davat prava podla skusenosti a nie podla veku , v niecom mas pravdu ze 13 rocnemu decku nedam prava ani ja sam ale na druhej strane pravdu nemas ! :)

Karl0s
14-02-11, 16:10
Hrál jsem s ním jedno odpoledne na classicu , v pohodě komunikoval , radil a nikoho neurážel . A asi bude docela i skill , podle mě vpoho chlapec :)

hopik
14-02-11, 17:44
a co že je někdo ns a je mu 15? hromada "dětí" se vyjadřuje a chová líp než nějaký 20ti letý týpci :) a na ns vůbec nezáleží.. bere mě jak to někdo může použít jako argument.. lol

PanPastelka
14-02-11, 19:48
Jsem pro. Martiiiho znám, a souhlasím s jeho přijetím.

morbe
14-02-11, 23:03
Tvl ja mam 16 aky mas problem ? Hmm akoze zato ze mam malo rokov nemozem byt adminom na kotelny ? :D Tak to si ma rozosmial ale moc velmo :D Podla mna by sa mali davat prava podla skusenosti a nie podla veku , v niecom mas pravdu ze 13 rocnemu decku nedam prava ani ja sam ale na druhej strane pravdu nemas ! :)

Vzdyt to ani nema souvislost co pises.. ale muj portál to nejni, moje servery to nejsou, ani sem uz tolik nechodim, takze mne je to vicemene hodne šumák

BitchiiSek
15-02-11, 11:43
Vzdyt to ani nema souvislost co pises.. ale muj portál to nejni, moje servery to nejsou, ani sem uz tolik nechodim, takze mne je to vicemene hodne šumák

Ne asi xDD , tu za chily bude vic adminu nez hracu xDD , a kdyby se sem brali jen lidi 18+ jako admini pochybuju ze kazdy komu je vic jak 18 travi svuj volny cas u Pc ... ;) to sou jenom ty demen** zavisly ktery nevylezou ani jednou za rok mimo skolu ven ...

morbe
15-02-11, 13:24
Ne asi xDD , tu za chily bude vic adminu nez hracu xDD , a kdyby se sem brali jen lidi 18+ jako admini pochybuju ze kazdy komu je vic jak 18 travi svuj volny cas u Pc ... ;) to sou jenom ty demen** zavisly ktery nevylezou ani jednou za rok mimo skolu ven ...

Co to je zase za nesmysl, kurva uz?
Lepsi par 18+ s rozumem a opravdovyma zkusenostma, ktery obcasne zahrajou/zaadminujou, nez 15ti lety lemply, co u toho sedi 24/7.. hned by z toho byl pohodovejsi portal, kdyby tu neadminovaly prihlouply deti a vykopaly se jeste z fora ty nejhorsi pacienti aspon, co pisou jenom nesmysl za nesmyslel, caauu.

Karl0s
15-02-11, 13:47
pochybuju ze kazdy komu je vic jak 18 travi svuj volny cas u Pc ... ;) to sou jenom ty demen** zavisly ktery nevylezou ani jednou za rok mimo skolu ven ...
to se šeredně pleteš kamaráde

Kotel
15-02-11, 13:57
Co to je volnej cas?

InVitro
15-02-11, 13:58
Co to je volnej cas?

Epic . AMEN . :-)

Kotel
15-02-11, 14:03
kdyby tu neadminovaly prihlouply deti
Kdo konkretne je hloupe dite? Pokud mas o nekom pochybnosti, muzes mi to napsat.

BitchiiSek
15-02-11, 15:33
to se šeredně pleteš kamaráde

Tak pokud ano tak doporucuji psychiatrickou lecebnu ;) ...

Kotel
15-02-11, 15:38
Tak pokud ano tak doporucuji psychiatrickou lecebnu ;) ...
Pochybuju, ze by existoval nejakej solidni cs server, kdyby nikdo nad 18 nesedel u pc.

Smile
15-02-11, 15:43
Pochybuju, ze by existoval nejakej solidni cs server, kdyby nikdo nad 18 nesedel u pc.

Tím chceš říct, že nikdo pod 18 není solidní ? Podle mě absolutně nezáleží na věku, ale spíš na povaze člověka...

Kotel
15-02-11, 15:49
Tak si precti, na co jsem reagoval. Nekdo tu stanovil vekovy limit a kazdy, kdo ho prekroci, je dement?

BitchiiSek
15-02-11, 15:52
precti si prvni co sem napsal pak pis dal ;) uplne motas co sem napsal ... pointa toho byla ze urcite neznam nekoho s vekem 18+ kdo by vsechen svuj cas travil u Pc a cska ;) ...

hopik
15-02-11, 16:32
jžš co řešíte lol.. hrajte a nehádejte se furt o adminech, já za celou dobu hraní na kotelně nedostal jedinej ban ani jsem neměl jedinej problém s adminem tak co řešíte.. adminů je tu dost a cheatery tu taky moc nevídam, tak prostě řekněte NE a je to..

BitchiiSek
15-02-11, 16:36
jžš co řešíte lol.. hrajte a nehádejte se furt o adminech, já za celou dobu hraní na kotelně nedostal jedinej ban ani jsem neměl jedinej problém s adminem tak co řešíte.. adminů je tu dost a cheatery tu taky moc nevídam, tak prostě řekněte NE a je to..

Hravas nejvice na HNS ne?

Syrius.
15-02-11, 16:36
Co to je zase za nesmysl, kurva uz?
Lepsi par 18+ s rozumem a opravdovyma zkusenostma, ktery obcasne zahrajou/zaadminujou, nez 15ti lety lemply, co u toho sedi 24/7.. hned by z toho byl pohodovejsi portal, kdyby tu neadminovaly prihlouply deti a vykopaly se jeste z fora ty nejhorsi pacienti aspon, co pisou jenom nesmysl za nesmyslel, caauu.

Konkrétne? Hádžeš všetkých do jedného vreca.

BitchiiSek
15-02-11, 16:43
Co to je zase za nesmysl, kurva uz?
Lepsi par 18+ s rozumem a opravdovyma zkusenostma, ktery obcasne zahrajou/zaadminujou, nez 15ti lety lemply, co u toho sedi 24/7.. hned by z toho byl pohodovejsi portal, kdyby tu neadminovaly prihlouply deti a vykopaly se jeste z fora ty nejhorsi pacienti aspon, co pisou jenom nesmysl za nesmyslel, caauu.

si zabil synku ... nejspis by ti tu moc lidi znas mohlo delat fotra , zajimalo by me na co si tu hrajes , :) treba zrovna ty muzes byt taky brain 15ti lety ktery je rad ze je doma porad zalezly u kompu ... odsuzujes tu lidi ani nevis za co ;) ... nezalezi natom kolik komu jen tak uz se prober ...

Karl0s
15-02-11, 17:02
precti si prvni co sem napsal pak pis dal ;) uplne motas co sem napsal ... pointa toho byla ze urcite neznam nekoho s vekem 18+ kdo by vsechen svuj cas travil u Pc a cska ;) ...
napsals tohle..

Ne asi xDD , tu za chily bude vic adminu nez hracu xDD , a kdyby se sem brali jen lidi 18+ jako admini pochybuju ze kazdy komu je vic jak 18 travi svuj volny cas u Pc ... ;) to sou jenom ty demen** zavisly ktery nevylezou ani jednou za rok mimo skolu ven ...


Tak pokud ano tak doporucuji psychiatrickou lecebnu ;) ...
tobě bych doporučil procházku na čerstvém vzduchu


si zabil synku ... nejspis by ti tu moc lidi znas mohlo delat fotra , zajimalo by me na co si tu hrajes , :) treba zrovna ty muzes byt taky brain 15ti lety ktery je rad ze je doma porad zalezly u kompu ... odsuzujes tu lidi ani nevis za co ;) ... nezalezi natom kolik komu jen tak uz se prober ...
takže 15-18 je brain ,který je rád , že je pořád zalezlý u kompu
a nad 18 je to dement , když si tam sedne?

hopik
15-02-11, 18:26
bitch teď už ani ne.. spíš teď střílim :)

BitchiiSek
15-02-11, 20:04
to karlos: tim sem chtel naznacit ze vice casu u cska travi lidi do 18ti let protoze nemaj tolik povinosti , a taktez sem tim chtel odpovedet na morbeho ,,nazor'' ze si mysli ze lepsi jsou admini nad 18+ u kterych si myslim ze maji povinnosti vic takze tolik casu na tech servech nejsou ;)

morbe
15-02-11, 20:46
si zabil synku ... nejspis by ti tu moc lidi znas mohlo delat fotra , zajimalo by me na co si tu hrajes , :) treba zrovna ty muzes byt taky brain 15ti lety ktery je rad ze je doma porad zalezly u kompu ... odsuzujes tu lidi ani nevis za co ;) ... nezalezi natom kolik komu jen tak uz se prober ...


to karlos: tim sem chtel naznacit ze vice casu u cska travi lidi do 18ti let protoze nemaj tolik povinosti , a taktez sem tim chtel odpovedet na morbeho ,,nazor'' ze si mysli ze lepsi jsou admini nad 18+ u kterych si myslim ze maji povinnosti vic takze tolik casu na tech servech nejsou ;)

A tady vidis, ze lidi nad 18+ jsou lepsi, protoze by se nestalo, aby nekdo nad 18 nepochopil muj post a opsal zase ty svoje kraviny do pár postu.. to uz by musel bejt jinak vymletej
Deti, s pravama proste tahaji ten portál strasne dolu.. takovy muzou adminovat na GS, tam zapadnou mezi admin team.. ale taky se tu najde par svetlych vyjimek -18


Kdo konkretne je hloupe dite? Pokud mas o nekom pochybnosti, muzes mi to napsat.

Tady, nahore mas hned jedno. Nesnazim se tu ale nekomu sebrat prava, to musis videt sám, co máš v admin teamu.

BitchiiSek
15-02-11, 21:05
njn morbe nejchytrejsi ze vsech :) samozrejme jako vzdy :)

Charon35
15-02-11, 22:39
No keď už ste sa vykecali a zistili že je to úplne INDIVIDUÁLNE (takže riešite blbosti a podľa mňa NIKTO z Vás nepracuje na štatistickom úrade aby vedel na to odpovedať presne kto koľo času trávi pri PC atď... !!!!!), celkom by som rád vedel, ako to dopadlo s MARTiiim, Kotel???

dlxsf
16-02-11, 09:09
vic adminu jako je martiii min adminu jako je ove a kotelna pujde jeste nahoru ;)

t.twisted
16-02-11, 09:16
vic adminu jako je martiii min adminu jako je ove a kotelna pujde jeste nahoru ;)

Post za 2 bludišťáky.

Kotel
16-02-11, 20:18
Martiho mam na steamu porad off.

Charon35
17-02-11, 13:32
Martiho mam na steamu porad off.

Napr. včera tam bol. Asi sa len mínate.

foxik
18-02-11, 10:53
Napr. včera tam bol. Asi sa len mínate.

Máš steam?

Charon35
18-02-11, 12:51
Máš steam?
Asi ano keď som napísal, že tam bol.