PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva na COD mv2,mv2fy,mv1



FuckYou
05-07-17, 13:42
Žádám o práva na servery Cod. Hraji tu téměř na Cod 4 roky. Jinak celkově csko hrávám 6-7 let většinou Jailbreak, Cod, Zombie . Pravidla hry znám. Žádám z důvodu mnoho cheaterů a lidí co nerespektují pravidla například: urážky na rodinu, textury, spawn kempéři, a tak dále. Příjde mi že je málo adminů pro tyto servery. Myslím, že mě hodně lidí už zná. Rád pomáhám lidem s čímkoliv a kdykoliv .sem velice komunikativní člověk takže mi nedělá problém když někdo neví co má dělat, rád mu to vysvětlím. Měl jsem jednou ban na pár hodin, je to kolem 5 let z pátky. Znám i hodně adminů, například: cyxxk,Awesome,Koprakek,Taťka šmoula,Kajsinek a hlavně Samčo. moje plusy - Velká aktivita každodenní .Docela klidné chování .Jsem slušný.Mám trochu zkušenosti s AB+WH rozeznat.

Je mi 18 let. Jmenuji se Václav Milt . Bydlím v Plzni. Chodím na střední školu teď du do třeťáku. moje steam ip je :STEAM_0:0:220269735 178.77.238.49 CZ. Nick: семья это все .Steam jsem si pořídil nedávno. Předem děkuji za odpověď jak se rozhodnete.

Koprakek
27-07-17, 14:20
Moc si tvé hlášení nevybavují.

_AnGeL_
27-07-17, 14:38
To, že napíšeš do chatu, že je admin neschopný a je tam niekto s WH (bol clear), tak si nemyslím, že si priam vhodný kandidát na post admina.

Koprakek
09-08-17, 19:36
Nesplňuješ podmínky pro přijeti.