PDA

Zobrazit normální verzi : Kotlicek --> _:Nihilia:_



Kotlys
05-07-17, 14:43
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 223688)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 51 minut a 12 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'uz stacilo kotlicku a rikali jsme ti to nekolikrat'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Kotlicek >
[AMXBANS] Tvuj nick: Kotlicek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:194512931
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:194512931
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.111.22.221
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.111.22.221
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < _:Nihilia:_ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_westwood)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Cus bus autobus, jelikoz ty minule bany jsem neresil a nezakladal zadost o unban, protoze jsem se dopustil prohresku, tak at jen vite

Bylo to takhle hraju za zradce, vsechny tam znicim jak Pan, Nihilia zbyval posledni, koupil jsem nuz, hodil jsem to po nej a zabil, tudiz jsem vyhral hru.

Po pravde to podle myho neunesl, proste jsem se trosku dyl smal jak jsem ho zabil, protoze to byla po dlouhe dobe fakt kvalitni smrt, jenomze on to teda jak jsem psal neunesl asi hodne slunecnich paprsku na hlavu mu padalo tak mi po smichu dal ban na 3 tydny.

Ani jsem nenadaval, nehitoval, nerandomoval, nic a on tohle to zadeli.

Nemel jsem nic proti tobe Nihilia sam vis, ze jsem takovej a nedelal si z toho vedu, proste si mi pripadal na serveru nejvic v pohode a i zasmal ses moji demenci :D

Bohuzel ukazal ses jako chladnej vrah ikdyz te slunicko pali a dal si mi podle me hloupej ban

Mozna jsem ti rekl vole, ale ta veta byla ze srandy a ty to vis, skoda, ze nemam demo aby videli o co go.

Timto chcu zkratit ban, pripada mi dlouhy. Cus bus.

Nihilia
05-07-17, 14:52
24/06 Kotlicek :_Koprakek_: Demence, Vulgarita, Hitovani, Neznalost,Neschopnost, Drzost 4320minut
11/06 Kotlicek :_Koprakek_: Vulgarita - OPK 1440minut
03/05 Kotlicek Burak1 Vlastni zadost - Vulgarity 4320minut
31/01 {K}ot|icek Samco Neustaly spam micu 1440minut

atd.atd.

Dojdeš na serveru a než začneš vůbec hrát, tak už meleš kraviny. Byl jsi na to upozorněn snad 100x a dokonce jsem ti sám říkal, ať si vypneš mikrofon, protože v opačném případě si zralý na ban. Ty si ale ze všeho dělaš jen prdel a nedáš si říct.

Hitování - k tomu se nechci ani moc vyjadřovat, protože jestli si myslíš, že někoho hitneš a schováš se rychle za stěnu, tak to moc nefunguje. Mě navíc nejsi schopný ani označil deaglem a když se netrefíš, tak mně necháš ze 100, 56hp a pořád tam vykřikuješ, jak to jsem já.

To, že jsem ti dal ban už po 2 a vždy po udělelní banu si pustíš pusu na špacír a nazveš mě kokotem.

Vždycky jsem tak nějak respektoval to tvoje chování, protože si myslím, že ti občas trochu přeskočí, ale tolikrát to bylo přehlíženo, že ty si prostě myslíš, že ti všechno projde a více méně si na serverech děláš co chceš a kdy chceš.

Každopádně přiznávám, že ban byl trochu přehnaný a zkracuji ti ho na dnešní den ale varuju tě naposled. Chovej se tak, aby to neotravovalo ostatní a občas se první zamysli nad tím co chceš říct, než to vůbec z té papule vypustíš.

PS: stejně si myslím, že ti prospělo, kdyby sis dal od TTT třeba měsíc pauzu.

Kotlys
05-07-17, 15:06
Dekuji za zkraceni banu.

hitnuti apod. vysvetleno v chatu

Muzete lock. dik.

Koprakek
06-07-17, 15:43
Lck.