PDA

Zobrazit normální verzi : JB assasin



replika
05-07-17, 18:37
188.75.176.238 ip

Neznalosť pravidiel/demencia- Hrač si zmyslel že každy kto si napiše o VD tak mu ho dá + neznalosť pravidiel ako do boxu znamena priamou cestou to že niekto sa pokuša ujsť treba potrestať fragom tak on to nepozna a da mu dalšie kolo VD po vysvetleni si hovoril svoje nepomohlo ani prejdenie autíčkom proste moc velke ego na nejaky rozumny príkaz pomohlo mi jedine ked som zavolal Kajsinka ktory spravil presun viz demo Dakujem Kajsinek.

Rep


http://leteckaposta.cz/220388162

KajSinek
05-07-17, 18:54
Zdravím,
presun som mu dal, ale na základe toho, že čo robil v minulosti ( problémové CT-čko ) + ako nechcel simonovať, tak som to bral ako opakovanie. Ale podľa dema je vidno, že si taktiež na autíčku jazdil aj ty.

replika
05-07-17, 19:37
Ja som ho prešiel z dovodu že dal HVD ked si všimneš .. a to nema davať vobec ... bolo jedno jedine VD a to bolo s minulej hry s /PP a on si rozdaval VD komu chcel a kto mu napísal ... a to že da HVD je už moc ! dalšie kolo ma zrazil on neviem aky dovod na to mal on .. bohužial tak sa spustia dalšia retazova reakcia kill za kill ja neberem do uvahy to že sme sa tam zražali respektíve to mne nevadi men vadí jeho postoj ako može vôbec dať VD niekomu kto si napiše tak to som mohol prestupiť ku T a poprosit o VD aj ja a hura hrajme sa JB !!

Samco
10-07-17, 22:59
Chcel by si to ešte niekto pozrieť a prípadne sa k situácií na deme vyjadriť?

Grakon2702
11-07-17, 10:07
Na demu je vidět, že assasinovi bylo Tčkama vysvětleno, že má dát HVD, protože byly dva fk a jedno vd z pp. On je poslechl a to hvd dal, načež jsi ho do pár sekund přejel autíčkem u zbrojky. Další kolo přejel on tebe a potom to nechal být, načež ses ho pozbytek dema snažil přejíždět jen ty (nebo alespoň to tak vypadalo). Co bylo před demem, nevíme, a proto bych to nechal být. Příště neřeš problémy zbytečným přejížděním.

replika
11-07-17, 10:23
ptm uz ked som bral tie auta tak som sa snazil uz len do arealu ciel sa dostat rychlo to uz som urcite nemal v umysle ho zabit ..... po takej dlhej dobe by som to uz nechal tak mozno sa uz polepsil diky .

Samco
11-07-17, 20:14
Super, díky. :-)