PDA

Zobrazit normální verzi : Reset...? konec starých hráčů...?



BetheS
06-07-17, 12:22
Zdravím, mám jen pár otázek a sice že... proč byl na cod reset...? když si vzpomenu jak jak starší hráči hráli a dělaly levely 2OO ( viz Radar Jokeris atd...) reset byl napsán o pouhých 50% ne o 100%... v tomto případě mně tedy zajímá je to něco jako reklamní tah...? jakože když snížíme levely o 100% tak dojdou nový hráč...? a co ti staří kteří hodně dlouhou dobu hráli a dělaly levely 2OO ? a proč level 150 maximální... tímto dojdou nový hráči a staří přestanou hrát... takže tímto se chi zeptat jen PROČ...? už není C0D co bývalo... nahradit kentaoura no dobře, nebyl sice nejlepší classa ale mistr měl třeba jako první 2OO a nezapsal se nikam s tímtopřístupem šlo cod do háje a oznámit jen že resetnu cod o "50%" a nehlasovat... taky sprostý... mohlo se hlasovat... u awp snipera se taky hlasovalo... taky už končím s cod díky za pozornost :-)

radim5275
06-07-17, 12:25
Je mi jedno co sem napíšou ostatní, ale když to shrnu tak v podstatě se vším souhlasím s roxem. Codko znám / hraju od 2012 což je už dlouhá doba a jsem rád, že mně až do dneška neomrzelo. Dneškem také končím s codkem. Přeji jen ostatním, kteří budou dál hrát hodně štěstí a aby byl později další reset, ať nováčci zjistí ty pocity.

Kotel
06-07-17, 13:40
Pokud to přestanou hrát staří hráči, tak je to jen dobře, protože budou dělat možná něco smysluplného.
Důležité je, že je tu dost nových hráčů:

https://ctrlv.cz/Sq1R

^nismo
06-07-17, 14:01
Z 3/4 jsou to staří hráči. A spíše se došli podívat co za sračky tam je ;)

Kotel
06-07-17, 14:19
Pokud se budou dívat pár měsíců, tak proč ne :)

^nismo
06-07-17, 14:20
Hadam si nevies priznat ze si to dojebal. :)

Kotel
06-07-17, 19:06
Pokoušíš se o trolling bez argumentů, tím se ale spíš zesměšňuješ před ostatními (ne, že by tě už předtím někdo bral vážně). Zvlášť, když na serveru nehraješ.

WhiteWolf
06-07-17, 19:10
Já naexpil lvl 80 za 2 roky... znovu už nechci, díky. Hral jsem to jako začátečník a pouze ForFun... Už tam nikdy nevkročím


Rip Radar,Joker.

Minutu ticha pro další co odešli..

^nismo
06-07-17, 19:25
Pokoušíš se o trolling bez argumentů, tím se ale spíš zesměšňuješ před ostatními (ne, že by tě už předtím někdo bral vážně). Zvlášť, když na serveru nehraješ.

Hmm.
Možná kdyby si tam hrál tak by si mě tam viděl ;) nicky mám vždy jiné.


Trolling bez argumentů? Já ti vypsal co je na píču a ty to kurvíš dál a dál.

WhiteWolf
06-07-17, 19:33
Reklamní tahák na server, nic víc, nic míň, teď do uvitácí zprávy dej ještě reklamu, bravo kotle... Zaprodej se jak nějaká kurva na ulici.. Nemohl jsi to dát aspoň 50% že?:/


Kotlová mysl: Jdu nasrat nějaké lidi, hmm.. začnu restartem C0D... pak půjdu reset na SuperHero a pak resetnu rank na Dust only, classic...
A na plugin, který by zaznamenal cheat "Opengl.dll" Ve kterém je wh tak na to jebu... a kotelna půjde do sraček


(Berte to jako konstruktivní kritiku... Na kotelně budu hrát a mám ji dále rád, ale toto se fakt posralo.)

oli221
06-07-17, 19:40
Reklamní tahák na server, nic víc, nic míň, teď do uvitácí zprávy dej ještě reklamu, bravo kotle... Zaprodej se jak nějaká kurva na ulici.. Nemohl jsi to dát aspoň 50% že?:/

Dúfam že len trolluješ, inak je to fakt smutné.

WhiteWolf
06-07-17, 19:44
Dúfam že len trolluješ, inak je to fakt smutné.

Tak je to smutné no;)

shootradar
06-07-17, 19:52
Pokud to přestanou hrát staří hráči, tak je to jen dobře, protože budou dělat možná něco smysluplného.
Důležité je, že je tu dost nových hráčů:

https://ctrlv.cz/Sq1R

Jako reset ač pro mě nečekaný, tak neodsuzuji. Ale rozhodně sem nečekal Kotlovu reakci (viz výše) na hráče, co na jeho serveru cca 5 let hráli COD mod. Je to trochu smutné a zarážející, jako bychom pro něho byli jenom odpad. :-(

Connan
06-07-17, 20:02
Server COD nehrálo moc hráčů, bývaly časy, kdy byly plné oba servery, no teď jsme byli rádi, když jsme si zahráli v nějakém rozumném počtu. To, že je reset má svoje plusy i minusy. Tak jak v tomto threadu píšete, že cod už dále hrát nebudete, byť ani já nejsem výjimkou, neznamená, že udělat reset byl špatnej tah. Pokud reset přiláká hráče, kteří COD nehráli z důvodu, že si tam neškrtli, tak to bude mít smysl. Otázka je, zda tam vydrží za půl roku.

Jinak souhlasím s radarem, Kotlův vzkaz mě také poněkud zaskočil.

Kotel
06-07-17, 20:09
Jako reset ač pro mě nečekaný, tak neodsuzuji. Ale rozhodně sem nečekal Kotlovu reakci (viz výše) na hráče, co na jeho serveru cca 5 let hráli COD mod. Je to trochu smutné a zarážející, jako bychom pro něho byli jenom odpad. :-(

Bohužel jsem porušil pravidlo a reagoval na vola. Za to se omlouvám. Bylo to nadsázka. Reagovat na někoho, kdo tam už nehraje a ani nehrál od nového updatu, nemá smysl.

Mr.FOX
06-07-17, 22:53
Reset levelov ma tiež zaskočil
Mal som kenta na 50 ke.
Rok som si dal pauzu,a potom som aktívne hral 5mesiacov aby som dal lvl 200, a aby som sa aspoň trošku zapísal do histórie COD.
Bohužiaľ mi to nevyšlo, stihol som dať iba lvl 183, no to je už fuk.
Najviac ma zarazilo že ste úplne vymazali klasu kentaur.
Aj ja by som skončil s Cod, ale ešte to skúsim s novou klasou Alpha, ktorá ma ako jediná zaujala. Rip Radar :(

BetheS
07-07-17, 11:12
Zdravím, něják se mi tento "novy C0D nelíbý a proto končím ale nemusíme se do kotla takto navážet buď to myslel že chce dát šanci mladším, slabším nebo hráčům co se báli 2oo ale mohlo nám být alespoň řečeno že to bude resetováno o 100% a né jak bylo řečeno "50%" tímto je fakt asi pro oldschool hráče konec s C0D dlouhaleté práce jsou v háji ( slušně řečeno )... škoda stačili přidat ty class a nechat to být vždyt s tím swatem je šance proti větším levelům... a kentaour byl lepší než ty tři class dohromady... alespon měl dualky... sice neměli miny jaké mu byly taky řečeny před třemi roky že kotle...? to co Tě exoty mister požádal před třemi léty na to ses vykašlal ale update který nikdo nechtěl byl hned...

Grakon2702
07-07-17, 12:45
Koncept Grenadiera je v čudu. Místo pěti heček, smooku a flashu jen jedno he a k tomu ještě s macem. To spíše ho přejmenujte na gangstera.

Kotel
07-07-17, 12:55
Hrál jsi tam? (na tvé ip nevidím včera ani dnes žádné připojení, takže asi ne). S 5ti hečkama bys zabil každé kolo celý team, protože bys měl nekonečno HE. A to jsem musel dost snížit damage z granátu, protože jen tím jedním zabiješ polovinu teamu. 5 granátů jedině bez bonus damage a pak ztrácí smysl int.

shootradar
07-07-17, 14:20
Koncept Grenadiera je v čudu. Místo pěti heček, smooku a flashu jen jedno he a k tomu ještě s macem. To spíše ho přejmenujte na gangstera.

To si tam jdi zahrát mapu huntic a uvidíš, když ti tam přistane od každého hráče dvě héčka, co mají rozsah poškození snad 10 metrů, a každé héčko ti veme kolem 100 hp. 3 Téčka si vzali včera tenhle class a ct se 20 kol nedostali ze své spawny, protože na střed mapy létali od T furt jen héčka. :-)

eriew
07-07-17, 20:57
Ja som tam mal level 100+ tiež, hral som to rekreacne, a ked som dosiel na server tak prepáčte ale pokial som nemal platinky alebo plukáče tak sa tam tych typkov s 200 levelmi zabit nedalo. Teda som musel ziskat itemy od nováčikov alebo od slabšich ale taký tam ani neboli. Podla mna je reset dobrý krok, už len z toho dovodu, že tých čo baví ten mod tak tam zostanú, tých čo bavilo huntit lamy tak jasné že odídu a nadalej nie sú potrebný. Ešte keď by sa resetol aj rank tak by to dalo motivaciu hráčom aby navštevovali servery a mohli sa dostať do topiek, teda ďalší potencionálny nárast hráčov. Ono koniec koncov je ten mod teraz vyrovnanejší.
Zároveň ma mrzia keci tých čo s tým nesúhlasia, je pekné, že ste tu hrali 5rokov ale z kotlovho pohladu to bolo len 5-6 ľudí na 20 slotovom servery. Takto to je 20 ľudí na 20 slotovom servery, čo znamená peniaze pre toho čo to tu vytvoril. Kto bol loajálny tak to bude hrať, kto nie tak mi neni ľúto napísať Vám: Zbohom. :)


..

TO že si ma nevidel neznamená, že som tam nikdy nebol. Ja som ťa videl a to mi stačí. :) Hral som to rekreačne čo evidentne si si asi neprečítal, povedčine keď bolo aspoň 8 ľudí, lebo pri menšom počte to ani nebola sranda, to boli tak 10-15 sekundové kolá. Ale to nevadí. Teraz keď vidím, že ľudia odídu kvôli tomu že ich najväčší achievement v živote bol 5 rokov expit postavu v posratej hre tak je mi skôr ľuto Vás.

Kotel: To s tým rankom som myslel na ostatných serveroch ako je napríklad oldschool kde nikto nehrá a možno by pomohlo keď by sa tam po dlhom čase rank resetoval aby to ľudí nalákalo. Lebo už len medzi prvým a druhým je rozdiel nejakých 30000 bodov. Ale je tam aj ten faktor, že to môže nalákať aj cheaterov.

Connan
07-07-17, 22:26
To co si napsal za sračku? Jaká loajalita :D Je to jen server, mimochodem tebe jsem tam teda moc nevídal, ale jestli si s lvlem 100+ nedokázal zabít lvl 200, tak je to smutné. Reset z objektivního hlediska krokem dobrým byl, ale odchod těch, kteří měli vysoké lvly je naprosto pochopitelný, konec konců expit všechno znova mi přijde trochu choré, ale jestli to někoho baví a užívá si to, že může dělat všechno, co udělal za těch 5 let znovu, tak proč ne. Jinak dobrý je, že součástí vip výhody byl rychlejší exp bonus, ten co si vip platil, aby se mu expilo rychleji může skákat radostí.

E: Jsi dement, píšeš fakt sračky, až to není možné, ale všiml jsem si, že to máš v oblibě. Kdo řekl, že je to největší achievement? Jen jsem řekl, že každého nebaví dělat všechno znovu, ale to tvoje dutá hlava asi nedokáže pochopit, že?

Kotel
07-07-17, 22:35
Na serveru rank ani není. O přidáni neuvažuju, ale pak by někdo hrál jen na rank, takže by jel pořád max lvl proti low levlům.

Grakon2702
08-07-17, 07:07
Hrál jsi tam? (na tvé ip nevidím včera ani dnes žádné připojení, takže asi ne).

Máš to rozbité.

Uznávám, že by byl Grenadier OP, i kdyby neměl žádnou zbraň (mluvím jen o malých mapách). Cílem bylo donutit hráče, aby nehráli na fy mapách, neboť je většina tam, protože se tam rychle expí. Koneckonců, classa to fajná je, jenom to už není Grenadier. Spíše se to přibližuje ke ganksterovi. Jinak by si Grenadier proti Commandu, Sniperovi, a možná Rusherovi nezahrál

Kotel
08-07-17, 19:12
Fy server je zrušen, takže je to vyřešeno. Mapy se hrajou střídavě.

Pokud tě něco zabije přes 3 stěny, aniž by ses mohl jakkoli bránit, tak je to prostě špatně.
Grenadier je teď svým způsobem vybalancovaný, protože zabije jen přimá rána od granátu, takže pokud hráč dostane zásah, tak se může schovat a přežít další granát. Mírně jsem ještě snížil damage a přidal granát navíc, takže má až 3 granáty, ale musí pokaždé trefit hráče, což se nestává každé kolo. Na dlouhé vzdálenosti neudělá vůbec nic.

Mr.FOX
09-07-17, 12:57
Keď ste chceli dosiahnuť aby si zahrali aj nováčikovia asi to nedosiahnete keďže niekomu date na začiatok lvl 20 jak ****** a ostatný začínajú od 0 totálne čistá hra, o pár mesiacov bude mať 150 ku a bude sa história opakovať, ptm to resetujete znova? Alebo sa rovno pridá zas lvl 200 a date mu 50 lvlov bonus -_-

Seeky
09-07-17, 15:03
Kdo začínal s 20?

Kotel
09-07-17, 17:26
Po resetu nikdo nic nedostal. Na serveru každej píše bláboly a děti se toho chytí. Ale 100x opakovaná lež je pravda. Tohle tam někdo psal nejmíň 5x. Pak někdo psal, že pár hráčů má od adminů imunitu na granáty a další bláboly, které už jsem zapoměl, protože někdo tam vypotil asi 10 nesmyslů během hodiny.
Reset byl ve čtvrtek ráno, takže nevím, proč s tím přicházíš až teď, když tam mají lidi 50+. Jestli to má být pokus, abych udělal další reset, tak ten už nebude.

FuckYou
15-07-17, 00:30
Je to smutné že některý lidi jako je třeba: KOTEL nezajímá názor lidé co hrají jeho servery a že přichází o lidi na něm, lidi co tu hráli například jako Radar atd. tak přijdou o Lvl kvůli resetu. Který ani nebyl nutný,stačilo si s tím jen vyhrát. Jak už bylo psáno 3/4 jsou starý hráči řekl bych že možná více tak 90 ze 100, a ty odejdou ,,,, ano přijdou nový ale na to se spoléhat nemůžete. Třeba se to rozkřikne nebo prostě pošle dál a nepříjde nikdo ... řeknou si ten server je na h***o tak tam nejdu. Skuste se nad tím zamyslet, a skusit poslouchat lidi co to hrají, skuste dát na jejich rady, nebylo by lepší aby tu byli STRAÝ hráči ale i NOVÝ ? proto se prosím vyvarujte dalšímu resetu, skuste si ty lidi udržet ať pak říkají : pojď si zahrát je to top server a né nehraj to je na to hovno. souhlasím z Radimem,Radarem,Nismo atd ...

Kotel
15-07-17, 01:03
Mě to nezajímá a proto jsem dělal update na základě návrhů od hráčů :-) Dává to větší smysl, než napsat, že to je na hovno?

oli221
15-07-17, 11:45
Aha, predtým na code nehral nikto, teraz je behom dňa plný, takže to ti asi moc nevyšlo, inak prečo si tu ? Nepísal si, že ideš inde ?

Grakon2702
15-07-17, 14:39
Můžu potvrdit, že od dob změn na tom serveru každý den vidím, že je téměř plný a jsou tam noví hráči. Každý, kdo tam hrál, musel počítat s tím, že jednou nebo později ten reset přijde. Předtím ty servery zely prázdnotou. Sloučení a novinky bylo to jediné, co by ten mód zase nakoplo.

Kotel
15-07-17, 18:41
"Kotel" :taunt: Dalsia pekna tema :thumsup4: Asi je tu na fore viac ludi, ktory chcu zmeny a nie prazdne servery. Mozno chce dosiahnut prave toho aby tu skoro nikto nehral

Díky. Nevím, čeho chce dosáhnout, ale plného serveru a balancu určitě ne. Informační hodnota jeho postů je 0. Jsem rád, že to chápeš.
Když 10 let hraješ nějakou hru, provozuješ desítky serverů různých módů, tak už víš, co hráče baví. Je to jako by se hádal češtinář s matematikem, že 0,999.. nemůže být 1.
Vždy, než jsem dokončil nějaký mód, jsem na serveru hrál měsíc v kuse. Navíc jsem třeba hráčům nechal na výběr hrát na starém módu (viz prázdnota na cod 1 item). Hráči se vždy přirozeně přesunuli na verzi, která je víc bavila.

Koprakek
15-07-17, 19:19
Díky. Nevím, čeho chce dosáhnout, ale plného serveru a balancu určitě ne. Informační hodnota jeho postů je 0. Jsem rád, že to chápeš.
Když 10 let hraješ nějakou hru, provozuješ desítky serverů různých módů, tak už víš, co hráče baví. Je to jako by se hádal češtinář s matematikem, že 0,999.. nemůže být 1.
Vždy, než jsem dokončil nějaký mód, jsem na serveru hrál měsíc v kuse. Navíc jsem třeba hráčům nechal na výběr hrát na starém módu (viz prázdnota na cod 1 item). Hráči se vždy přirozeně přesunuli na verzi, která je víc bavila.

Jen podotknu, že COD1 je už bůh ví jak dlouho vypnuta, a vždy přesměruje na 2jku. Dělo se tak i přes rr.

Kotel
15-07-17, 20:19
Jen podotknu, že COD1 je už bůh ví jak dlouho vypnuta, a vždy přesměruje na 2jku. Dělo se tak i přes rr.

Na cod 1 šly hráči převážně jen v případě, že se tam hrál huntic a na cod 2 právě skončil, takže nemohl být votnut.

teecko
15-07-17, 23:15
Nie som tak hlupy, jak to na prvy pohlad vyzera.

Pravda je to s tebou ještě horší :D

Kotel
16-07-17, 00:41
Hned na zaciatok ti napisem, ze sa zbytocne rozculujes. Kazdy presne vieme, o co presne, mi ide. Stale len konstatujem situacie, nic viac za tym nehladaj.

Rozčiluju? Tobě? Tato reakce nedává smysl. Asi jazyková bariéra. Nebo špatná citace.

JoK123
16-07-17, 20:31
Okej toto sa nedá čítať na serveru som Jokeris áno lvly som mal nad 120 všetko. Ďalšia vec ma šere ze prečo rip Jokeris? Twl hádam som svoj právny nie? Ja niesom rip hrám to menej bo nie je toľko času ako kedysi. Môj názor na reset je pozitívny každý má posielal do **** zo serveru len preto ze ma poznal a som rád za reset. Kotel som s tebou aj keď ja by som dal aj ránko ale čítal som prečo nie