PDA

Zobrazit normální verzi : Kolotoč



The Frisco
09-07-17, 21:26
Když jsem u ct, tak mi po nějakém čase vždy padne server. Když dám reconnect, tak se vždy vidím ještě na serveru, dá mi to nick (1)The Frisco a vidím se jako nonsteamer. Nevíte co s tím? Děje se to jen když jsem u ct, většinou když jsem simon.

Jeremy
09-07-17, 21:37
Tento istý problém mám aj ja. Lenže mne padne server vždy keď zapnem mikrofón na hociakom servery :(.

Grakon2702
10-07-17, 11:34
Když jsem u ct, tak mi po nějakém čase vždy padne server. Když dám reconnect, tak se vždy vidím ještě na serveru, dá mi to nick (1)The Frisco a vidím se jako nonsteamer. Nevíte co s tím? Děje se to jen když jsem u ct, většinou když jsem simon.

Jestli ti to dělá jen na jb, tak je pravděpodobně problém na straně serveru. V takovém případě by bylo nejlepší to dát vědět Kotlovi. Já jsem tento problém nezaregistroval, ale mám zase problémy s tím, že mě jeden náhodný hráč, spešl a včera už i admin neslyšel, když jsem mluvil do voicu. Ostatní mě slyšeli v pohodě.

Crush
14-07-17, 15:55
Taky s tím mám pořád i po reinstallu cska problémy, padá mi to vždy po krátkém čase, když mluvím na CT straně..