PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] DK].Han --> Penegal



HanCZ
12-07-17, 21:28
Hráč
DK].Han


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1665274146


IP adresa
188.175.201.54


Udělen
12-07-2017 - 20:46


Délka BANu
480 minut


Vyprší
13-07-2017 - 04:46 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 5 hodin 55 minut ještě zbývá )


Důvod
Random kill


BAN dal Admin
*Penegal (Penegal)


BAN dal Server
csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_estate)




Zdravím všechni příznivce TTT

Prosím toto neberte jako něco proti tomuto adminovi !!
No kde bych začal ? asi na začátku že ... ? :)
Dne:12.7.2017 v čase mezi 20:50 - 21:03 jsem dostal ban za ''Random Kill''

Proč si myslím že to nebyl random kill ? (ty musíš mít seběvědomí Hane): Jelikož na tomto serveru jsem denně a vím co to random kill je to zaprvé, za druhé to co se odehrálo byla schoda náhod že to bylo zrovna i na admina (*Pegaton omlouvám se nevím jak ten nick přesně je :( ) Zkusím se to teď nějak popsat , samozřejmě lepší by bylo říct si to v KLIDU! na TS3 / Skype nebo popsat si stím nemám problém , i když věřím že se to celé přetočí proti mé osobě, věřím že v tento moment jsem OPRAVDU nevinný , neříkám že jsem nějaký anděl že bych nikdy nic neporušil ba naopak ,kolikrát si prostě ''krásně'' ponadávám když tam máte randomáky nebo hráče co se spolu domlouvají a pomáhaj si i když ten jeden není zrádce ( ZiD;valfinka Např. )


Popis Situace: Stalo se to na mapě (nevím název) kde je dům a ''tunel v podzemí spíš kanál'' kde jsem já byl Nevinný ( nevím jestli Pegaton byl taky či ne ale jelikož mi dal ban=8h. tak nejspíš ano :taunt: ) byly jsme v takovém stísněném prostoru v druhém patře domu , již zmíněný pegaton šel od mrtvoli které byla na zemi , šel jsem poslední a předemnou další 4 hráči , jeden z nich ho hitl a pegatonek mu to oplatil tím pádem po sobě začli střílet a já jsem bránil toho co ho trefil první a jak jsem ho dorazil brokovnicí ( pumpovačka ) tak sem cca 15 sekund na to viděl '' byls zabanován na tomto serveru 8 hodin , random kill ''

Závěr: Tento ban beru za něco jiné než tento '' random kill '' , beru to za to že kolikrát tam nadávám sprostě , občas něco poruším jako každý že ? nejsme všichni perfektní no neříkejte že jste si nikdy u hry neponadávali :happy::happy:

Co dodávám ještě bokem je že nechci aby si o mě tento admin myslel že hned prostě podávám stížnost , tímto jsem chtěl jen podotknout že to nebylo spravedlivé vůči mě , měl ho tedy dostat i ten hráč co ho hitoval ''random hitování'' nic proti nikomu nepřeju nic zlého nesnáším když vše odnese jedna osoba co chtěla v tomto případě pomoct tomu hráčovi aby ho nezabil

Chci jen aby se na toto ozvalo co nejvíce členů ( jak hráčů tak hlavně ADMIN TEAM Kotelny ! váše servery jsou pro mě dokonalé věřte že na nich hraju s chutí :) )

+ vím že pouze dodržoval pravidla co jsou stanovená , já sám vím co to znamená jako admin či jiná hodnost v a-t dodržovat stanovené pravidla , na GTA SA MP jsem ''helper'' vím asi se to nedá srovnávat s CS 1.6 ale prostě jde o to samé v kuse , hlídat hráče aby neporušovali pravidla atd... z vlastní zkušeností nebanuju ( v tomto případě varuju pomocí příkazu na napomenutí hráče aby to nedělal ) vše pač vím že se to stane každému , každý řekne prostě někdy Do pí*e nebo podobné slova , či uteče někam kam nesmí a je za to trest nebudu tu rozepisovat , já věřím že on to bral že jsem ten random kill dal tak mě potrestal a já to s hrdostí beru !!!!!!!


Děkuji za pozornost ! DK].Han

Koprakek
13-07-17, 11:56
up/vypršel

Penegal
14-07-17, 05:35
Omlouvám se ale tohle snad ani kvůli 8 h banu nemám čas číst, kouknu na to odpoledne.

E: situaci si nepamatuji ale jen tak bany nerozdávám většinou :D

JInak škoda že píšu tak pozdě, dal bych ti UB už jen za ten super barevnej sloháč.


PP

Koprakek
15-07-17, 02:16
Lck.