PDA

Zobrazit normální verzi : Uzjsemtadyzas --> Idea



Celenka
13-07-17, 20:54
Hráč
Uzjsemtadyzas


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:1:178078274


IP adresa
31.47.97.157


Udělen
13-07-2017 - 20:36


Délka BANu
60 minut


Vyprší
13-07-2017 - 21:36 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 0 hodin 9 minut ještě zbývá )


Důvod
kemp na spawne


BAN dal Admin
Elliot (Idea)


BAN dal Server
csko.cz | dust2 only (de_dust2)


Ahoj, po delší době jsem zapl cs 1.6 a dost mě zamrzel ban, který jsem obdržel na 60 minut. Dostal jsem odůvodnění camp na spawnu, jenomže admin neměl asi zrovna svůj den a rozhodl se pár lidí pobanovat. Neuvědomil si však, že jsem z taktického hlediska musel počkat 1 kolo na spawnu s awp, abych odrazil patřičný rush z CT strany. Naneštěstí jsem na spawnu vydržel asi jen 30s kola, než jsem ban obdržel bez jakéhokoliv předešlého varování.

Teď vážně. Je opravdu nutné řešit takové sračky? Chápu, že tu mají práva děti, ale aspoň to dávejte někomu, kdo má všech 5 pohormadě. Opravdu nechci řešit nesmysly typu 15ti letý kido dostal 5tku ve škole, tak se rozhodl pobanovat pár lidí, jelikož zrovna neměl svůj den.

Idea
13-07-17, 20:59
Bany ste dostali ked bolo 30 sekund do konca kola, asi 3-4 ste tam cupeli na spawne s AWP za T, spravne by ste mali byt vy co rushujete.. CT uz davno nerushovali ked som banoval, niektori vasi spoluhraci boli v pohode rozlezeni po mape len par z vas to nejako nezvladlo :(

Celenka
13-07-17, 21:04
No a to je právě ta chyba, kterou jsi udělal. Je třeba příště trošku zapojit mozek, než něco takového uděláš. Namísto toho, abys banoval/kickoval boty, co neví, co znamená ten baťoh, nosící na zádech a my kvůli tomu prohrajem kolo, tak děláš takové nesmysly. S tím časem mě chceš rozesmát, viď? Nikdy nečekám na spawnu více, jak minutu. Tak věřím, že si dáš příště pozor.

Idea
13-07-17, 21:06
Ten cas som si este pozrel akurat ked som hodil bany, naco mam banovat boty ktori nevedia co je batoh na zadech? Tak sa nikdy nic nenaucia, tam staci dropnut bombu a hra sa dalej.. A mozog zapajam ale dakujem za radu.

Celenka
13-07-17, 21:10
Ano, jak říkáš, čas jsi si pozrel, ovšem až si dobanoval posledního, takže to dává smysl. Je třeba dávat bany lidem, co kempí každé kolo a ne, když někoho uvidis poprvé a jen 30s. Vem si mou radu k srdci. Za dalsi, pokud ty lidi nebudes resit, budou neustale zdrzovat hru. Staci kicknout, ti lidi uz ten server ani nenajdou. Pokud neovladaji zaklady hry, nemaji tam co delat prece.

Koprakek
15-07-17, 02:16
Lck.