PDA

Zobrazit normální verzi : As Loke Falls --> The Frisco



^nismo
14-07-17, 00:41
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 224454)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 59 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'urazeni admina'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < As Loke Falls >
[AMXBANS] Tvuj nick: As Loke Falls
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:147017854
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:147017854
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.175.146.124
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.175.146.124
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < The Frisco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






At si ten klaun rozmysli koho blokuje :-)

Vseci vedia kam patri.

At si ide huntit ego do singlu. Dik
Chapem, ze som ti stupol na ego, ale prepac laska, nemas ma blokovat ked nevies hrat ;)

The Frisco
14-07-17, 00:47
první kick, nepomohl, tak následoval ban.. za mě vše v pořádku, jakube.

^nismo
14-07-17, 00:47
Kick za to že sem ti napsal že si krypl? Protože si mě blokoval? :)

The Frisco
14-07-17, 00:49
z mého pohledu jsi blokoval ty mě a taky jsem ti nenadával.

^nismo
14-07-17, 00:50
Jo, blokoval sem tě když si byl předemnou a já šel na long. A ty na A site spolu s awp. Jó, super Franto. Fakt super.
Čekám ten ub ;)

The Frisco
14-07-17, 00:51
jedná se o tvé opakované narážky na mě.
unban nebude, příště budou tři dny.

^nismo
14-07-17, 00:52
Opakované? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Chlapce, neviem co feetujes, ale mal by si toho nechat :-D

E:
Kedze ma tuten klaun nejako nezaujma, tak ziadam o ub niekoho vyssieho & nejako mu domluvit.
Viem ze niesom svaty, ale za to ze mu napisem ze je krypel, da mi kick? (blokoval ma)
napisem mu at ide spet na jb rakovina tupa? dostanem ban na den?
Pls, evidentní egoban aby bol nieco viac. <3
Takze chalani, plx, ziadne bububu a v skutocnosti nič. (Jak je asi ne jen tu ve zvyku ;) )

E2: To ze ma nemate radi upuste z hlavy. ;) dik

Hapalicek
14-07-17, 03:08
Ban je oprávněný,

Kdybys tohle valil do mě tak dostaneš víc jak den.

A to že tu ještě rejpeš v žádosti ti taky moc nepřidává, trošku si to srovnej v hlavě.

^nismo
14-07-17, 03:16
Ban je oprávněný,

Kdybys tohle valil do mě tak dostaneš víc jak den.

A to že tu ještě rejpeš v žádosti ti taky moc nepřidává, trošku si to srovnej v hlavě.

Za 2 vety ban? LUL
Respektive za jedno slovo a jednu vetu. xD

The Frisco
14-07-17, 03:54
Byly doby, kdy jsem na serveru napsal "to kotel zesral", dostal jsem ban na den a ani mě nenapadlo si zajít pro nějaký unban.. to, že se teď na serverech pohybuje čím dál více lidí, kteří nemají ani trochu respektu, neznamená, že se nad tím jen mávne rukou. Jak jsem psal, pokud se to bude opakovat, bude ban delší.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=12353

^nismo
14-07-17, 04:26
Byly doby, kdy jsem na serveru napsal "to kotel zesral", dostal jsem ban na den a ani mě nenapadlo si zajít pro nějaký unban.. to, že se teď na serverech pohybuje čím dál více lidí, kteří nemají ani trochu respektu, neznamená, že se nad tím jen mávne rukou. Jak jsem psal, pokud se to bude opakovat, bude ban delší.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=12353


Ano, psal sem ze to kotel zesral.
kotel ví moc dobře o čem je řeč.
Já respektuji ty kteří si to zaslouží.
Ty to rozhodně nejsi ;)


E: Edituju moc bo nectu vsecka slova a pak mi nic nedava smysl. lul

Nakladana Okurka
14-07-17, 07:58
Souhlasím s Friscem, na hlavu si tu nikdo srát nenechá

^nismo
14-07-17, 09:03
A mysliš že já ano? :)

Samco
14-07-17, 09:31
Nepomôžem si, ale ja už mám taký dojem, že po každé, keď sa riešiš ty, tak vždy tu vystupuješ ako obeť, ktorú nikto nemá rád, na ktorej sú všetci zasadnutí a ktorá nič zlé neurobila a ničoho sa nedopustila.

Poväčšine je však opak pravdou. Je to na zamyslenie, ale tieto zbytočné problémy si svojou povahou spôsobuješ len a len ty sám, ešte k tomu vieš akú tu máš povesť a ako s tebou môžu iní jednať.

^nismo
14-07-17, 09:58
Nepomôžem si, ale ja už mám taký dojem, že po každé, keď sa riešiš ty, tak vždy tu vystupuješ ako obeť, ktorú nikto nemá rád, na ktorej sú všetci zasadnutí a ktorá nič zlé neurobila a ničoho sa nedopustila.

Poväčšine je však opak pravdou. Je to na zamyslenie, ale tieto zbytočné problémy si svojou povahou spôsobuješ len a len ty sám, ešte k tomu vieš akú tu máš povesť a ako s tebou môžu iní jednať.


A je snad pravda že mě tu má každej ze srce rád? To je fakt první.
Za druhé já se přiznám že se chovám jak hovado a nejsem anděl. To mi opravdu problém nedělá.

To ze ma blokne frisco, napisem mu ze je krypl tak mi da kick. Ale za to ze si tam hraci nadavaj do kokootů, píč etc, to už neřeší nikdo. LUL
Vidíš tady tu podstatu, že? (ne jen frisco A.k.A Franta <3 )

hanba mi
14-07-17, 11:09
Nismo, uz som to tu niekde pisal, ze kazdy z nas ma iny "prah" citlivosti na nadavanie, ja vzdy upozornim na nevhodny slovnik (vacsinou sa stretnem s pochopenim a hraci upustia od prehnaného nadavania) a slovne inzultacie voci mojej osobe ignorujem. Ale to som ja a sam vies, ze niektori jedinci (tam ratam bohuzial aj teba) sa nevedia niekedy spratat do koze a namiesto toho, aby si chlapsky priznali chybu a podriadili sa trestu, idu na forum vyplakavat, aka to do neba volajuca nespravodlivost sa ti stala. Ako povedal jeden klasik, co je vela to je malo a u teba toho malo rozhodne nie je.


první kick, nepomohl, tak následoval ban.. za mě vše v pořádku, jakube.

Frisco podla mna urobil to, co uznal za spravne a v tom s nim mozem len suhlasit.

E: ked tak pozeram tu tvoju historiu, tak toto urcite nie je prvy banan za tvoje chovanie, toš co je vela to je moč...
E2: bratm, odovodnenie typu "nejaka blbost" je trosku predsa len slaba, ban nedostavas za blbosti, ale za porusenie pravidiel, ci sa snad mylim???
A to ostatne asi ani nepotrebuje komentar, vypoveda to o tebe dost....ved topiaci sa aj slamky chyta zejo??

^nismo
14-07-17, 11:14
Plx. Videl si za co sem ten ban dostal?

Koprakek
14-07-17, 15:06
Neumíš řešit normálně ani žádosti o UB, stále tady provokuješ a pak se divíš že se ti nikdo normálně nevěnuje. Jsem proti ub ať se to stalo jak se to stalo. Až přijdeš normálně pro UB bez nějakých těch tvých pakáren co se týče nějakou Franty či co to tu furt vykládáš tak mě to zaujme.

Britny
14-07-17, 16:13
Sem máš Nismo hodit hltv a čas kdy se to stalo, tam by se ukázalo kdo koho blokoval, koneckonců to ale i tak není důvod někomu nadávat, vím jak to na těch d2 chodí, no ale admin je admin..

^nismo
14-07-17, 20:55
Neumíš řešit normálně ani žádosti o UB, stále tady provokuješ a pak se divíš že se ti nikdo normálně nevěnuje. Jsem proti ub ať se to stalo jak se to stalo. Až přijdeš normálně pro UB bez nějakých těch tvých pakáren co se týče nějakou Franty či co to tu furt vykládáš tak mě to zaujme.

Kedze mi on povedal menom, tak som mu nejake dal tiez ked neviem ako sa menuje. :-)
2 Britny: Nemůžu tu hodit hltv protože se mi za prvý, nechce časovat, za druhé je to klkaun když popírá jak to bylo ;-) Dokonce není schopen ani napsat jak to vůbec bylo. Takže takto.
Jinak ano, je to admin, takže má protekci. No ale díky za konečně normální vyjádření ^^

2 Žoli:
Za spravanie. Myslis tym co?
úplně první steam ban - Demence - Tusim ze to bola nejaka blbost.
Další Demence od Lua - Vlastní žádost. Nechtěl sem aby tam napsal že je to vlastní žádost, ale demence.
Další Demence od Kopra - Zase nějaká blbost.
Ban od Troppeho - Vyprovokován connankom.
Asi by si se Ty a tvoja Terezka měli dát už dohromady ;-)
Viz vaše superdobré nicky.
"Nahá Tereza ve sprše"
"Zoli podpantoflak" :---) Hadam ze to nieje síkrit.

Zoli 2: Jo jo, za blbost protože to vůbec není X měsíců :-------------------)


@Plejerplejer.
Neboj, nejsem rozežraný, jen píšu pravdu a mám pitši co si o tom kdo myslí.
Máma mě učila říkat jen pravdu, takže prostě, hráči a tato komunita celkově mě nemá ráda kvůli té pravdě. V 3/4 případů tomu tak je ;-) Viz ban na fórum od kopra <3
Myslíš že mi dělá problém si přiznat chybu? Opravdu?
Když tě někdo blokne, když jdeš držet long bo máš dementy v teamu, co urobíš? Napíšeš mu něco? v 3/4 případů ano.
Welp, nejde ani o ten ban, jde o to jak se tu banuje. To že tam Franta vidí hráče si nadávat, nedá jim ban/upozornění.
To že tam jde borec savovat po plantu při situaci 1v několik a zabije ho buď Franta nebo Lebaux je taktéž ok?
Každopádně.
Za hodinu vyprší takže.

plejerplejer
14-07-17, 22:56
Vůbec tě neznám nismo, ale jen co vidím tady a ve forku, tak musím konstatovat, že se chováš jako rozežrané děcko. Nevím jestli takový skutečně jsi, ale jestli je to jen maska, tak je naprosto uvěřitelná. Jestli ti vadí, že tě lidé nemají rádi, proč děláš vše proto, aby to tak bylo? Mimochodem jedna z věcí, která ti nikdy nepomůže je ukazovat na to že ostatní jsou horší... i podle mého názoru jsi ban dostal naprosto oprávněně. Co kdybys pro jednou hledal chybu u sebe. Nebo je pro tebe norma říkat někomu, že je krypl?

SEDA EMINENCE
14-07-17, 23:44
Zoli už to nemusíme skrývat <3 když to Berzox už všem vykecal. Dáme si to do popisku na forko, že tvoříme pár? :*

_AnGeL_
14-07-17, 23:48
Zoli už to nemusíme skrývat <3 když to Berzox už všem vykecal. Dáme si to do popisku na forko, že tvoříme pár? :*
Ty tvoríš pár s každým druhým :D

K banu: Nerob zo seba neviniatko. Si troll a keby ťa mal Friško rád, tak by ti dohovoril na steame/webe, ale nemá ťa rád :D pochop to :D UB nebude

^nismo
15-07-17, 00:43
Ty tvoríš pár s každým druhým :D

K banu: Nerob zo seba neviniatko. Si troll a keby ťa mal Friško rád, tak by ti dohovoril na steame/webe, ale nemá ťa rád :D pochop to :D UB nebude

Asi neumíš číst. Já neříkám že sem neviňátko :')
A co s tym ze ma nema rad? ja mam nejakeho Frantu v riti asi tak ako ateam ;)

hanba mi
15-07-17, 18:57
Ale bohudik, ze aspon ateam nema v r*ti tvoj ban.......a neda ti unban :taunt:

^nismo
15-07-17, 22:05
Ale bohudik, ze aspon ateam nema v r*ti tvoj ban.......a neda ti unban :taunt:

Vypršel ty klaune ;)

Latins
16-07-17, 09:31
Proč nemá tenhle ubožák delší ban?

^nismo
16-07-17, 09:38
Ubožákem si nazývej kamíQy na jb ;-)



Mam pici ze som ti urazil kamika ;-)


Tristej post. yaaaay.

Mr.N0b0dy
16-07-17, 10:02
Chtělo by to ten link na imgur od Vojty/Zoida/Aviatika, to mu dělalo vždy dobře.

Mám na tebe 2 žádosti: 1. Mohl bys přestat míchat dva jazyky? Neskutečně mě to sere
2. Nepiš nikam nikde nic, bude všem jenom lépe.

Vážně pokud chceš unban, máš možnost hltv, ale ty nejsi lenivý idiot, ty jsi přišel provokovat. Takže to není náš problém a my nemusíme nic dohledávat o tom, jak to a to bylo, když máme od toho banujícího admina, který nás s tím obeznámil a ty jenom píšeš všechno k tomu, aby ti někdo dal delší ban. My tady nejsme od toho, aby jsme ti skákali kolem prdele, ty sis přišel požádat o UB, nedodal si patřičný materiál k tomu, aby se něco řešilo, tak co tady vůbec zkoušíš?

^nismo
16-07-17, 10:08
Taky bych ten link chtěl. Tuším že Zoid ho ani neměl/nepřídával.

První žádost. Vies ako. Mam to zadnice že tě to štve :wub:
Žádost dva: Taky ti neříkám aby ses zabil že bude všem lépe :wub:
LUL jaká lovestory.


Nebudem hledat dva dny staré hltv.
Tu sa jedna s hracom ked nieco pojebe uplne inak ako s adminom
Myslis ze vsem nedochadza ze tu ma admin tupu protekciu? urobi sa iba bububu a tadá, práva má dál. <3
Takže SUKK A DIKK ;-)





Banik vyprsel takze sukadik 2x

Koprakek
16-07-17, 10:50
Tvůj problém.

Britny
16-07-17, 17:59
Nismo příště ti radím dodat demo - to hltv a prostě i když se ti nechce hodit ten čas, jinak tím nic nezískáš, jen si tu pár adminů z toho vytvoří diskuzi dokud tvůj ban nevyprší. Bylo by fajn, když už si to kopře chceš dělat sám tyto žádosti, tak to hned zamykat a nenechat si tu psát milostné psaní dalších adminů..