PDA

Zobrazit normální verzi : reset? ....jako kde sme ?



Stitnanek
15-07-17, 19:30
To si tady nekde dělá srandu bo okolika ? .. to mě chcete řect že já jak čur*k a víc dalších hráčů expilo classy uplně zbytečně ? to jen proto že nejací vychcaní začátečníci kteří umíja uplne hovno si poztěžovalo že sa to nedá hrát a takové tak mosí byt reset ? .. když já sem začínal tak sem taky hrával proti 150+ a nefnukal sem jak nejaká buznička. A hlavně že když ten reset sa řešil tak rok zpátky tak Kotel měl hrdinské kecy ve stylu : nemožeme udělat reset, jak by to vypadalo? představte si že by resetovali levly na takovem WOWku, Lolku nebo metinu. To by všeci skončili ....... ..... a další takové hovna .... a tedkom to tu sám zresetuje :D a navíc lidí tam bylo vždycky dost, nebo-li tak akorát ... a tedkom když člověk chce po práci zandat csko s vodniců tak hovno zmože ... tedkom budu moset zandávat jen vodnicu ... HOTOVO TOTO ... to že tento portál kur*íte blbýma adminama ještě chápu ... ale kur*it hru ostatním hráčům ? ... za co ?
PS: nezapomente moji připomínku smazat jak to mate ve stylu ;)

Samco
15-07-17, 19:34
http://csko.cz/forum/showthread.php?56824-O%9Eivenie-COD&p=456562&viewfull=1#post456562

Kotel
15-07-17, 20:17
Nevím, že by si někdo stěžoval na vysoké levely. To bych dal reset dřív, než za 5 let.
Na lolku se ti rank každý rok resetuje. Level tam nemá smysl. Metin každou chvíli někdo založí nový server, naskáčou tam hráči, najedou max level, server umře a to se po čase opakuje. Na wowku dostaneš určitý level zadara, protože leveling tam je jen aby ses s postavou naučil hrát a hra začíná až na max levelu. Tvoje příklady tedy nemají smysl. Na cod se změnil systém expu na max levelu. Pokud bych zvýšil level na 400, bude to mít stejný efekt, jen s tím rozdílem, že nováček to nikdy nenahraje.