PDA

Zobrazit normální verzi : Nelze spustit csko (win 10)



SniPPex
16-07-17, 22:04
zapnu csko a asi po minutě naskočí okénko ve kterém je : Could not load filesystem dll.
FileSystem crashed during construction.

Prosím poraďte ... děkuji.

vipRIKO
17-07-17, 11:42
Ahoj zkus verzi 43 - http://csko.cz/ke-stazeni stahni a preinstaluj nemel sem s ni problemy pri spusteni na win 10

SniPPex
17-07-17, 18:47
verzi 43 mám teď ,zkusil jsem reinstal a nic ...

vipRIKO
17-07-17, 19:06
A zkousel si ji misto reinstall spise odinstal a msazat celou zbyvajici slozku?

vipRIKO
17-07-17, 19:33
verzi 43 mám teď ,zkusil jsem reinstal a nic ...

Jinak co nasel, tak chyba je casto u steam verze, coz oprava je primitivni
How to fix steam filesystem dll problem ?
Usually you will get an error message when you try to enter CS. The error sounds some like this " could not filesystem dll file system crashed during construction"

How to solve this , simple ,

Step 1 :

Quit Steam first


Step 2 :

Go to C:\WINDOWS\system32 and C:\WINDOWS\system
Delete Steam.dll and SteamUI.dll in both folders.

Step 3 :

Open back your steam and your CS should be running fine.

Sice se jedna o steam opravu ale jestli nahodou NS verze taky nepouziva jakoze steam dll

SniPPex
17-07-17, 19:55
A zkousel si ji misto reinstall spise odinstal a msazat celou zbyvajici slozku?

Ano,zkoušel, nemám csko ze steamu, mám stažené z kotelny verzi 43 :/

vipRIKO
17-07-17, 20:13
A spustit v rezimu kompatibility pro win 8 ? Pravy -> vlastnosti -> kompatibilita spustit jako win 8 mozna i jako spravce

https://ctrlv.cz/rvsO

SniPPex
17-07-17, 22:41
Doteď jsem to tak měl , ale díky :)

vipRIKO
17-07-17, 22:55
Jedine co me jeste napada at zkusis jinou verzi.

vipRIKO
17-07-17, 23:06
Tak by melo pomoct toto: http://originaldll.com/file/filesystem.dll/34048.html pokud by byl problem s anglictinou dej vedet, jinak odkaz mam z jineho forka, ale pro jistotu hlidej antivirem stranka je vselijaka :-)

SniPPex
18-07-17, 19:41
Zkusim to, ale děkuji moc :)

SniPPex
18-07-17, 20:37
Tak by melo pomoct toto: http://originaldll.com/file/filesystem.dll/34048.html pokud by byl problem s anglictinou dej vedet, jinak odkaz mam z jineho forka, ale pro jistotu hlidej antivirem stranka je vselijaka :-)



když soubor otevřu napíše to, že nemám program který by mohl proces uskutečnit:/

SniPPex
18-07-17, 21:19
Zkusil jsem obě dvě, ale ani jedno nefunguje... myslím že to není cskem,ale počítačem .. :/ mimochodem to zase píše to co na začátku ..

vipRIKO
18-07-17, 23:19
Stazene dll nemas spoustet ale vlozit do knihovny... postup tam mas popsany

SniPPex
19-07-17, 08:55
něco málo z toho webu přeložím,ale moje angličtina není dobrá natolik, abych tam rozuměl aspoň polovině věcí :D

vipRIKO
19-07-17, 11:38
něco málo z toho webu přeložím,ale moje angličtina není dobrá natolik, abych tam rozuměl aspoň polovině věcí :D
Zkopírujte soubor filesystem.dll do instalačního adresáře programu, který požaduje soubor filesystem.dll.
Pokud to nefunguje, budete muset zkopírovat filesystem.dll do systémového adresáře. Ve výchozím nastavení je toto:
Systém Windows 95/98 / Me - C: \ Windows \ System
Windows NT / 2000 - C: \ WINNT \ System32
Windows XP, Vista, 7 - C: \ Windows \ System32
Pokud používáte 64bitovou verzi systému Windows, měli byste také zkopírovat soubory system.dll do složky C: \ Windows \ SysWOW64 \
Vytvořte záložní kopii původních souborů
Přepsat všechny existující soubory
Restartujte počítač.
Pokud problém přetrvává, zkuste následující:
Otevřete nabídku Start systému Windows a vyberte možnost "Spustit ...".
Zadejte příkaz CMD a stiskněte klávesu Enter (nebo pokud používáte systém Windows ME, zadejte příkaz COMMAND)
Zadejte příkaz regsvr32 filesystem.dll a stiskněte klávesu Enter.

Pokud nemůžete najít adresář Windows, zkuste následující:
Otevřete nabídku Start systému Windows a vyberte možnost "Spustit ...".
Zadejte příkaz CMD a stiskněte klávesu Enter (nebo pokud používáte systém Windows ME, zadejte příkaz COMMAND)
Zadejte% WINDIR% a stiskněte klávesu Enter.

vipRIKO
19-07-17, 11:39
Zrovna tady to translator preklada dobre :D takze nemusim zbytecne cele prekladat :)

SniPPex
19-07-17, 12:36
Zrovna tady to translator preklada dobre :D takze nemusim zbytecne cele prekladat :)


Zkusil jsem všechny možnosti ,ale pokaždé to napíše to co na začátku... :( moc si cením toho ,že se mi snažíš pomoc.. :)

vipRIKO
19-07-17, 22:56
A zkousel ted preinstalovat uplne jimym instalatorem? Konkurencnim treba...


Jinak pokud mas opravdu rad csko tak to posledni reseni je si nainstalovat STEAM a koupit za 10€

ronaldo-filip
03-10-17, 20:06
vypni antivirus :)