PDA

Zobrazit normální verzi : [N]o.|[P]!ye[r] (^_^)



[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
18-07-17, 16:45
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem *Penegal
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Random kill'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:61354066'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.103.159.76'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Player' byl zabanovan na '8 hodin'.
Duvod: 'Random kill'
By admin *Penegal
*** Rerminatoor killed Mr|Slissi with a headshot from awp ***
'Player' byl zabanovan na '8 hodin'.
Duvod: 'Random kill'
By admin *Penegal
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Pripojil som sa na dany mod. Hrac chodil sam,mal ubrate hp a niekto povedal, ze je to terorista, detektiv vedla nemal dost kreditov na overenie a tak som ho ho zabil, bol to bohuzial admin, ktory to asi nevedel prekusnut, ze aj taketo veci sa deju. Teda tento kill nebol vobec random. Ziadam preto o unban, na kolko tento ban nebol odovodneny, navyse to admin nemusel hned riesit banom, lebo bolo zjavne preco som ho zabil a hral som len 2. kolo hry.

Penegal
18-07-17, 16:48
Ahoj, K randomu si se přiznal.

Třeba vás tím naučím že nemůžete věřit všemu co kdo zařve do mikrofonu.... samozřejmě jsem byl nevinný :).

Občas se vyplatí si na ty 2 body na Golden Eagle počkat :)

Mej se.

LOCK

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
18-07-17, 16:59
lol a keby si bol zradca dal by si mi ban taky že?

Penegal
18-07-17, 17:00
i tak by to byl random kill ale jen bych tě upozornil.

bol raz jeden král
18-07-17, 17:01
Nechapu za co ban, pokud je pravda že si chodil sám, měl jsi ubrané hp a někdo řekl že jsi to ty. To by si spíš ban zasloužil hráč co vykřikoval že jsi to ty.


@ ještě ke královi, takhle aktivně můžeš řešit i jiný UB, nejenom svých kámíqu ;)

Jak jako aktivně? :D Tohle je muj první příspěvek v cizí žádosti o ub.

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
18-07-17, 17:03
proste takýto "random kill" som dostal aj ja minulé kolo, ale to si nevidel, vidíš to len keď sa to stane tebe a to je smutné a nie že sa vyhovoríš že som mal kričať keď sa mi to stalo, lebo by to nemohlo, demo pre istotu pre všetko netočím.

^SeaBi
18-07-17, 17:13
Ani jeden z vás není admin na TTT, takže ani jeden nevíte jaký to je, když máš plný server lidí a všichni tam dostavaj od někoho random hity, random killy nebo nevím co ještě. Není možný, aby admin viděl všechno. K banu se nevyjadřuju nebyl jsem tam.

@ ještě ke královi, takhle aktivně můžeš řešit i jiný UB, nejenom svých kámíqu ;)

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
18-07-17, 17:28
Ja sa s Pánom "bol raz jeden král" nepoznám, nikde sme sa nevideli. A ešte raz k banu, len mi sa mi zdá, že tento ban bol len akési vyustenie hnevu istého admina.Podľa mňa je hlúpe, aby som dostal ban len preto, že hráč ktorého som zabil bol nahodou admin. To potom pointa nie je v tom, že nemám zabíjať ľudí kým do mňa nezačnú strieľať, ale pred tým než vysttrelím ja si musím skontrolovať ich steam ID či náhodou nemajú práva.

Burak1
18-07-17, 18:12
Vzhledem k tomu, že jsi v minulosti žádný ban na TTT nedostal a je to tvůj první prohřešek v tomto směru, byl bych pro unban. Dávej si na toto ale pozor, to, že ti někdo něco nahlásí může být klidně jen fejk, vzhledem k tomu, že v té hře nemůžeš vůbec nikomu věřit. Každopádně se za toto dávají klasické bany, protože ten, kdo to řekl, mohl být klidně i zrádce.

Koprakek
21-07-17, 00:16
vypršel.