PDA

Zobrazit normální verzi : R3NDe --> Operak [TS]



R3NDe
18-07-17, 19:08
Vypis z konzole:


Trying to resolve hostname csko.cz
Trying to connect to server on csko.cz
You are banned permanently. Reason: "hacker"





Poznamka:






Dostal jsem permanentni ban na vase tsko. Timto bych si rad zazadal o unban. Hral jsem gather s adminem Operak a s dalsimi jedinci. Jedno kolo jsem byl last (posledni zijici) byl jsem na Acku a zaskoku jsem dal hlavu protihracovi. Operak mi rikal jak me da do blacklistu, taktez neudelal. Dalsi den co jsem na tsku byl priblizne 5h tak jsem se prepojil do roomky za kamosema a najednou dostanu permanentni ban :--). I kdyby jsem mel nejake ulehcovaci pomucky tak neni reseni mi dat permu na tsko, ale dat me jen do blacklistu. Admin Operak me moc nema rad, ale timto si chci pozadat o unban.

Operak
19-07-17, 21:34
Dávám ti UB jen protože nemám demo z gatheru, ale jsem si 100 jistý, že jsi něco měl. Na BL jsi.

Koprakek
19-07-17, 21:35
Co s tím má společného TS? To se takto banuje?

Jeremy
19-07-17, 21:54
A prečo je na bl keď nemáš demo ? Ak dobre viem tak na bl sa dávajú iba jedinci, ktorí nedali demo a bolo podozrenie že niečo majú alebo boli zapatý a ako dôkaz bolo demo.

Britny
19-07-17, 22:13
Za domněnky by se tu bany dávat neměly. V hlášení jasně píšeme, že bez důkazu nemůžeme banovat, tak by to měli admini dodržovat aji na TS. Navíc, tam by měly padat permy jenom pokud někdo na tsku dělá bordel, ne za reason "hacker"

Operak
20-07-17, 12:52
Měl jsem demo, ale formatovala se mi flashka. Jestli se za to nedávají bany, tak si to vyřešte s jinýma lidma. Koukal jsem do banlistu a je tam pár banů s důvudem "Zapaty gather" "Cheater" dokonce i pár možná i od tebe Britny. Na základě toho jsem dával ban.

Britny
20-07-17, 20:01
Za WH sem tam našla 5 banů z toho poslední 6 co si tam asi viděl ode mě, tak pokud si trošku chytrý všimneš si že IP 000 neexistuje. Jestli si dával permu na základě 5 banů, že to tak dělají všichni, protože ty bany jsou i několik let staré, tak je to trošku fail. Jinak demo se ukládá do PC, nebo tobě na flashku? Nevím, přijde mi to jako výmluva. At admini dávají podezřelé lidi jenom na BL, ale ne hned jim dávat permu, navíc když se jedná o komunikační program, protože to by pak měli mít ban na ts snad všichni co by tu zapli.

Koprakek
22-07-17, 12:01
Lck.