PDA

Zobrazit normální verzi : "super chováni" admina - jeremy



mobidick
19-07-17, 00:43
Takže Ahoj
Na Serverech mám nick Trixy, na furienu mě pozná snad každý o to tedy ani nejde.
Dnes jsem na furien neměl náladu tak jsem si hrál poklidně JailBreak ( Nevím jaký přesně)
- To je snad jedno. Jakožto Furien player a hns player rád Bhopuji, Simon nic nezakázal tak jsem si bhopoval.
Hraju HNS 6let a Bunnyhop si myslím ovládám, při čemž příšel nějaký hráč : žabí_prd, a začal mě spamovat že jsem autobhoper, vysmál jsem se mu a hrál si poklidně dál. Ovšem zmíněný prd dal "!" a nahlásil mě.
Přičemž došel Jeremy, já to ani tak nevnímal hrál jsem a potom jsem odešel od PC.
Přišel jsem k PC a čekaly mě zprávy typu : Ty jsi zapl? Ty máš Permu? Dostal jsi ban?
- Nechápel jsem o co jde, potom mi můj dobrý kamarád z Furienu , můžu ho zmínit poslal následovnou konverzaci. ( Vin Je Jeremy ) (asfa je Tečka)
Veni Vidi Vici: ten kokot
Veni Vidi Vici: trixy
Veni Vidi Vici: je vypatlany
asfa hellcase.com farmskins.com: asfa {LINK REMOVED} {LINK REMOVED} : ?
asfa hellcase.com farmskins.com: Veni Vidi Vici: chapes
Veni Vidi Vici: zapol
Veni Vidi Vici: na jb :DD
asfa {LINK REMOVED} {LINK REMOVED} : co zapl
Veni Vidi Vici: abh
asfa {LINK REMOVED} {LINK REMOVED} : wtf?
Veni Vidi Vici: asi :D
Veni Vidi Vici: neda sa mi ho spektovat
Veni Vidi Vici: a boli nanho aj hlasenia
Veni Vidi Vici: ale kaslem na to


Tohle už mi stačí k tomu , abych si řekl co je tohle za admina prosím? Bude psát že jsem zaplý bez důkazně a když mu tečka nevěří napíše "ASI" tohle je chování admina kotelny?
Ok, nenechal jsem se nejsem autobhoper a hned jsem svou nevinnu chtěl dokázat tedy, omluvte ty vulgarity ale byl sem z něho salty, však je to dement.
Co jsem napsal zde pro toho komu se nechce koukat na screeny :
trixtap: Jeremy
trixtap: hned ted
trixtap: rezervuj
trixtap: zpiceny
trixtap: HNS
trixtap: NEBO COKOLI
Veni Vidi Vici: nejdem
trixtap: aby si videl co mackam
Veni Vidi Vici: nikam
trixtap: TY PICO
trixtap: DELAS SI PRDEL?
Veni Vidi Vici: jj hram
Veni Vidi Vici: s kamaratkou
trixtap: BUDEŠ PSÁT ŽE SEM ZAPL?
Veni Vidi Vici: som povedal asi
Veni Vidi Vici: a je mi to jedno
Veni Vidi Vici: mam vasv piči
Veni Vidi Vici: vseetkych
trixtap: KAMO TY SI DELAS PRDEL
trixtap: on to hlasil
trixtap: ten
trixtap: prd ne?
Veni Vidi Vici: je mi to fuk
Veni Vidi Vici: co ste robili
Veni Vidi Vici: nemam naladu
Veni Vidi Vici: čau
trixtap: jestli to spravne chapu
trixtap: nejdriv pises hovna
trixtap: jak sem zapl
trixtap: a pak nci nebudes resit?
Veni Vidi Vici: nebudem no
Veni Vidi Vici: čč
SCREENY :
http://leteckaposta.cz/424013270

Jeremy, vážně ? vážně se chováš takhle? Já vím že hraješ s tou tvoji 13náckou, ale když někoho obviníš , a chce ti něco dokázat vážně ho takhle fuck offneš?
Nebudu ted psát za sebe, NENE Jeremy , jen za sebe ne tvoji kamarádi si myslí to sáme co já a to následovné
SCREENY :
http://leteckaposta.cz/758996547
NIC NEDĚLÁŠ, SI NEOCHOTNÝ , MOŽNÁ SI NĚKDY KAMARADSKÝ ALE MĚL BY SES VZPAMATOVAT, PROTOŽE TOHLE NENÍ NORMÁLNÍ.
Díky za názor všem , vážně moc - PROTOŽE TOHLE NECHÁPU , ANI TROCHU.
Trixy.

^SeaBi
19-07-17, 01:00
Myslím, že tohle by jste si měli vyřídit na steamu a né na forku, týká se to jenom vás dvou, tohle všechno jste si psali na steamu, mělo by to tam zůstat.

+ Smůla jeremy, ta 13cka je stejně frisca.

The Frisco
19-07-17, 01:01
Myslím, že tohle by jste si měli vyřídit na steamu a né na forku, týká se to jenom vás dvou, tohle všechno jste si psali na steamu, mělo by to tam zůstat.

+ Smůla jeremy, ta 13cka je stejně frisca.

:---)

e: ať nejsem ot, tak si pusťte https://www.youtube.com/watch?v=oN711viMMe8, když to čtete

Hapalicek
19-07-17, 01:02
Asi tak jak psal Seabi.

K žádnému porušení ze strany Jeremyho nedošlo, tohle si řeště na steamu nebo přes PMky.

Jeremy
19-07-17, 01:24
Jo takže podľa teba kvôli tomu že som prišiel na server, ti začali ľudia písať že máš permu ? K tomu čo som písal tečkovy som sa možno mal trocha kľudnejšie vyjadrovať ale nič zlého na tom nevidím že som mu napisal že máš "asi" abh. Napísal som to preto, lebo som ťa nemohol spektovať a tak som sa do toho nechcel motať, keďže ako si sám povedal si bol nahlásený a napísal som aj adminovy nak ťa príde spektnúť. Lenže bol zaneprázdnený tak som to nechal tak. Ešte sa ťa chcem spýtať ty 6 ročny hnsák a furieňák. Keď si taký dobrý prečo si dostal permu za abh ? + Nečuduj sa prečo som na teba taký keď mi každú chvíľku vypisuješ či ideme gh a iné somariny. A ešte mi chceš povedať to, že nič nerobím a som neochotný ? Tak ok no. Súhlasím s ostatnými a tiež nechápem prečo si to dal sem, keď som nič nespravil iba ako ty píšeš krivo obvinil . Viac ti k tomuto nemám čo povedať . Gl so sťažnosťou :).

E: Ešte k sebastiánovy, keby si si to nechal vysvetliť a nebol namňa urazený tak by si vedel o čo ide a nepísal tu nezmysli.

mobidick
19-07-17, 01:32
wtf
"nedošlo k žádné chybě u jeremyho" Vám tento fuckin přístup přijde normálni? :D:D
jako realy.
Yes, jer píšu ti o gathers atd v tom ochotný si jestli to sou somariny tak ddpč nikdy ti o tom nic nikdy nenapíšu, bavím se o neochotnosti v jiném směru, a kdyby mi bylo 6, tak sem jen o 7let mladší než tvoje růže.
BTW : Není mi 6, a zase si v tomhle směru ubohý.
Napsal jsem to sem, protože mě a ostatním tvůj přístup nesedí, a jestli to nevidíte, tak je to vážně divný.
Ale cmon kdyby jste se vcítili do mé situace, asi píšete něco jiného + Vytahovaní banu? Jeremy tobě vážně není hodno spravovat servery kotelny, jinačí argumenty . jak ti sám říkáš : P.L.S

mobidick
19-07-17, 01:37
btw
Autobhop jsem zkoušel na serveru, při čemž mě můj kamarád podrazil a poslal to CHMBRovi asi, který mě v té době neměl hodně rád , a maybe mě i huntil, takže podrazák a jen ZKOUŠKA NA REZERVU :-)
Ještě něco, btw
Mario etc. psal že na rezervu za cheaty se bany na serveru nerozdávají pokud to není turnaj nebo snad 1v1, což nebylo týpek mě spektoval a já jen něco zkoušel, thats all. :)

Jeremy
19-07-17, 01:40
BTW : Není mi 6, a zase si v tomhle směru ubohý.
Niekto to tu nepochopil. No a vysvetli mi tu neochotu prosím ťa. Za to že ti raz napišem o pol 1 ráno, že sa mi nechce ísť stebou na rzrv aby si mi ukázal že nič nemáš ? Mojou úlohou je sa starať o server nie chodiť stebou po rzrvoch aby si mi dokazoval že nič nemáš.

E:Šusták dosť slabý song :D radšej ten Ofenbach :P
E2:Tak to už je tvoja chyba že to poslal kamarát adminovy a asi ťa mário oklamal, to už nieje môj problém. Mal si ho mal.
E3:Potom to prosím nelockujte. Chcem vedieť odpoveď na moju otázku :).

Unnmend
19-07-17, 01:43
Riešiš úplné sračky , Jer na teba napíše že máš "asi" abh a ty ideš podať sťažnosť wtf a ešte k tomu v súkromnej správe tečkovy . Jeremy sa nedopustil žiadneho priestupku za ktorý mi mal byť potrestaný. Skôr ma zaráža tvoj prístup k veci. Skôr by som povedal že nedokážete prekúsnuť to že Jer ma práva a vy nie , môj názor. Peace

mobidick
19-07-17, 02:26
Sračka , Sračka jeremy omg.
Napíšu sem to samé co sem ti napsal na steamu , do slova.
1) Forfun rezervy se nebanují, teda nemeli by se banovat.
2) Zkoušel jsem jaky ten abhop je, co dá a co ne -> NA FORFUN REZERVU -> NEBANUJE SE (Zabanovali mě, kvůli podrazákovy)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
OK.
Nejsi ochotný ve směru, že když ti napíšu pojd dokážu ti to vyfuckuješ mě , že mě máš v píči a všechny ostatní taky , a hrajes si s 13náckou.
To je neochota, kdyby si semnou šel, spectnul by jsi mě, popřípadě by si mi hodil omluvu jen co sem ti napsal , nic bych nerozvyjel, jenže si mě vyfuckoval -> NEOCHOTA.
Rozumíš?

Hapalicek
19-07-17, 02:35
Proboha nechápu proč by měl stebou lézt na rezerv, nemáme to v popisu práce, to že se očividně dotkl tvého EGA, neznamená že se z toho hned všichni s prominutím poserem.

Tady nejde o nějakou neochotu, snažil se specovat tudíž dělal svoji práci, když mu to nešlo tak poprosil někoho jiného, ale bohužel další admin neměl čas TEČKA.

Kolikrát i mě pruděj že jsem zaplej a co? Dám mu BAN/Kick/Slay/Zakládám shit stížnosti? NE! Ignoruju ho, vytlemim se a z vesela si hraju dál. To jenom ty to tady hrotíš jak malej capart.

mobidick
19-07-17, 02:37
Ok, mě by jen stačila omluva od Jeremyho že mě hned šel flamit že sem zaplej, když mě pořádně ani nespactl.
+ Mě zajímá proč mě nemohl pořádně spectnout? O.o

Jeremy
19-07-17, 02:38
Jo takže toto je neochota a nič nerobenie? Ale hlavne že som ti prišiel na každé hlásenie. Toto je tiež neochota ? A prečo píšeš že som bol s 13-kou, keď nevieš ani ským som bol. Len tak btw som bol s Angelom na tsku ale tak dajme tomu on je tiež taká 13-ka, že Angel :P. Ešte k tomu čo som napísal, tak možno pre teba to je sračka ale premňa nie a neberem ohľad na to kde to bolo a prečo to tak bolo. Proste si to nemal mať :).

E: Dôvod je jednoduchý. Nemám tam práva a nemožem ísť do spektu.

mobidick
19-07-17, 02:43
omg ja mluvím o dané situaci Jeremy, ne o chození na hlášení.
Když sem ti řekl abys šel, a vyfuckoval si mě.
Kdyby jsem te neznal, jako admina asi bych to nedělal.
Jelikož jsem s tebou na Tsku atd byl, Gather jsme hrály atd. takže si nejsme nějak cizí doufal že mi vyhovíš , omg nic víc.
To nemužeš prostě přiznat že si to neměl hned hrotit a psát to? Kdo ví, jestli to byl jenom tečka komu si to napsal.
Víš ono někoho komu záleží na reputaci na serveru obvinit z abhopu, není pro dotyčného uplně nejlepší.
Měl sis to ověřit ne to hned psát, a když už ověřit si to třeba na tom rezervu.

-----------------------
a btw ABHOP JSEM MEL NA REZERVU KTERY SE NEBANUJE JA TI TO UZ NEBUDU OPAKOVAT LOL, UZ ME TO NEBAVÍ.

Jeremy
19-07-17, 02:52
Jo hovoríš o danej situácii ale mne skôr prišlo, že celkovo ale to je už jedno. Takže to uzavriem. Prepáč že som povedal že máš abhop, keď som sa nemohol poriadne ujistiť že ho máš a už sa to nebude opakovať. Môžte asi lock.

bol raz jeden král
19-07-17, 09:59
https://m.youtube.com/watch?v=gO7fuGi8dlk

_AnGeL_
19-07-17, 11:27
Len tak btw som bol s Angelom na tsku ale tak dajme tomu on je tiež taká 13-ka, že Angel :P.
<3 ♥ :*

K žiadosti: Daj si ľadovú sprchu a skús si znížiť to ego. Nedopustil sa ničoho za čo by sa mali zobrať práva. To, že máš ego väčšie ako empire state building je už tvoj problém. Prísť so shitthreadom o 1 ráno je tiež trochu položené na hlavu. A čo, že si to skúšal na rezervu? Raz cheater, navždy cheater :) Ukľudni sa a samozrejme sa aj uvedom tvoj prístup je ako prístup nejakého batoľaťa čo chce niečo. To, že údajne hráš hns 6 rokov nevnáša žiadnu hodnotu sem :) Kľudne môžeš byť celý čas zapatý. Keď chceš plačkať na fóre za to, že ťa niekto nazval cheatorom a následne poslal do pitche, tak si v piči starý môj. :*

Btw mám ťa tiež v piči ako mnoho ďalších ;)



Nejsi ochotný ve směru, že když ti napíšu pojd dokážu ti to vyfuckuješ mě , že mě máš v píči a všechny ostatní taky , a hrajes si s 13náckou.

Ako nechápem prečo to sem ťaháš. Je to jeho vec s kým hrá. Silno pochybujem, že si starší ako tá "13nácka". Use your brain pls.


Sračka , Sračka jeremy omg.
Napíšu sem to samé co sem ti napsal na steamu , do slova.
1) Forfun rezervy se nebanují, teda nemeli by se banovat.
2) Zkoušel jsem jaky ten abhop je, co dá a co ne -> NA FORFUN REZERVU -> NEBANUJE SE (Zabanovali mě, kvůli podrazákovy)

Zavolaj ma niekedy na gather prosím. Zapnem proti tebe a uvidím aké to bude :)
To, že si bol len schopný to dať do CSka uberá na dôveryhodnosti. Dal si to raz a je tu už väčšia šanca, že to spravíš zas.

mobidick
19-07-17, 11:42
Jeremy, díky - kdyby si tohle napsal už na steamu a neposílal mě do píči, nic bych nepsal, žádnou stížnost.
Angel, pls ja proti nikomunnezapl ja hral a typek spectoval na REZERVU, ok.
----------------------------------
sry za shit thread, díky za omluvu Jeremy.
Prosím lock.

Burak1
19-07-17, 12:32
Jen pro info k tomu banování cheatů na rezervu. Pokud to nikomu nevadí, tak se to nebanuje (bere se to tak, že si kamarádi došli spolu zahrát na rezerv s cheatama), ale pokud to ať už jen jednomu člověku vadí a nahlásí tě, klasicky se to banuje (dejme tomu hraješ gather a tam zapneš).

Britny
19-07-17, 15:46
Napíšu to asi takhle. Soukromé konverzace co si kdo píše na steamu, FB apod NEMAJÍ nic společného s tímto webem, ani portálem. Takže stížnost usseles, Lofa se ti ani neměl za co omlouvat, tak nevím, za co mu jako děkuješ, akorát si tu ze sebe udělal ubrečené děcko a příště pokud zase s něčím podobným přijdeš, tak se ti to hned lockne. Toto si můžeš řešit někde jinde a žádný admin není povinen s tebou někam chodit, abys mu ukázal jak hráš, to ti lofa sám psal v té konverzaci, že nemá zájem.

Lofovi akorát poradím, aby si příště rozmyslel komu co píše a popřípadě si trošku pročistil frendy na steamu.

LOCK