PDA

Zobrazit normální verzi : Ban neprávom , pls o unban



singl5
03-03-12, 18:22
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 22791 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' obchazeni banu '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : .assasins^ ( ) *TrDLoo* ( ) ( O.O ) !/
[AMXBANS] Tvuj nick : PLAYER
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 992746199
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 992746199
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 178.40.0.35
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 178.40.0.35
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Cegan z Lesa
[AMXBANS] Server : Kotelna - Deathrun | csko.cz ( deathrun_new )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
Dnes 3.3 2012 mi admin Cegan z Lesa dal ban za /obchazeni banu/ ja ani neviem čo to znamená, normálne som hral FURIEN a ked sa menila mapa tak ma vyhodilo že mám ban

Cegan z Lesa
03-03-12, 18:31
Já tě točil už včera na FY. Dneska jsem prodiskutoval to demo se zkušenějším adminem a shodli jsme se na tom, že máš wh.
Demo zde: http://csko.cz/dema/upload/dir/assasin.dem
Ban jsem dával přes banlist ale pak jsem tě potkal znova na serveru, tak jsem ti dal ban za obcházení banu.

singl5
03-03-12, 18:35
Ja som ho nikdy nemal ja ani neviem ako sa dáva na tú hru

a to demo mi nejde otvoriť

pls daj mi unban ja som si tú hru stiahol nedávno a mám aj VIP ktorý som si teraz kúpil pls pls

a ako si zistil že mám WH?? ja som ťa náhodne zabil možno 2-krát a za to mám ban??

pls odpis

NemiKD
03-03-12, 18:47
S kym že jsi to konzultoval?

Cegan z Lesa
03-03-12, 18:49
S Biou...pročpak?

NemiKD
03-03-12, 18:51
A co jsou hlavní důkazy na ten wallhack? Co se vám nezdálo?

nuoo
03-03-12, 18:56
Že střílíš např. přez zdi atd. ?

singl5
03-03-12, 20:25
ja som strielal nahodne nie s toho ze by som videl cez stenu

NemiKD
03-03-12, 20:32
Podle mě v tom wh až tak zas moc nebude no

BiA Fz
03-03-12, 22:11
Kdo nevidí v 8:20 aimbot, má asi málo naspektováno. Praští to do očí jak lední medvěd na pláži.

V 10:25 si chvíli AFK a ten aimbot vypínáš, asi si poznal, že to bylo poznat :o))

WH:
S ceganem se nám líbil čas 8:10 jak si pomalu naaimuješ tu zelenou placku, v 11:04 si po ní dokonce vystřelíš (vědět si o něm nemohl, teoreticky to mohla být náhoda, ale ty víš, že nebyla.) 8:16 děruješ aniž bys (bez wh) mohl cokoliv vidět. V celym tom videu děruješ jen když za tou zdí někdo je, ani sis nedal tu práci s falešným děrováním, jak to někteří cheateři zkoušej. Zahlíd sem tě pak ještě na jinym serveru, kde už si měl vypnuto. Ale zkusil sis to, tak s unbanem nepočítej (máš si to zkoušet na botech a ne kazit hru ostatním živým hráčům.)
11:28 krásnej čas, 100 přesnej preaim na prvního hráče a pak i na druhýho, kterýho si nemohl bez wh vytušit. To je třetí čas přesnýho aimování na zeď během pár minut. Komu to pořád nestačí, vraťte se na šestismyslově vytušený aim na hráče v čase 8:40.
Viděl sem cheatovat desítky hráčů, kteří to dokázali skrývat lépe než ty, tady je fakt vidět, že sis to jenom zkusil. Doufam, že z toho máš dobrý pocit ;) bye

Lazik
03-03-12, 22:56
teba som chcel aj ja uz davno natocit no kedze som spectoval tak zrovna vtedy si zrejme nic nemal alebo si to tak skryval ze ja som to nevidel :) ale pravda sa ukazala :)

singl5
04-03-12, 12:46
omg ja som vobec nemal ten sprosty WH do riti nechapem odkial to mate a tie časy či čo to je Bia to je čo?? ja dierujem len ked tam niekto ide a nie preto že by som mal WH.. omg ja som to neskrýval lebo som ho ani nemal vieš??

BiA Fz
04-03-12, 13:25
Dobře, i kdybych přistoupil na to, že jsi wh neměl, jak mi někteří psali a stavěli se na tvou stranu, tak mi netvrď, že ten frag v 8:20 neudělal za tebe ten program, jak sis v něm nastavoval ten čtvereček. Když zmáčkneš Fire bez cheatu, vystřelí to přesně na místo kde to je, a ne aby to tisíciny sekundy předtím trhlo přesně na hlavu.

singl5
04-03-12, 17:11
hej bia to o tej 8 hodine to bolo ráno
??ja hrám len so sluchátkami ak ed pučujem niekoho tak tam namierim a ked vide tak strielam nie?? to je pocut ako chodíš a odkial to je tiez počuť odkial behaš ked máš sluchátka.. ja by som si nikdy nedával WH pls daj mi unban pls

BiA Fz
04-03-12, 17:47
Já ti unban dát nemůžu a nedal bych ti ho, ani kdybych mohl. Podle mě jsi cheater. Na demu si několikrát afk a frag v čase 8:20 spuštěný ve čtvrteční rychlosti ukazuje podle mě naprosto jasnej mechanickej pohyb aimu. Wallhack by tam být nemusel a stejně by to zahráli třeba i někteří skileři, já říkám, že tam ve tvym případě ale je. Unban ti může dát Cegan nebo Kotel. Jsem ale proti. Přesto počkej, než se vyjádří ostatní admini.

kashpi
04-03-12, 19:11
8:20 je čistý, tam AB není ani náhodou
a celkově to demo není dost průkazný na to aby se tam dal dát ban za WH + AB
teda je to můj názor

Kotel
04-03-12, 20:47
Aimbot jsem na celem demu nevidel.
11:28 - tam odtud strileli, takze by o nich vedel i bez wh
Celkove na tyhle mape staci vystrelit kamkoliv a je sance, ze nekoho trefis.

Cegan z Lesa
04-03-12, 22:00
Prostě se mi nezdál, tak jsem se poradil s Biou, kterýmu se taky nelíbil, tak jsem dal ban. Ale ten čas 11:04 je fakt luck. Tak se ti omlouvám singl5 a máš UB.

AnnoyingGreg
04-03-12, 22:58
shit happens

NemiKD
04-03-12, 23:36
tam wh ani AB neni

metriox
05-03-12, 00:52
16:00 Prečo sa pozrel na toho hore keď bolo počuť toho dole ako dieroval?

dEEEEEEEEEEL
05-03-12, 07:09
WH tam nie je .... iba žeby bol. Nevadí však čo.