PDA

Zobrazit normální verzi : Natáčení serverů ?



Barounek
19-07-17, 22:35
Zdravím
Chtěl bych se zeptat, jestli by na serveru nešlo zařídit něco podobného jako na GS. A to celodenní monitorování serveru a to aspoň na JB, kde je podle mě prohřešků na ,které hráč nemá Demo a, které se tím pádem nezabanují dost.

Samozřejmě by to admini nemohli kontrolovat všechno a tak by k záznamům mohli mít přístup i hráči.
Pokud by pak někdo měl problém a zrovna by neměl Demo mohl by admin/hráč využít záznamu k potrestáni hráče/hráčů.

Pak by se aspoň nedalo využívat řečí tipu "On mi dal úmyslný fk, za to že jsem prý dal MTK, ale bohužel mám demo jen toho úmyslného FK" logicky si hráč nezapne demo jen tak náhodou před kolem kdy dostane FK, ale předchozí kolo nemá ... zvláštní. Já osobně bych si asi demo zapnul jen pokud bych věděl že jsem něco udělal ( narušení hry atd.. třeba MTK). Tím se samozřejmě úmyslný FK neomlouvá, ale pokud mi to někdo udělá víckrát taky bych se naštval. Atd...

Díky Baron

teecko
19-07-17, 22:46
Alespoň na JB ? .. na většině serverů to je. Ale pochybuju že se to přidá na JB ... Je to především fun mod a nemusí se tam banovat každá kktina ..
Navíc na Jb jsou jiné pluginy jak na ostatních serverech .. nevím jak by se na to to HLTV tvářilo .. Pokud se pletu, může mě někdo, kdo tomu rozumí, opravit.

KajSinek
19-07-17, 22:58
HTLV sa pridalo predovšetkým kvôli Cheatom. Ako už napísal teecko pred mnou, tak sa jedná o Fun Mód. Doteraz s tým nikto nemal problém. Ak to hráč opakuje, tak zapneš nahrávanie dema. Ja v tom nevidím taký problém a funguje to do teraz.

Barounek
19-07-17, 23:07
Je to především fun mod a nemusí se tam banovat každá kktina

Promiň, ale pokud mi na server přijde někdo kdo dá úmyslně párkrát MFK a navíc nemá MIK. Nebo mi někdo zmáčkne CT tlačítko a několikrát tím všechny zabije,tak to opravdu moc FUN není.

Ale chápu že kdyby se banovalo při porušení jakéhokoliv pravidla tak by tady už asi moc lidi nebylo :D
Každopádně pokud by to šlo, tak bych to uvítal na všech serverech ( s přednosti k JB to je jasné :D )


Ak to hráč opakuje, tak zapneš nahrávanie dema. Ja v tom nevidím taký problém a funguje to do teraz.

To víš, ale někteří jsou fyštróni a ty CT tlačítka nemačkají dvě kola po sobě, ale nechají si tam rozestupy nebo počkají na další mapu ( že Slissi). To je pak jen o náhodě jestli ho natočím nebo ne.

teecko
19-07-17, 23:07
Jak si napsal ... "dá úmyslně párkrát MFK a nemá MIK" ... Párkrát - Opakovaně. Takže neni zas tak těžké o tom natočit demo ne ? :)

Btw : Používej edit

Burak1
20-07-17, 01:02
Je to pouze na aim serverech, jak píší nahoře. Na jb je to zbytečné přidávat.

Kotel
22-07-17, 18:32
Najdi 10 lidí, co to bude chtít na fóru řešit.

eriew
04-08-17, 11:39
Ja podporujem tento návrh. Nie kvoli hlaseniam kazdej hovadiny ako skor kvoli obhajobe cinou čo niekto urobí.

príklad: včera som nahlásil týpka za stlačanie CT tlačitok, kde mi admini vraveli, že nemajú dôkaz, koprakek mu dal ban a dosiel si po unban kde daný hráč tvrdil, že nič nestlačil, nakoniec sa ale priznal že to urobil.
další: dneska som bol simon, povedal som v jednej atrakcii, že majú určitý časový limit na to aby splnili atrakciu a prežili, dalej som povedal ak nikto ju nesplni, tak mu stačí byť v strede atrakcie ale ako náhle ju niekto, tí čo sú vnútri atrakcie zomierajú. Jeden to dal nakoniec teda prežil a potom som začal hovoriť, že ak to nikto iný nedá tak prežíva len on. Samozrejme pán spešl si povedal, že bude v strede atrakcie stát, tak mal dostat kill ale už začal do mňa hustit, že som povedal hento tamto zatial čo nazačiatku som povedal že prežívajú tí čo to dajú a iba ak to nikto nedá prežívajú tí čo sú v polke. Nakoniec mi začal vyprávať že ani mikrofon mi nešiel celý čas a nakoniec dali hvd, zatial čo som zabil 2 ludí regulerne.


čo tým chcem povedať, že hltv na servery je určite dobrý nápad ale nie za účelom hlasení sračiek ako skor za účelom roznych sťažnosti na vyššie postavene osoby a ako dôkazový materiál na ub žiadosti. :)

e: preistotu som 2 najdolezitejsie vety zvýraznil..
z oboch prípadov čo som napísal vyplýva to čo je v poslednej vete...

Grakon2702
04-08-17, 12:12
To, co popisuješ, jsou malé přestupky, které by se daly potrestat pár hodinovým banem, což by ve výsledku nemělo smysl to pak banovat z webu. Je to fun mód a i prohřešky k tomu patří. Zase to porušování moc hrotíte. Podle mne 90% porušení pravidel jsou prkotiny, které se banují stejně hodnotnou délkou (pár hodin). Sem tam se najde někdo, kdo dá několikrát úmyslně mfk a ještě se tomu směje, ale jak často se tohle stává? Stejně pak dotyčný dostane permu zákaz k CT.

Když už by tu mělo být HLTV, tak by mělo být skryté a nemělo by se dát veřejně stáhnout. Pomocí něj by se mohly řešit mnohem vážnější přestupky, jako cheating (ano, i na jb) či zneužívání práv / neznalost pravidel ze strany adminů a spešlů. To je asi vše, na co by se to v případě jb dalo použít.

Koprakek
08-08-17, 20:26
Pro pro natačení serverů JB. - zbytek jsem nečetl.