PDA

Zobrazit normální verzi : r3c0n --> k1x



r3c0n
20-07-17, 18:23
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem k1x
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'bez si vypravat o ventilatoroch na TS'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:42987790'
[AMXBANS] Tvoje IP: '85.255.15.64'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dostal som ban za to ze som sa rospraval s kamaratmy v hre... Mne to pride ako nefeerovy ban pretoze hlasovy rozhovor tak je pridani preto aby sa ludia mohly rozpravat spolu... A keby to bol ozakazane na to mservery tak by to zablokovaly...

hanba mi
20-07-17, 18:41
spam voice je neprijemny pre hracov, tato hra je zalozena na dobrom pocuti roznych zvukov (kroky, pouzitie spray loga atd...) tak ten "pokec" o blbostiach (ak to nie je k hre) moze byt dost otravny....mozes to brat ako varovny prst pre vyvarovanie sa podobnym excesom.

ps. mas hroznu gramatYku, skripal som zubami pri citani...

r3c0n
20-07-17, 18:47
Presne na to tam je moznosť vipnúť si určitich hráčov... Takze si ma mohly kludne len vipnúť a nepočuli by ma. A hovoril som im len presne pozicie nepriatelov. Takze podla mna je tento ban vazne neferovi.

ps. mam 11 rokov to bude asi tym. ale poznam us vsetky vetné členy:--)

Britny
20-07-17, 20:18
Přesně ta možnost mute by měla sloužit k tomu, když tam není admin, aby to mohl vyřešit. 8h je celkem dlouhá doba za spam voice, nevím co si tam sice říkal, ale mluvení pouze ke hře to asi nebylo. S kamarády můžeš kecat na tsku třeba.

Samco
20-07-17, 21:36
S kamarátmi môžeš debatovať cez iné komunikačné telesá. O tom, že sa dá použiť /mute podľa mňa ani väčšina hráčov nevie, keďže tam hrajú mladšie ročníky.

Koprakek
22-07-17, 12:01
Lck.