PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Jump servery - PRIJATÝ



medvidekteddy
20-07-17, 20:38
Zdravíčko, už delší dobu přemýšlím, že bych zkusil si požádat o práva na Jump servrech. Tak nakonec jsem se k tomu dokopal a píšu vám. Tak co bych vám o sobě řekl :think: .

Jsem hráčem Cska už přes 7 let, začínal jsem už ve věku, kdy jsem neměl roky na hru bohužel. Samozřejmě hraji od začátku na svojí kariery kotelně. :yay: . Mohu o sobě říct, že už tuhle hru (1.6 csko) dokážu odehrát ve všech směrech a velmi dobře to je jak Knife, AIM, JB a hlavně proč píšu tak je Jump, který mě baví nejvíc a chtěl bych nějak přispět mojim hraním do zlepšení portálu.

Je mi 17 let. Studuji právnickou školu, takže se dokážu obhájit. Jsem aktivním hráčem. Sportuji na profesionální úrovni, jsem reprezentat ČR, hraji fotbal, dělám judo( všechny výhry a ocenění vám nebudu tady vypisovat, to by bylo na pěkně dlouho a je to kapitola sama o sobě) Csko hraji na odreagovaní a nudu, znáte to. Hlásím co to jde, nějaké tý cheaty, ten vulgarismus, ale i ty menší prohřešky. Hlásím převážně přes steam chat(Dingo,Hapalíček, Lurky ještě jak byl adminem), moc na fórum ne, ale mám tu hlášene. Hodil sem tam nějakou tu nadávku, ale nééé nějaké drsné do rodiny a tak. Samozřejmě mám originální hru.

Jestli čtete i tuhle větu tak usuzuji, že jsem vás buď zaujal nebo jen prostě zdvořilost si to přečíst celé. Můj největší prohřešek byl ban na JB, z důvodu mojí dětské demence, dostal jsem ban k CT, to je asi 2-3 roky zpátky neřeknu to přesně. Však se určitě podívate. A neznalost pravidel, půjčil noťas malému bráchovi a bum neznal pravidla na TTT. Jinak si myslí, že jsem bezproblémový hráč. Dokážu prohlásit o sobě, že jsem milý, vždy zachovám chladnou hlavu a nejsem zaslepený, přátelský, obětavý a sem tam hodím radu, když můžu a pomůžu. Hraju pod stávajícím jménem Medvídek Teddy.

Díky za Váš čas, za Vaší ochotu si tohle přečíst a hlavně zvážení pro přijetí mezi Vás.


Nick: "Medvidek Teddy"
SteamID: STEAM_0:1:165772810 193.165.103.78 CZ
účet mám jenom jeden

Despe
08-08-17, 17:40
Za mě v poho týpek, aktivita tam je, špínu sem nenašel, na steam mi hlásí když se něco děje, za mě PRO

budu držet palce:cool:

medvidekteddy
08-08-17, 18:57
Děkuji Desperádo

Hapalicek
12-08-17, 21:03
Zdar,

Kulicha znám už celkem delší dobu, na serverech je celkem často(když nemá nějaký ty přihřátý zápasy) nedělá bordel a rád poradí. Vyjímečně dokáže i něco skočit.

Dodatečně jsme si ho vyzkoušeli na pár demech a nedopadlo to vůbec špatně. Sice neumí střílet, a před barákem mi furt nestojí slibovanej Mercedes(pochází ze zámožné židovské rodiny), ale jsem PRO

Další admin na skákací se nám vždycky hodí.

medvidekteddy
12-08-17, 21:06
Děkuji moc Kulichu :slap:

DinGo
13-08-17, 10:43
Zdravím,

Je to úplne v pohode chalan, bezproblémový hráč, nikdy som s ním nemal žiadny problém, na serveroch sa správa slušne, aktivitu má dobrú, čo sa týka hlásení pár hráčov mi hlásil. Náš malý test zvládol dobre a cheaty určite rozozná. Za mňa určite ANO
A mohla by sa táto žiadosť vybaviť rýchlo, potrebujeme niekoho na jumpy a toto je určite vhodný kandidát.

PS: Neviem či viete, ale ja som mal spolužiaka Kulicha :notsure:

medvidekteddy
13-08-17, 11:06
Děkuji Dingouši :D

Myslím, že jsi nám to už říkal, ale nejsem si jistý. Děkujem za Info

Zoid
16-08-17, 17:37
Ok

medvidekteddy
16-08-17, 17:53
Dík Zoide

^SeaBi
16-08-17, 17:55
Já sice nemůžu potrvdit jeho hlášení na jumpu, ale můžu potvrdit, že se umí chovat, hrál jsem s ním před dlouho dobou na CTF, pohodovej týpek, pro.

//ne, ja už tam nehraji z důvodu dementí komunity :)

medvidekteddy
16-08-17, 18:00
Seabi však já tam stále hraji!!! Jenom se nějak obcházíme asi :cray: Děkuji

Je to tam na facku no někdy

Indian0
16-08-17, 19:43
Já sice nemůžu potrvdit jeho hlášení na jumpu, ale můžu potvrdit, že se umí chovat, hrál jsem s ním před dlouho dobou na CTF, pohodovej týpek, pro.


Tiež to isté.

medvidekteddy
16-08-17, 20:30
Děkuji Indiáno :happy:

Hapalicek
18-09-17, 20:47
BUMP,

Prosím o dořešení, na jumpech je teď velká bída.

Děkuji

sAid
18-09-17, 21:11
pro ↑

Koprakek
18-09-17, 21:13
Taky pro, za zkoušku to stojí. + Jak píšeš ( st) admin se určitě hodí.

medvidekteddy
30-09-17, 18:22
Dík Saide :happy:

E: Kopříku tobě taky samo sebou

Samco
07-10-17, 17:16
Znalosť v móde je, hlásenia a aktivitu máš. S tým JB opatrne.

Keď tu už teda žiadaš, tak trošku ma zarazilo dávnejšie na ZM Apokalypse, že minimálne Despe (a neviem či aj ty, obviňovať ťa však nebudem, nakoľko v danom momente tam bol len on, len viem, že ste hrali spolu) behal po textúre. Napriek niekoľkým výzvam aby odtiaľ zliezol, nereagoval. Môžeš mu prípadne dohovoriť. :-)

PRO

plejerplejer
07-10-17, 22:49
Znám z CTF, sice mě vždy prokleje protože ho jako jednoho z mála trefím a po pár kolech odejde :taunt:, ale negativní zkušenost s ním nemám. Čili PROč ne.

medvidekteddy
08-10-17, 12:07
Samčo na JB už tam hraji málo a když tam zajdu tak na delší dobu. A Děkuji. domluvím mu i když jsem ho neviděl pěkně dlouhooo.


Pleyere Děkuji, tebe nejde neproklínat :mad:

Burak1
17-10-17, 19:20
Myslím, že ty práva by sis zasloužil, pro.

medvidekteddy
17-10-17, 19:57
Děkuji Buráku, jsem stejného názoru :harhar:

SEDA EMINENCE
17-10-17, 21:45
Jelikož jump admin je stejně nedostatkové zboží jako admin na TTT, nějaká náhrada za dinga by se hodila.

Pro

medvidekteddy
18-10-17, 08:49
Budu to brát jako kompliment a né jako poslední možnost, ale děkuji :teehee:

Saintpepo
05-11-17, 19:53
Pro. Welcome