PDA

Zobrazit normální verzi : Zlepšení freerunu.



dolarr
20-07-17, 23:16
Zdravíčko,
dostal jsem takový nápad ohledně vylepšení deathrunu, konkrétně ohledně duelu a výběru zbraní. Aby se hráči nehádali ohledně toho, jaká zbraň by měla být, když terorista dal "fr" tak mě napadlo, vytvořit jednoduché menu kde by si terorista vybral jednu zbraň, kterou by chtěl jako duel. Následně by se zablokovaly všechny tlačítka pro teroristu a nemohl by spouštět pasti. Následně až policista dojde na konec, tak si dají duel s zbraní, kterou si terorista vybral. Myslím si, že by to bylo přehlednější a lidé by se na serveru o tolik nehádali.











kek

Samco
21-07-17, 08:37
Potom by ale CT nemalo výber zbrane podľa vlastného gusta. Je už síce tradíciou, že T, ktoré dá freerun si povie s akou zbraňou chce duel, ale je lepšie, keď má možnosť určenia zbrane CT. Nebol by to stereotyp v podobe jednej a tej istej zbrane.

hofy
04-11-17, 20:33
Původně se s tímhle konceptem počítalo, dokonce to tak jeden čas fungovalo, ale byl tam nějaký technický problém, který už jsem nedokázal opravit, takže se freerun nechal na bázi dobrovolnosti a domluvy hráčů, která, myslím, docela dobře funguje. Většina hráčů je solidních a při freerunu se před zvolením zbraně ptá, co má zvolit za zbraň, takže může terorista i výběr kdykoli měnit.