PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva AIM



DenyCS
22-07-17, 01:21
Zdarec,

hodně v těchto nočních hodinách potkávám na serverech cheatery. Dnes mě obzvlášť točili, tak chci nabídnout své služby na serverech v kategorii "AIM".

Pokud tedy je o ně zájem, písněte mi kam mám poslat PM se STEAM ID. Jinak sorry, ale ty dotazníkové "bla bla" vyplňovat nehodlám - už jsem z toho vyrostl a pak - jsou to jen "kecy v kleci" které nemají smysl a žádnou váhu - bez urážky. Starší "plejeři" mi určitě rozumí (viď Nero Lama) :-)

Zdraví D3N@rius - AC/DC. :thumbup:

DiEAcE
22-07-17, 05:34
Zdarec,

s takovou tady moc nepochodis, tak se chovej podle vzoru a nech si pro priste takove reci, cau.

Nihilia
22-07-17, 11:47
Taky jsem z toho vyrostl a nabaví mě to, ale když do firmy příjimám nové lidi, tak chci po nich životopis, i když to nikoho nebaví ani číst, ani psát.

Buď se smíříš s tím, že je tady takový požadavek nebo ne, ale tím pádem nepočítej s tím, že se tě bude někdo doprošovat.

Koprakek
22-07-17, 11:57
Nesplnuješ podmínky, nejsi schopen normálně dodat ani Steam ID. Proti a brzy lock.



STEAM_0:1:37656320

LeBaux
22-07-17, 14:26
Hezky napsana zadost, za me ne.

DenyCS
22-07-17, 19:43
Čau hoši,

díky za reakci, byť negativní, ale i ta se počítá.
Nicméně odpovím pouze dvěma reagujícím, jejichž odpovědi mají alespoň něco do sebe (ostatní prominou) :cray:

Nihilia - nezbývá než souhlasit, pouze v jednom budu oponovat - zde nejsme v práci a pro mne je to naopak od práce relax, takže opět zopakuji - postrádám smysl dotazníků u tohoto typu zábavy a odreagování. Nicméně asi máš pravdu, že kdo nepochopí, bude reagovat jako ty "tučně" a i další co se již vyjádřili. A o doprošování skutečně nestojím. :confused1:

LeBaux - prostě se mi tvá reakce líbí :thumbup:

Závěrem (ať ušetřím ostatním zbytečné komenty) - adminování je pouze nezištná a i poměrně nevděčná služba portálu, čili se jednalo pouze o mou nabídku této pomoci. Pokud o ni portál nestojí, mne to opravdu vadit nebude a tak v přítomnosti cheaterů opět odejdu a nechám je v klidu odhánět další poctivé hráče ze serveru.

Kdyby jste ale náhodou pochopili o čem adminování je a svůj názor tedy změnili, má nabídka samozřejmě platí dál.

Fajn hru hoši. :smart:

Koprakek
22-07-17, 19:48
Můj koment má něco do sebe, abych pravdu řekl. Nejsi schopen dodat IDčko. Podmínkou co jsem zmiňoval jsem myslel, že nemáš nic nahlášeného, právě z toho důvodu že se nechceš rozepsat.

DenyCS
22-07-17, 20:09
Koprakek - tento tvůj příspěvek působí již trochu normálněji a má i logiku, proto ještě odpovím i tobě. Jinak totiž nemám rád suchary a nadřazené a egoistické jednání.

Mé čisté STEAM ID samozřejmě dodám pokud to bude mít smysl - čili při pozitivním rozhodnutí. Ale zatím jak sám vidíš není k tomu důvod. OK?

Koprakek
22-07-17, 20:11
Už nemusíš, dodal jsem to za tebe. Přečti si ještě jednou podmínky.

pweredbytvaroh
23-07-17, 00:17
Taky nejsem na to bla bla, tak jen proti.

DajMen
24-07-17, 16:11
proti

Koprakek
27-07-17, 14:19
Nesplňuješ podmínky pro přijetí.