PDA

Zobrazit normální verzi : NZTMS C: --> The Frisco



NZTMS
23-07-17, 18:01
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 225240)
[AMXBANS] Mas 7 hodin, 57 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '101444'
[AMXBANS] Duvod banu: 'randomak /indiano'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < NZTMS C: >
[AMXBANS] Tvuj nick: NZTMS C:
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1645720596
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1645720596
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.102.110.140
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.110.140
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < The Frisco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_westwood)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






Zdravim,
Frisco akoze dost ubohy ban na 8h ked si na servery ani nebol iba si pocul ako ti kamarat vyplakaval na pliecku.

Zabil som ho sice ale asi som mal na to dovod...ale aj o tom je ten mod ...strielal do niekoho pri mne tak som ja strielal do neho...on zacal strielat prvy tak ho to radsej nauc hrat a nedavaj nezmyselne bany ked predpokladam ze ty sam sa v tom mode nevyznas.

PS. Keby si na tom servery 5 minut uvidis tam horsie random killy ...tu je len otazka toho ci to chcu admini vidiet :/ sad ale nevadi :C

Indian0
23-07-17, 18:14
Ja sa mu vyplakal na pliecku a ty si došiel plakať sem.

A teraz seriózne. Jeden, dva random kill neriešim, stane sa. No pri treťom som už na teba volal Frisca (to boli randomy dané mne osobne) pritom si zabil ešte ďalších asi myslím cca 5 hráčov. Ja som si už na teba posvietil a celú dobu som ťa spectil (škoda že som nenatočil demo). Ty dobre vieš čo si robil a je od teba dosť úbohé nepriznať si to, ale ja to od teba ani neočakávam. Toto mi môže dosvedčiť aj ďalší jeden steam hráč ktorý bol na serveri ak to bude potrebné. Frisco ti dal ban len preto pretože ja na danom serveri nemám práva. Ak by som mal tak by si dostal ban odo mňa. A myslím že tí ktorí tam hrajú pravidelne tiež vedia čo si za kvietok.

E:
metanol ~: Hráč NZTMS hral asi dve mapy čo som bol na serveri, a hral štýlom: Zabijem čo uvidím, dve kola zabil 4 ľudí hneď pri sebe (jeden krát reconnect) a takto pokračoval, následne som Indian0vi hlásil to ako hrá a on povedal že sa na to pozrie prípadne porieši, a hneď na to urobil to isté jemu. Ban zaslúžený.

NZTMS
23-07-17, 18:31
Fuha pozor na to mas kamaratov ktory budu plakat s tebou...fakt nevies tu hru hrat a asi ani pamat nemas dobru...minimalne 2 "randomi" boli ked som ako nevinny zabil hraca ktory ale bol zradca a stazoval sa ze to bol random ale ked to bol tak o co ide? co je to za logiku ze sa mam radsej nechat zabit ked na 99% viem ze to je zradca podla toho co robi...nemusi strielat ale ked vidim ze len chodi za mnou a pozera sa ci niekto nejde a ked uz nezostava vela hracov na zive a ma zretelne ubrate z hp tak to ak by si ty reagoval to neviem ale skoda ze to demo nemas lebo tam by tam bola taka pasaz kde hrac oplatka si ma vsimol a isiel za mnou potom zastal ja som odbehol s knifom v ruke a bezal cely cas za mnou

...ked presiel za roh uz na mna hned namieril a zacali sme strielat...samozrejme ze som zacal prvy lebo ked niekto nieje zradca tak nechodieva takto za inymi hracmi ak ich nevidel niekoho hitovat alebo pod. A ten random co som dal tebe ...trosku mi napis o tom ci to nieje tak ako som vravel...ze si strielal do hraca a az potom ja do teba...

A co si pisal o tom ze vedia ze som kvietok tak ja som asi ten najkrajsi najvacsi kvietok aky je na kotelne...aj na furienovy aj na jb aj na pb a uz aj na ttt...vacsinou sa mi dari hrat tieto mody a vzdy sa najdu deti ktore sa budu na hocico stazovat pretoze dostavaju na pi*u...niesom povrchny ale zial bohu je to fakt tak.

A ano dobre viem co som robil boli kola ked som zabil 3z 3 zradcov ale to si asi nevies vsak ...skoda..a v tom specte si bol tak ze si hral a na mape chodil so mnou...je fajn mat kamaratov ktory sa ta zastanu ale nestahuj ich zo sebou len preto ze si im ty nieco vnukol a ani mozno nevedia o com je rec a ani si mozno danu situaciu nevsimli.

Dufam ze si stihol spracovat vsetky informacie ...ak nie precitaj 2x-3x a cakam na odpoved.

Indian0
23-07-17, 18:35
Ban je v poriadku. Myslím že z tvojich vyjadrení si každý spravil na teba vlastný názor a ja už tu nemusím písať nič. Som aspoň rád že si si nepriamo priznal, že dávaš randomy.

NZTMS
23-07-17, 18:51
pokracovanie je na staznostiach na hracov...somozrejme ze ban je v poriadku ...nedostal chripku ved je leto...ale to ze som ti do detailov nieco vysvetloval to si nevsimas iba ci je ban v poriadku ....ci ho nejaky trialovy admin v tmavej ulicke neobtazuje nahodou...

Koprakek
25-07-17, 00:47
Lck.