PDA

Zobrazit normální verzi : WH



eriew
23-07-17, 21:13
12 (E.S.O) Henry Avery VALVE_0:0:694542377 88.212.37.200 SK

Demo: http://leteckaposta.cz/770354832

Na hlasenie čo som dal dosiel pan admin Tom (myslim ze to bol anakin_pork) a odisiel bez banu. Mohol by nabuduce dat vediet že či je clear alebo nie, lebo takto ma to nuti pochybovat o tom či cheaty pozná, lebo ten týpek bol 100% zapnuty.

Samozrejme ak nedosiel na to hlasenie a ten nick nebol jeho tak samozrejme sa ospravedlnujem.

E: btw prestal som točit ako nahle som zbadal toho toma lebo som čakal že sa o to postara a ja zatial kuknem dalsich 2 hracov co mali podozrive skore ako ten henry, preto su demá 2. to druhe je od toho ako Tom odisiel. (nezacal som ho tocit kvoli tomu ze by som neveril nsakom ale dal mi dieru ktoru mi clovek len tak nedá)


Tak tym sa to vysvetluje a zaroven sa aj ja ospravedlnujem. Nevidim ! takže neviem čo sa tam hlásilo. Keďže som ho hlásil asi 3x tak som myslel, že si došiel na to moje. My bad . Sorry. :)

SEDA EMINENCE
23-07-17, 21:27
Už je banned, díky.

anakin_pok
23-07-17, 22:13
Jen na dovysvětlení: Byl jsem na serveru kvůli jinému hráči, na kterého jsem byl upozorněn (NEEE mama ...) a hlášení na výše uvedeného jsem přehlédnul, takže jsem neřešil. Omlouvám se za své pochybení.