PDA

Zobrazit normální verzi : (návrh) Vše okolo Basebuilderu! Mapy, HLTV, Reset atd.



Turnan.
24-07-17, 00:20
Zdravím, dneska jsem udělal menší výskum co se týče map, příkazů a spoustu dalších věcí.

MAPY

Ponechat

bb_RnX
bb_basement6
bb_corners7
bb_crete3
bb_lockout
bb_rooshin
bb_ultrabuild4
bb_alley
bb_revenge_dust
bb_revenge_snow
bb_autumn
bb_ff_alley_v2
bb_antiquity
bb_orange_dworld
bb_castle
bb_construction
bb_kyku
bb_schoolbgbackyard
bb_stepup
bb_tutanhamun_lite

Vyřadit

bb_incline3, bloků sice hodně, ale některým hráčům to dělá obrovský problém + střecha je víc nahnutá než běžné bloky, viz. screen: https://ctrlv.cz/pn4v možná to není tak viděl, ale dejte si pod sebe jeden, na šířku, krátký blok a nad sebe dejte střechu. V určitém bodě se seknete.
bb_frozen, málo bloků
bb_infection2, málo bloků
bb_zow_snowy3, málo bloků
bb_base_b3, málo bloků.
bb_firar, neviditelné bloky, viz. demo: http://csko.cz/dema?UPD=zwPGwmOg
bb_kiviseinad, málo bloků, btw. na rezervu není.

Opravit

bb_expert, díra na spawnu, na rezervu jsem jji nenašel, ale starší hráči se přez ní dostávají během stavění k CT
bb_jail, některé ZM se občas probugujou, přez "balkon", nebo co to občas vyčuhuje, viz. screen: https://ctrlv.cz/7ngS Btw. na rezervu není.

Přidat

http://gamebanana.com/maps/165037 - balíček map, z kterého jsou nejvohnejší mapy, dle mého názoru, zde uvedené: bb_InTeLiGenT, spousta místa a bloků. bb_useblock2 - spousta místa a bloků. bb_extrabuild_InT, spousta místa a bloků.
http://gamebanana.com/maps/180309 - o něco mín místa, ale bloků je tam hodně.
http://gamebanana.com/maps/177232 - spoooouuuusta místa, stejně tak bloků, ale jak říkal Mr.Blue, barvičky má každý rád :3
http://gamebanana.com/maps/159293 - místo, spousta bloků.
http://gamebanana.com/maps/166292 - hoooooodně velký areál na stavění kempů, bloků je tam sice o něco mín, ale dá se s nimi stavět.
http://gamebanana.com/maps/183762 - Spousty bloků, stejně tak místa.
http://gamebanana.com/maps/158078 - Hodně bloků, ale místa o něco méně.
http://gamebanana.com/maps/181984 - Místa je tu o něco mín, ale zato bloků je tam hodně.

PŘÍKAZY

Zrušení příkazu "/lock" "bb_lock"

Na začátek si musíme rozebrat, co je to příkaz "/lock" a "/autolock", některým hráčům to občas hned nedojde, ale to se stává.

"/lock" - umožňuje si zarezervovat areál, pozorováním bloku a hned potom napsáním příkazu.
"/autolock" - umožňuje zarezervovat areál, pozorováním bloku a následně kliknutí na klávesu "e", nebo na čem máte "+use"

Problémem příkazu "/lock" bývá tento - úmyslné lockování bloků v cizích areálech. Tento oríšek se však nestává u autolocku.
Jediné jeho "plus" jsou barevné kempy. Tento "trend" však na BB už skoro úplně zaniknul a už se vůbec neprovozuje.

Další příkaz

Tentokrát v konzoli, a to příkaz "kill".
Jeho obrovské "plus" je to, když se kdokoliv bugne do bloku na spawnu, při respawnu, nebo když někdo spadne do surf-trapu.
Ve většině přípanů CT zabije svou "oběť" v surf-trapu, problém je ten, že když do něj spadne full T, nebo nad 10K HP T, tak se CT velmi těžko T zabíjí.

ŘEŠENÍ!

Kdyby CT mělo "/autolock" kolem bloků na spawnu, jednoduše by se zakázalo spawnovat v rezervovaném areálu.
Full T, nebo T nad 8K HP by si tento příkaz mohli napsat do konzole, ostatní T by to měli zakázané. A u CT by se tento příkaz vůbec nedal použít.

HLTV na Basebuilderu!

Je to zkrátka podobné jak na JB, akorát občas nestíhám nahrávat demo a ostatní hráči jsou buď nováčci, nebo nestihli, kromě mně, nahrát demo.
Občas když mám chuť si zahrát, nahlásím max. 2 hráče a celkem mám obavy, kdyby se hráč odpojil před smrtí, nebo vykutil jinou pikli, tak když už jsem v kempě hráče, radši si preventivně nahrávám demo, ale na něho mi už občas docházejí nápady na jméno a nebo jednoduše ztratím drahocené HP, které jsem mohl v klidu využít, ale vtom případě si pak musím dát regen, ale z něho zas ztratím 37 bodů. Je to 50/50. Buď se CT odpojí před smrtí, nebo to nestihne a nebo ztratím 37 bodů jenom na 1 kill. Proto prosím o zavedení HLTV na Basebuilder.

RESET VŠECH STATŮ NA BASEBUILDERU!

Tento víkend jsem zachyťil obrovské množství nováčků (Duran252, F.L.Y. PROD. SERGEI BARRACUDA, Wa[y]N, Maggie atd.) a nerad bych nejen já o ně přišel. Zvlášť, když těd občas na server dorazí nějaké to fullko jako např. Samco, Party :P, TlustejFatty, SAŠKA, InF. atd. K tomu ještě já s regenem ( :D ) to je v podstatě to samé jak fullko, když já se zvlášť s nikým nemazlím a každý má u mně stejný metr. Žádná výnimka, žádná chuďinka. A těd poslední dobou jsou tu nováčci, kteří potřebujou pomoct, nevědí si rady a fullka s nimi nechtějí stavět (některé).

Banování pláče, debilních keců a ohraného fňukání

Už mně fakt vytáčí bindy a kecy typu: "Kdo plní, žije, kdo ne, jde dolů". Myslel jsem si, že jeďině děcka brečí, když je někdo ve hře zabije, hold, dělají to i starší hráči.
Tak stejně "Máš PW :)", přesný příklad je CHL hráče "DropmaN" který neustále brečí, když ho někdo zabije. Také, když ho někdo nenechá být, povolá do akce "svoje houmi nugetky" jako např. Alko, InF. atd. od kterých pak vyžaduje, aby nechali "PW" danému hráči, kterého si on zvolí. Takové drama by se nemuselo odehrávat, kdyby se to jednoduše banovalo. To znamená +Další pravidlo do seznamu pravidel :).

Upravení respawnu u ZM

Občas se stane, že se "brána" která dělí během stavění ZM od CT nestihne uzavřít a ZM tak po respawnu co nejrychleji se snaží přez ní vyběhnout. Občas se to povede a ZM tak otravuje CT blokováním, "boxováním" a CT když ho blokne, tak je to v podstatě to samé jak blokování hráčů do bloku. CT se v tom případě nemá jak bránit.

ŘEŠENÍ!

Sekundové zmražení ZM na začátku stavění.
----------------------------------------------------------
Jestli jsem na něco zapoměl, kdyžtak to ráno editnu. Toď ode mně vše.

TlustejFatty
24-07-17, 16:12
Mapy PRO

Zrušení příkazu "/lock" "bb_lock" NE

Reset statů PŘÍŠTÍ ROK

Upravení respawnu u ZM PRO

Troppe
24-07-17, 18:15
Zombie hraje málo lidí, BB není výjimkou. Mapy bych nechal, každá má své "kouzlo". Přidat se klidně nějaké můžou, ale podle mě to nemá smysl.
Příkazy nechat tak, jak jsou.
HLTV je zbytečnost. Pravidla tam hráči porušují, ovšem nic závažného tam není.
Reset je už v podstatě jedno. Osobně bych BB nehrál aktivně, jenom bych tam chodil na hlášení. Ale třeba se to změní, tak jak na CODku, kde po resetu hraje více lidí.
Ty "kecy" se snaž skousnout, s tím nic neuděláš. Případně máš příkaz /mute
S tím spawnem jsem to nějak pochopil, ale nechal bych to také tak, jak to je.

Turnan.
24-07-17, 19:50
Zrušení příkazu "/lock" "bb_lock" NE

K čemu ten příkaz je?


HLTV je zbytečnost. Pravidla tam hráči porušují, ovšem nic závažného tam není.

Závažné je to, když ty pravidla porušují nějací puberťáci a tím tu hru kazí natolik, že odchází spousta nováčků, kteří se ovšem už nikdy natom serveru neukážou.
Samozřejmě, až po delší době se tam ukážou, ale už by tam mohl být pořádek. A jak už jsem psal, občas nestihnu nahrávat dema, kolik tam těch přestupků je, tolik, že bych tím zaspamoval celé forko. Zas tak velký problém není ani vtom, že nestíhám nahrávat demo, horší je to, když napíšu do konzole "stop" a během tohoto krátkého procesu (ač se vám to zdá velmi, velmi divné) se stane spousta dalších událostí (NK, blokování při východu atd). Pak je zas problém v tom, že chci nahlašovat během hry, ale demo se uploaduje celkem dlouho a laguje se mi přitom net.
Možná jsem to nějak blbě popsal, ale to HLTV by tam bylo užitečné.


Případně máš příkaz /mute

Tak proč se tu banujou nadávky?


S tím spawnem jsem to nějak pochopil, ale nechal bych to také tak, jak to je.

Tak ty jsi admin, ty to zas tak neprožíváš, ale celkově toto téma jsem udělal kvůli nováčkům, protože ti se nemají jak bránit, moc to tam neznají, nestíhají a když třeba bloknou nějaké to fullko, tak jim začne vyhrožovat banem, že ho buguje do bloku a právě ve většině případů ho pustí, ale T ho pořád otravuje (Víckrát mi fatty prosimtě neskač v bhop kempu :D). Tak jak se pak má bránit.

Těd jsem přišel, tak jsi to čtu, jestli jsem něco špatně popsal, tak to editnu.

Troppe
24-07-17, 20:52
Tak pokud budeš hlásit skok z airu, pasivní expení atd, tak to se řeší přímo ve hře. HLTV je tu zbytečné. HLTV je na Aim serverech, kde je každou chvilku nějaký cheater s wh či ab, na zm je to zbytečné zatížení strojů. Demo můžeš začít točit do pěti vteřin.
Vulgarita a ubrečené kecy jsou něco jiného. Samozřejmě i vulgarita se bere v určitém měřítku, ovšem to má každý postavené jinak. Kdybych měl banovat za ubrečené a stupidní kecy, vybanoval bych 3/4 serverů.
Jak jsem si to teď více pročítal, pochopil jsem to. Pokud ZM opustí svůj spawn před "uzavřením brány" a CT ho blokne, je vše v pořádku. ZM tam nemá co dělat, pouze hráče otravuje. Výjimkou jsou někteří zombíci, co se dívají co a jak se staví, ale těch je tam hrstka. Pokud se ti tohle stane, hoď do zombíka blok a jdi stavět dál.

Turnan.
24-07-17, 22:01
Tak pokud budeš hlásit skok z airu, pasivní expení atd, tak to se řeší přímo ve hře.

Nejmín 1 000 000x krát jsem hlásil přez "!" a na 2 hlášení došel Samco, ostatní nic. Btw. nevím, jestli to tak vnímám jen já, ale mám dojem, že jediný kdo hlásí posledních pár týdnů z BB jsem jenom a pouze já. Posledních pár dní pozoruji na BB speedhack. Občas je to právě velmi krátký moment, když hráč použie SH v tunelu a hned jde pryč. SH je už celkem závažné porušení pravidel, ne?


Pokud ZM opustí svůj spawn před "uzavřením brány" a CT ho blokne, je vše v pořádku. ZM tam nemá co dělat, pouze hráče otravuje.

No právě, jako, řekněme si na rovinu, lidi rádi hledají mezery v pravidlách a považovali by to za bugování hráčů do bloků. A tohle by se dalo jednodušše obejít tím sekundovým zdržením. Zas tak těžké to není nastavit, ne? -,-

Troppe
27-07-17, 11:52
ZM adminů je málo a ne každý má čas. Jak jsem psal, není těžké do 3 vteřin začít točit demo a fouknout to na fórko. Pokud už zapne ten sh, nezapne ho jenom jednou.
Nevím, jak se to nastavuje, to je už na Kotlovi. Zombíci tam nemají co dělat, CT je může bloknout bez trestu, to už jsem tu také psal.

Turnan.
27-07-17, 12:34
Dobře, tak to HLTV je v celku špatný nápad, ale ten respawn bych přece jen upravil.

Turnan.
28-07-17, 15:39
Už delší dobu zachytávám jeden problém, který neštve jenom mně, ale i starší hráče a mohl by se jednoduše vyřešít

1 Zombie, 1 Bot

Každou 2 hru se mi stává, že se připojím do téhle tabulky

Sergei 0 0 27
anonym 0 0 5
anonim 0 0 20
anon 0 0 13
ym 0 0 12

nejakejrandomkid 0 0 2

A když je "nejakejrandomkid" ZM, tak, buď si napíše do konzole kill (Obcházení hry za ZM), nebo odejte a tím zkazí CT hru.

Řešení!

Přidání 1 bota k týmu s 1 hráčem. Ne k CT, pouze k ZM.

Obrovské +
Dalo by se tak předejít obcházením hry za ZM.

Turnan.
31-07-17, 20:30
Mám takový menší dotaz, aby se zároveň na tento návrh nezapomělo.

Povolený lader ve 3 hráčích?

Mám otázku, spíš na kemp, který se staví vždy na BB. Samozřejmě vím, že 3 hráči v 2 ladru, 1 nezvaný hráč by dostal ban, ale co kdyby se blokl spawn 3 ladrem?

PŘÍKLAD

Připojím se na server, kde je bb_inferno_iplay mapa. Na té mapě se blokne 1 východ a 2. 3. ladrem, jsme 3 CT, 1 CT nemá kemp a 2 CT blokli spawn tím 3 ladrem. Když se všichni dostaneme přez 3. lader a všichni 3 kempíme "před" laderem, banuje se to? viz. screen: https://ctrlv.cz/CKml

Turnan.
31-07-17, 22:58
Přikládám další problém, který navazuje na post, číslo #9

"Rychlé kolo"

Jak já nazývám "Rychlé kolo". Je velmi nepříjemná situace pro CT, kdy v jednu stejnou chvíli zabijou všechny ZM a tím pádem kolo skončí, ani né do 1/4 minuty.

Problém je vtom, že CT z toho nemají body a tudíž už nemají chuť stavět a ZM si je lehce nakazí další kolo, protože CT už se nechce stavět a tak opomíjí základní faktory jako: "okno", střecha a délka kempu (Vlastní zkušenost).

ŘEŠENÍ

Zrušit výhru CT, dokuď neskončí časový limit, ZM tak budou plňit, dokuď neskončí kolo (přenastavit).

Troppe
01-08-17, 18:51
9# Pokud by to šlo nějak zařídit, jsem pro. Stává se mi, že jsem u zm sám a mám jiné hlášení, tudíž se musím odpojit a pak je zbytečný reset mapy.
10# Pokud je bloknutá část spawnu, kemp se rozebere. Nejraději bych to řešil jako na bb_dust_iplay. Je jedno, jestli ten 1 nemá kemp. Není problém začít stavět dál od spawnu, nic se tím nezmění. Pokud se dá projít, neřeším to.

Turnan.
01-08-17, 20:09
Pokud je bloknutá část spawnu, kemp se rozebere.

Tak to by se celkově mohl upravit areal spawnu. Tím myslím, že by se na každé mapě udělal automatický neviďitelný areál, kde by se nedaly dávat bloky. Tím myslím, něco jako autolock, ale nemuseli by ho dělat hráči, ale Kotel by ho udělal po všech mapách, kol. východu spawnu, nebo nějaký admin, pokud může, nebo vůbec smí upravovat mapy.

Ten areál si představuju nějak takto, viz. screen:n https://beta.ctrlv.cz/DIPu, https://beta.ctrlv.cz/icR3 (Vím, není to geometricky žádný skill, ale je to na ukázku).
Zas by si někdo mohl dát práci s tímto: https://ctrlv.cz/xQP6, ale to už je blokování spawnu, s tím nic neuděláme, jeďině potrestat banem +další hlášení na foru.

method__maan
05-08-17, 13:00
Nápad s boty by se mohl zkusit. Jak je to třeba na CTF, o botech by si rozhodli sami hráči pomocí příkazů _botadd / _botkick.

Turnan.
08-08-17, 18:22
ZRUŠENÍ BASEBUILDER 2

Nevím, jestli se udělala 2 jen kvůli tomu, že rok byl ten 1 server plný, ale dneska není ani 1 server plný (za den max. 16 hráču (i to ne)) ale poslední dobou už ten 2 server pěkne kazí hru.

Důvody jsou jasné
--------------------
ZM nedává, tak jde na 2. (Žádné ZM, čekání na další)
Blbá mapa, jde se na 2.
Odpojení před smrtí, jde se na 2. (po odpojení před smrtí, jsou ZM samy a musí čekat na další CT)

Všem těmto problémům by se dalo předejít i jinak, ale když už 1 server je prázdný, z toho 2 není vůbec plný, proč ho nezrušit.

Zase jsou tu jiná řešení
-------------------------
ZM nedává - zrušení serveru.
Blbá mapa - čekání.
Odpojení před smrtí (CT během vypuštění ZM) - auto. ban, nebo automatická výhra ZM.

To odpojení před smrtí jsem myslel tak, že když se vypustí ZM, tak CT se nesmí odpojit dokuď neskončí kolo, nebo ho jiné ZM nezabije. Takže odpojení za CT během hry by dostalo auto. ban.

TlustejFatty
08-08-17, 18:41
To zrušení Basebuilder 2 bych zrušil, včera jsem viděl myslím na bb 1 hráči okolo 10+, a na bb2 okolo 3+. Možná bych přidal na basebuilder 1 i víc slotů, možná by se to vydařilo, a mohli by tam být i víc hráčů :)

Turnan.
08-08-17, 18:53
a mohli by tam být i víc hráčů :)

S tím mně napadlo, vyřadit mapy pod 35 - 45 bloků (nevím, kolik má běžná mapa průměrně bloků, kdyžtak editnu), přidat maplist, který ukáže, kolik má mapa bloků (klidně se o to postarám (popř. jestli budete souhlatit, dopíšu)) takže např.

hezoun: maplist

a vyjede mu - bb_antiquity - 80 bloků (v konzoli)

Pravdivé počty bloků klidně sepíšu, hráči by tak votovali mapy s nejvíce bloky, a čím více bloků, tím více adidas a nováčků :)

Turnan.
08-08-17, 19:15
- maplist = nechat mapy, ktore hraci hravaju najviac
- pocet slotov = 16, podla statistik nedostiahol viac ako 15 hracov online

Vždyť tam ani nehraješ, jinak by jsi věděl, že nejoblíbenější mapa není, prostě ta, která se vyhlasuje. Moc hráčů ani neví, co je tam za mapy.
Víš, Já se snažím +Fatty zajistit, aby na tom serveru hrálo víc, než 15 hráčů, třeba 19, nebo 21 těmito zde napsanými úpravami, a až si toho Kotel, dřív nebo později všimne, sám se vyjádří a nějakou tu úpravu udělá.

Turnan.
08-08-17, 19:31
Tak jak se prosimtě jmenuješ? Vždy, když tam jsem (každý 2 den, občas každý) jsem tě tam nikdy neviděl. I od samého začátku (začátek roku 2K17) jsem tě tam vůbec nikdy, nikde, ani nad scollerem nepotkal.

Turnan.
09-08-17, 08:55
No.. Spíš než ho zrušit mně ještě napadla, jak už někdo nejmenovaný dávno psal, udělat z BB2, BB noXP.
Hráči by si nemohli kupovat HP, náboje, one man army a další vymoženosti.
Stejně tak ZM by si nemohli kupovat riot, regen, HP apod.

pár hráčů na pár měsíců by to snad mohlo zabavit

Zbraně by u CT byly standartní (SG, USP).

Turnan.
09-08-17, 17:39
Další problém, myslím, že už od začátku Basebuilderu.

Začátek nové mapy/staré týmy

Už celkem dlouho, nejen mně, štve, když jsme v týmu s někým, ským jsem se dohodl stavět a jak začne nová mapa, tak je v jiném týmu. Tudíž s ním nemůžu stavět.
Ani tak nejde o to stavění ve dvojici, spíš jde o to, že někdo je v tom případě 2x za CT za 2 kola.

Příklad - Jsem za ZM 1 kolo a ke konci kola se odhlasuje jiná mapa, tudíž mně to sekne, ukáže tabulku se score a vymění se mapa. Jenže já se znovu respawnu jako ZM a jelikož mně nebaví čekat, jednoduše odejdu. To tak občas pak bývá problém stím, že už pár nováčků, kvůli tomuto odešlo.

Proto prosím o stálé týmy během hry na serveru. Ano, pak je zas problém, když se někdo s někým domluví, ale na serveru je v jiném týmu.

ŘEŠENÍ!

Přidat nový příkaz, "/change". Příkaz by šel použit pouze, kdyby bylo v jednom teamu míň hráčů. Třeba 6-3, celkem nevyrovnaný počet. Jestliže by byl ten, ským chce stavět ZM, mezi 3 CT, napsalo by ZM tento příkaz a další kolo by nemohlo hrát za CT, ale jednoduše by zůstalo v teamu. Tudíž pak by byl počet hráčů v teamech 5-4, to už je zas o něco vyrovnanější.

U CT by tento příkaz nešel použít.

TlustejFatty
11-08-17, 15:27
https://ctrlv.cz/2dmy No tak po dlouhé době 17 lidí na basebuilderu

Turnan.
11-08-17, 16:29
https://ctrlv.cz/2dmy No tak po dlouhé době 17 lidí na basebuilderu

https://media.giphy.com/media/3drmEWeOUgzKg/giphy.gif

oli221
11-08-17, 16:48
Ono mapy sa daju nastaviť podľa počtu hráčov, ked je napr. pod 10 môžu sa hrať aj menšie mapy, keď je viac ako 10, budú sa dať nominovať len vačšie mapy.

Turnan.
11-08-17, 18:48
tam len zabludila vdaka uzasnemu presmerovaniu

A proto tam aktivně hrajou :slap:

Samco
12-08-17, 00:24
- Ak mapy nie sú chybné, tak sa môžu ponechať, respektívne málo hrané by sa aj mohli odobrať, na to by som sa ale podrobne pozrel.
- Reset nie je potrebný, mimochodom ja ani po CT nelovím (výnimka ak ide niekto po mne).
- Čo sa týka banovania plačlivých a debilných kecov, to už je individuálne, pokiaľ to nie je závažné, respektívne opakovane, tak banovanie je nezmyselné.
- HLTV pravdepodobne nie je potrebné. Pravidlá sa porušujú, avšak nie v takom počte ako napríklad na JB, kde by sa to podľa mňa zišlo. Predsa len tu sú 2 servery (z toho ani 1 nie je zaplnený).
- Zrušenie BB 2, respektívne odstránenie XP z tohto serveru, by bol veľmi dobrý nápad, spomínal to aj Kotel a návrh som už v minulosti podporil aj ja.

Toť môj pohľad na najdôležitejšie body témy.

Turnan.
12-08-17, 07:27
Nehrané mapy jsou trošku oříšek, některé nejsou v maplistu na rezervu a ze serveru to by zas stašně dlouho trvalo, než by taková mapa se sama ukázala v maplistu. Ale co si zpomínám, tak by se na 100% mohly eliminovat: bb_kiviseinad, bb_firar, bb_incline3 a bb_nuke_b2 (tak nějak). bb_nuke_b2 je vůbec nejvíce nehranou mapou na BB a hraje se pouze, když jí mapa sama vylosuje, nebo respektive na serveru prostě nikdo není. Jinak si myslím, že by se nějaká ta mapka mohla přidat, někteří novější hráči by je mohli vyskoušet (více hráčů) a možná by je to i zabavilo.

Reset z důvodu, že už pomaličku a jistě zachytávám svým koutkem oka na serveru denodenně 12K, 8K, 10K ZM a já sám je už nedávám a jak to pak mají zvládat běžní hráči?

A nějaké ty dementní kecy jako např. "kdo plní je hore, kdo neplní a zabije mne je dole ako rytmus" bych už okamžitě banoval, protože pak se zbytečně blokuje, porušujou se pravidla a co vůbec nestrpím je, když si koupím regen, zamnou je od CT "kamarád", CT se mu samo nastaví a ještě bude psát, jaký jsem trotl a blokuje mně, to je potom pasiv. exp.

HLTV je zbytečnost, to už jsem sám pochopil. Už se to tam natom serveru už trošičku zmírnilo, už to není denodenně 5 nahlášených :D.

Jak jsem už psal, tak mně napadlo to ještě jednou napsat, že jsem kdysi slyšel, že by se z 2 mohly odebrat expy, protože 1. hráče by to zabavilo, 2. Už by nebyly kecy typu "kdo hore, kdo dole" (viz. výše uvedené) a za 3. Čím kvalitní kemp, tím lepší hra (pro CT), protože mít postavený 6 ladder a vejít do něj full ZM by nebylo asi úplně příjemné...

Troppe
12-08-17, 09:42
Ty mapy by bylo lepší pročistit no. Jak píše Hezoun v příspěvku #31, tyhle mapy se mohou klidně odstranit, ještě bych tam našel nějaké málo hrané.

Zkouším na bb zajít každý den, aspoň na chvilku a moc lidí s vysokým počtem hp nepotkávám. Ale ten reset záleží hlavně na Kotlovi.

Ty řeči prostě neovlivníš. Do konzole si napiš hud_saytext a budeš mít vyplej chat. Stejným příkazem se chat aktivuje.

Jeden server by se mohl udělat bez xp no. Sice na zkoušení nových kempů jsou rezervy, ale pak je na jednom serveru 5 hráčů, na druhém 3 a je to o ničem.

Turnan.
12-08-17, 10:49
Ještě mně napadla taková celkem OP věc a to je, že když je hráč ve svém kempu, mohl by jsi s ostatními CT dělat co chce, tím myslím, že kdyby někteřé cizí CT šlo do jeho kempu, jednoduše by se stal "adminem" a mohlo by cizí CT zabít, grabnout, prostě něco, aby se dalo obejít pravidlo "Zákaz chodit do cizí kempy", protože celkem často se mi stává, že mi nějaký dement leze do kempy (nejhůř do airu) začne nademnou skákat a jednoduše spadnu, díky němu... To by fungovalo pouze v areálu autolocku, nikde jinde, třeba alespoň ten kill, nebo nějaká vychytávka, nebo třeba by se chtělo CT dostat do jiné kempy, odstrčil by ho autolock, ukázal by se autolock a napsalo by mu to "Cizí kemp"

Turnan.
12-08-17, 23:12
No.. Tak jsem si všiml, že Vám tu leží pár dobrých, ale zapomenutých témat :zeman3: to se celkem divím



, http://csko.cz/forum/showthread.php?54100-BB_expert, http://csko.cz/forum/showthread.php?45573-BB-mo%9Enost-spectovat-CT-pro-ZM-b%26%23283%3Bhem-%26%23269%3Basu-pro-stav%26%23283%3Bn%ED, http://csko.cz/forum/showthread.php?46593-Kill-knifem
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže bych prosil o obnovení těchto témat, případně opětovné hlasování v tomto threadu.
Zároveň také přikládám nápad, který byl původně založenpro již neexistující biohazard.

Halucinační granát

Info. o granátě.

Cena: 45 bodů.
Počet koupení: Každé 1 kolo.
Schopnost: Tento granát, když hodíte do země, se na vteřinu sekne, pak se kolem něj udělá obrovský kruh, který se bude rozšiřovat a když CT "bude v kruhu", tak bude mít halucinace. Resp. hráči se na obrazovce ukáže "blind" začnou se mu měnit barvy obrazovky a bude vidět jiný úhel pohledu. Granát by fungoval na 5 vteřin na fullka, které nejde porazit. Myslím tím full CT s 9 laderem, to je prostě nemožné zabít. Tímhle granátem by se procento na výhru mohlo alespoň trochu zvýšit.

Samco
12-08-17, 23:21
BB2 bez XP by bolo živšie v porovnaní s rezervačkami. Predsa len tímy by sa prehadzovali a nebolo by to možno tak monotónne ako na rezervačkách. Tu by si mohli funkčnosť postaveného/novoobjaveného kempu vyskúšať aj v praxi.

Zároveň by sa server mohol premenovať na Basebuilder Training.

Turnan.
12-08-17, 23:39
Basebuilder Training.

Nebo co udělat server, na kterém by si hráči svoje bloky vybrali a s něma stavěli? Teoretický žádná pravidla, autolock by byl automatický (nemusel by se zadávat příkaz).
Bylo by to něco jako "Hns training".

Jediné, co by hráč dělal je : Stavěl kemp, vybíral blok, učil se kemp, vyměnoval mapu (votoval). Třeba kdyby do chatu někdo napsal "bb_RnX" mapa by se ukázala v maplistu a kdyby se i odhlasovala, hráči by měli 2 minuty na stavbu kempu, potom by se mapa změnila a hráčům by vyjelo menu s blokama na serveru, se kterými stavěli, ale pouze s blokama, které na mapě jsou, protože je blbost dávat špice na kiviseinad :)

Tím bych taky chtěl podpořit návrh od Pauliho, který vymyslel, že ZM počas stavění by zadali příkaz, kterým by se ukázal pohled CTčka, které by stavělo a tím by se tak mohl hodně naučit.

E: http://csko.cz/forum/showthread.php?58324-(n%E1vrh)-V%9Ae-okolo-Basebuilderu!-Mapy-HLTV-Reset-atd&p=461318&viewfull=1#post461318

Tak to jsem vymyslel včera, neberte to vážně, je to blbost. Proč by si hráči vybírali bloky, které už by na mapě byly.

Turnan.
13-08-17, 10:55
Chtěl bych do pravidel zavést nové pravidlo, které by určitě ocenili starší hráči, a to

ZÁKAZ ZABÍJENÍ ZOMBIE PŘI PŘÍPRAVĚ GRANÁTAMA

Už mně fakt štve, když si postavím 5/6 ladder a nějakej chuj, co neumí stavět kempy, každé kolo musí zabíjet ZM s granátama, při přípravě a změna classy mu nijak nepomůže, protože CT po něm furt hází granáty. Pravidlo bych zavedl z důvodu, že to pěkne CTčkům kazí hru, nejen CT ale i ZM.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E: Tak vlastně, kdyby se udělala 2 bez XP, tak by mohly být i BB turnaje, ne?

-----------------------------------------------------------------------------------------

E2: Tak mně ještě napadlo z tohoto tématu vybrat pár map, protože mně přišly originální a celkem dobře by se na nich hrálo.
Téma: http://csko.cz/forum/showthread.php?19017-Nov%E9-mapy-na-ZM-BaseBuilder-n%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED
Mapy: bb_fabi_stronghold, bb_street, bb_italy2, bb_assault a bb_dust_2012

Turnan.
17-08-17, 18:34
Chtěl jsem se zeptat, dělají se už nějaké ty úpravy? Na serveru bývá čím dál míň hráčů a nezlepšuje se to, třeba 7 za den, víc ne.

E: Nějak mi ani nevadí ta doba co to tu leží, ale to, že se tu řeší kraviny jako písničky na konci kola. Co třeba řešit míň hrané servery?

Turnan.
18-08-17, 20:16
Co takhle přidat jednu věc z nejmenovaného portálu a to, když příjde někdo nový na server a dá kill, aby mu to dalo 100 bodů? Stejně si zato moc nekoupí a postupné expení v 10 hráčích každý den, trvá sakra dlouho...

Mně to příjde jako dobrý nápad a některé individua by alespoň udělaly reklamu na tento portál (viz. silanův ban za reklamu na horší portál) :gabe:

Turnan.
27-08-17, 11:28
Už skoro 10 dní bez odezvy...

-------------------------------

Návrhy na změnu/vylepšení

https://ctrlv.cz/shots/2017/08/27/b17Z.png

Nakonec "Kotel" napíše takovou sračku jako..

https://ctrlv.cz/shots/2017/08/27/b7sO.png

-----------------------------


Myslim, ze ohladne apokalypsy som sa snazil viac nez dost, ci uz s Kotlom a za tu dobu ostalo jedine, znechuteny.

To samé i já, nabídl jsem ti pomoc, bez odezvy... Jde vidět jak na ty ZM servery sereš.

-----------------------------

Se pak ani nedivím, že na Biohazardě nikdo nehrál, když tam bylo tolik chyb... Lenivost je svi*a, co Kotle? :) Tak jednodušší je ten server zrušit, než ho opravit...

Když už si ho zrušil, prý "Kvůli neaktivitě", tak jsem tě poprosil, jestli by se nedal rozjet na rezervačkách, "To je jednodušší ho zapnout", tak jsem tě zas prosil, aby si ho zapl..

Opět bez odezvy...

Kotel
27-08-17, 22:12
Až budu řešit bb, tak projedu všechny návrhy na fóru tak jak to dělám normálně. Tvoje návrhy jsou tu teprve měsíc, přitom na jiné servery se čeká s úpravami třeba rok, takže se zbytečně rozčiluješ a ani tím ničeho nedosáhneš. Nikdo jiný stejně není schopný upravovat pluginy, případně taky nemá čas. Nicméně mapy už může měnit a přidávat Burak. Na nějaké speciální úpravy si prostě musíte počkat. Až budete dospělí, tak pochopíte, že na hry už pak tolik času nezbývá.

Turnan.
28-08-17, 09:40
Až budu řešit bb, tak projedu všechny návrhy na fóru tak jak to dělám normálně. Tvoje návrhy jsou tu teprve měsíc, přitom na jiné servery se čeká s úpravami třeba rok, takže se zbytečně rozčiluješ a ani tím ničeho nedosáhneš.

Promiň, ale někteří hráči už tu čekají, tak dlouho, že už na serveru nehrají, já už na BB hraju půl rok a poslední 2 měsíce se ten server rapidně zmenšil počtem hráčů co na něm hrají + (jak už psal Martinson) Někoho prostě nebaví přijít do hry a hned mazat na forko s demem, že zas nějaký kok něco porušil.


Na nějaké speciální úpravy si prostě musíte počkat.

Na některé speciální úpravy se čeká už rok a půl. viz. můj post č. #34 (http://csko.cz/forum/showthread.php?58324-(n%E1vrh)-V%9Ae-okolo-Basebuilderu!-Mapy-HLTV-Reset-atd&p=461315&viewfull=1#post461315)

Jestli se tedy na nějakých modech čeká až rok, tak tady se čeká už pěkně dlouho.


Až budete dospělí, tak pochopíte, že na hry už pak tolik času nezbývá.

Jak už psal Pisulak a já, furt řešíš pí*oviny, které až tak moc hru neovlivní.


ani tím ničeho nedosáhneš.

Takže v podstatě všechny návrhy jsou k hovnu, když jim stejně napíšeš něco takového...

Nebo tvoje legendární hláška

https://ctrlv.cz/shots/2017/08/27/b7sO.png

Tak když se zeptáš lidí na serveru, jestli chtějí úpravy, sami ti odpoví, ale ty nemáš ani čas se připojit na server a zeptat se.

Kotel
28-08-17, 12:35
Jestli tě štve reklama nebo sprosté slovo na webu, tak nechápu, jak můžeš v tomto světě ještě žít.

Turnan.
28-08-17, 12:37
Jestli tě štve reklama nebo sprosté slovo na webu, tak nechápu, jak můžeš v tomto světě ještě žít.

A to bylo na koho?

A nevím, proč to tu pleteš.

Kotel
28-08-17, 12:51
Máš to 2x v každém postu, tak hádej. Já ti napsal normálně. Ty z toho děláš komedii.
Mi připomělo:
https://www.youtube.com/watch?v=LZF_H-cMdxc

Turnan.
28-08-17, 13:12
Ty z toho děláš komedii.

Jinak by jsis toho nevšiml, když jsem ti totiž normálně napsal, tak se stím nic nedělo.

Kotel
28-08-17, 13:16
Jak jsem psal, až budu zas dělat bb, tak projedu návrhy. Teď to není na pořadí.

Turnan.
28-08-17, 13:23
Tvoje návrhy jsou tu teprve měsíc, přitom na jiné servery se čeká s úpravami třeba rok


Jestli se tedy na nějakých modech čeká až rok, tak tady se čeká už pěkně dlouho.


Jak jsem psal, až budu zas dělat bb, tak projedu návrhy. Teď to není na pořadí.

Takže to bude za pěkně dlouhou dobu, to tu možná i víc jak polovina hráčů nebude, možná už nikdo, a v současné době, kdy je tam pod 10 hráčů, a méně, si nemyslím, žeby se někomu chtělo hrát s 5 hráčma.

Kotel
28-08-17, 13:56
Ano.

Kotel
29-08-17, 16:32
Ehm. Zaujimave, ze na testovanie takychto blbosti cas ma http://csko.cz/forum/showthread.php?58665-Zly-zdroj-chyba-kde&p=463011#post463011



5 hodin denně vypinam, zapínam pc a shazuju jističe.