PDA

Zobrazit normální verzi : d2o



Michal_haniccin
24-07-17, 02:30
16 co je vela to je malo VALVE_0:0:1407231625 198.144.106.119 US

http://hltv.csko.cz/27049/27049-1707232243-de_dust2.zip

Ahoj, tohle je jeden z hráčů, který vidím cheatovat pravidelně a včera měl nějaký hlášky typu, že jsem degeš a hanpičin, tak už mi za to asi stojí. U tohodle hráče si všimněte, že se neumí pohybovat, neumí mířit, ale reflex má jako progamer.
Často zakrývá wh a snaží se hrát uvěřitelně. No snad mu to nesežereme. Tentokrát jsem se rozhodl vypisovat jen ty 100 % wh časy. Hráč má pingy 60+. To je 6x horší než průměrné enemy, přesto má pravidelně lepší reflex. Mrkněte klidně jen na časy co jsou tučně. Předem díky.


2:30 - Typickej čas. Vidí CT ve spodních. Počká si, jestli začne střílet po T, co jdou na mid. Když se tak nestane,tak vybíhá s předstřelem spodní a CT zabíjí. Neměl žádný důvod o něm vědět, na radaru všude v katech jen T, CT
nestřílel, nedupal a hlavně takhle už CJVTJM nikdy spodní kata nevyběhne...
3:03 - Jeden z mála hráčů na světě, kterej ten svůj frag na midu típne pokaždé. Těchto fragů je na celém demu snad 10.
3:23 - Podívejte se jak s awp dobíjí schody. Takhle by to z prominutím ani největší debil neodkrýval. Ví, že není na GeT_RiGhTov a tak si zazoomuje do stěny a s takhle vybíhá schody ... bez flashů, bez ničeho ... jen ten zoom do stěny
3:36 - 100 % wh. Mrkněte jak vyběhne sniperskou. Bez wh by to bylo snadný, vidí na longu 3 CT všichni k němu zády. Stačí si vybrat. CJVTJM ale zpanikaří a zazoomuje si jediného CT, který je celý schovaný ve vaně. Uvědomují si svoji
chybu včas a střelí na toho co je k němu nejblíž.. ok sliboval jsem jen 100% wh časy
5:37 - super reflex ..
5:58 - vidí CT za bednou, tak se sám schová na CT spawn ...
6:26 - sama o sobě tahle situace nic moc, ale v kontextu toho všeho ... to samé 6:38
6:49 - další ústřel .. myslel si, že mu CT vyjde, ale CT tam šlo ad-ad
12:50 - podívá se na kde je CT na schodech, hodí mu HE přesně pod nohy a pak ho zacne derovat ...
14:17 - zase se omylem podívá a namíří na CT přes zeď, pak si to uvědomí a na chudáka halucinátora si počká .. to jak pak

kouká přes bednu na CT spawn je směšný (ps: zase vidí, že jdou CT a rozhodne se schovat za bednu)
15:39 - nikdo mi nevymluví, že si zamířil na hlavu
16:19 - jednoznačně ví o tom CT co jim běží z midu
18:27 - banovací čas, takovej flick na CT, kterýho vidí maličkou škvirku si takovejhle hráč nemůže dovolit...
18:39 - :D :D borec si předzoomoje na CT co jdou z longu, zjisti ze jsou daleko, utece z longu pryc, zazoomuje si na CT co jde z midu a zapomene, ze ho tahaj ti z longu ... umre jako lama bez bozku, presne jak se na takovyho cloveka slusi a
patri
19:30 - nejdřív to HE na mid a pak ten zoom do textury na CT co po něm hází HE :D
19:38 - neviděl ani jednoho, přesto po CT přes smoke i bednu střílel ..
23:29 - vidí CT přes zeď tak si na něj počká, když nejde jde do spodních kat a teď se bavte ... předstřel, díra a pak se ještě dvakrát ustřelí než mu CT vyjde a stejně mu to na frag nestačí .. banovací čas
31:14 - další banovací čas. Ani jednou ten mid takhle nevyšel, ale potom dá takovou díru zrovna tam? Myslel si, že mu CT vyšlo ale neviděl ho ...
31:40 - zazoomuje na schodech na CT skrz schody ... když si uvědomí, že je za texturou, tak VYSKOČÍ :D a dá chudáka CT přes bednu
33:50 - wh + panika ...
35:35 - zaklekne s rychlopalkou a čeká na CT na schodech, žádné jiné kolo tohle neudělá a potom to jak se ustřelí ..
35:49 - zabanujte ho prosím ... úplně se přestal ovládat, namířil si na hlavu ... 1000 % banovací čas a pak to jak umře =D
37:32 - zoomuje na CT a pak se ustřelí když CT peakuje ...
38:30 - jak se podívá dolů než tam to CT vleze .. :D
38:47 - předstřel
38:57 - díra aniž by ho viděl ... a o pár sekund později další díra ...
40:02 - nedupal jsem a stejně se na mě podívá přes zeď než vyjde schody, kde jsem byl naposledy? :D a pak ta díra to mi dal ... :D
42:13 - díra, neviděl ho
42:32 - wh .. frag 42:42 další
53:09 - neviděl ho, ale myslel si že jo
55:23 - další čistá WH díra a za 6 sekund další ... banovací čas
56:18 - chudák halucinátor ..

atd atd .. tohle není jediné demo.


A Ty CJVTJM mi zkus ty časy vysvětlit.

S přáním brzkého banu,
Tvůj Degeško Hapicin

Kotlys
24-07-17, 06:11
ztraceny cas v casovani :)

Samco
24-07-17, 07:53
Toto je obchádzač, bany sú pre neho zbytočné. Stačí, ak ho len budeš hlásiť priamo v hre, kde je možné vykonať na ňom efektívnejšie úkony.