PDA

Zobrazit normální verzi : Banování camperu atp.



Wegazz
24-07-17, 16:26
Čau, chci se zeptat, banujete tu normální kempení a nesplňování podmínek toho modu? Za těch XY hodin, co tu mám nahraných, jsem to viděl jen párkrát a to měl ten admin celkem výdrž.

2 příklady:

Hráč X: Je u T, čas 0:35 a on furt na spawnu s AWP. Bombu nezná, mapu evidentně taky ne. Hlavně že zvládá klikat na myš, klávesnice už je nad rámec jeho možností. Když to udělá 8 kol za sebou, dokáže to vytočit člověka do obrátek.

Ban sem za to viděl snad jen jednou. To znamená, že to ztrácí podstatu tý hry, pokud se jedná třeba o Classic.:gabe:

Hráč Y: Je u T, čas TO JE JEDNO, bomba? ON PŘECE NENÍ MUSLIM, první 2 kola AFK, protože nemá dostatek peněz na AWP, když padne 3. kolo a může si koupit AWP aspoň s 10 náboji, je šťastný muž. Tento hráč už ovládá tlačítka A a taky D, protože buď čumí katy nebo dd long. Na steamu má nahráno 150hodin za 14dnů, z toho je 140hodin na spawnu a 10h má zaplou jen hru, protože šel očividně na záchod a nechce si ničit rank. Zkrátka, kam ho postavím teď, najdu ho za 14dnů na tom samém místě. (když zrovna nebude vykonávat potřebu). :zeman3:

Tohodle hráče sem zatím zabanovanýho neviděl a docela člověka pak omrzí cokoli dělat, pokud si někdo někde leští optiku.


Je to dotaz a zároveň prosba, jestli by jste s tím nemohli něco začít dělat, pokud to děláte, tak to dělat víc, než teď.. Nejsem jedinej, kdo je pak vytočenej. DÍKY.

Zaooo
24-07-17, 16:38
Je fakt, že kolikrát to je děs

Grakon2702
24-07-17, 18:15
Kempení jako takové se tu nebanuje (respetive nemělo by), neboť i toto je taktická součást hry, která do ní prostě patří. Spíše se banuje zdržování hry nebo nevěnování se cílu. Vem si například mapu, kde se plantují bomby. Úkolem CT je chránit plant. Tedy v době, kdy není bomba plantnutá, můžou CT kempit, kde se jim zachce. Naopak T by kempit neměla a měla by se snažit dobít alespoň jeden z plantů. Jakmile je bomba plantnutá, CT by se měla snažit bombu deffusnout, tedy v tomto případě je u nich kemp trestný. Naopak T můžou kempit, ale tak, aby chránila bombu. Pokud se lidi chovají jinak, než jak jsem popsal výš, tak se tady za to opravdu trestá.

Existují výjimky, kdy například už CT nemá dost času na to, aby plant dobila a deffusla, tak namísto zbytečné smrti se schovají a nechají si zbraně na další kolo. Toto dělám i já a co si pamatuji, jednou se to nějakému adminovi nelíbilo a snažil se mě znásilnit slapem.

Wegazz
24-07-17, 18:46
Existují výjimky, kdy například už CT nemá dost času na to, aby plant dobila a deffusla, tak namísto zbytečné smrti se schovají a nechají si zbraně na další kolo. Toto dělám i já a co si pamatuji, jednou se to nějakému adminovi nelíbilo a snažil se mě znásilnit slapem.


Nejsem trotl a chápu SEJF, ale aby terorista byl na spawnu každý kolo do 0:20 sec = než umře, to mi přijde jako zbytečnost a blbost. Jedna věc je 1 v 5 s 10hp a druhá věc je 100hp 1v1 a leštit optiku.



EDIT:

Je nemozny vybanovat pulku serveru jen proto, ze to jsou novacci a neumeji to hrat. Furt si musis uvedomit, ze to je public server a pripravit si pevny nervy.

Tak ono stačí dát slay, nemusíš hned dávat týdenní bany. Ale pokud ten člověk tam hraje dlouho a furt to dělá, tak mu klidně šoupni na 5minut ban, třeba si najde aspoň zábavu v realným světě.

pweredbytvaroh
24-07-17, 22:32
Na dustu jsem asi jedinej, nebo aspon jeden z mala, co se to snazi nejak trestat, ale ve velky mire to proste nejde. Navic ted o prazdninach, kdy to hraje jeste vic decek, to nejde uz vubec. Je nemozny vybanovat pulku serveru jen proto, ze to jsou novacci a neumeji to hrat. Furt si musis uvedomit, ze to je public server a pripravit si pevny nervy.

Mr.N0b0dy
26-07-17, 16:20
Na dustu jsem asi jedinej, nebo aspon jeden z mala, co se to snazi nejak trestat, ale ve velky mire to proste nejde. Navic ted o prazdninach, kdy to hraje jeste vic decek, to nejde uz vubec. Je nemozny vybanovat pulku serveru jen proto, ze to jsou novacci a neumeji to hrat. Furt si musis uvedomit, ze to je public server a pripravit si pevny nervy.

bind "F5" "say @@r NO PLANT/DEFUS = KICK/SLAY/BAN"
bind "F6" "say @@g NO PLANT/DEFUS = KICK/SLAY/BAN"
bind "F7" "say @@b NO PLANT/DEFUS = KICK/SLAY/BAN"

Když někoho vidím, tak zmáčknu ty 3 bindy na začátku kola, aby to každý hezky viděl a pak už se to moc často nestává. Kdyby náhodou to pokračovalo, tak je ze začátku slaynu, ale pak už klidně banuju

Zaooo
26-07-17, 18:13
Tak opatrně s těma Banánama at tam někdo zůstane :)

^SeaBi
26-07-17, 20:58
Na public serverech banovat noplant/defuse, to už je teda ta kotelna pecka ! :)

pweredbytvaroh
26-07-17, 21:06
bind "F5" "say @@r NO PLANT/DEFUS = KICK/SLAY/BAN"
bind "F6" "say @@g NO PLANT/DEFUS = KICK/SLAY/BAN"
bind "F7" "say @@b NO PLANT/DEFUS = KICK/SLAY/BAN"

Když někoho vidím, tak zmáčknu ty 3 bindy na začátku kola, aby to každý hezky viděl a pak už se to moc často nestává. Kdyby náhodou to pokračovalo, tak je ze začátku slaynu, ale pak už klidně banuju

dik za radu