PDA

Zobrazit normální verzi : Mamrd22 --> pweredbytvaroh



Mamrd22
24-07-17, 22:09
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem piko v zile misto krve
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'nick'
[AMXBANS] Delka: '10 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:7754793'
[AMXBANS] Tvoje IP: '213.181.135.245'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'mamrd' byl zabanovan na '10 minut'.
Duvod: 'nick'
By admin piko v zile misto krve





Poznamka:






piko v zile mi chce davat ban za moj nick, s ktorym hram roky ? tak to si idem teda odinstalovat steam a predat ho ...
neskutocne ...

???????????????

Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel



Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
zapnutý developer nebo fps_override na jump, knife a furien serverech (výjimka je surf)

ak je tento server na urovni, bol by som rad, keby ze ma kontaktuje nejaky ozajstny admin cez SS, dakujem


[AMXBANS] Zabanovan adminem piko v zile misto krve
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'ja jsem pravidlo, nick'
[AMXBANS] Delka: '10 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:7754793'
[AMXBANS] Tvoje IP: '213.181.135.245'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz

pweredbytvaroh
24-07-17, 22:52
Byl jsi upozornen, byl ti zmenen nick, byl jsi kicknut, byl jsi jednou zabanovan i podruhe a furt to nechapes.

Mamrd22
24-07-17, 23:00
som starsi od teba, mam nieco v CS za sebou a bohvie ako si k tomu adminovi vobec prisiel, mna v minulosti oslovovali, aby som im supportoval
dnes uz to radsej vypnem a nejdem riesit, lebo si to pustit po dlhej dobe a aby ma nasral nejaky zasran ... pozriem ci uz mi dcera zaspala a sadnem k filmu s manzelkou, ak sa mi to OPAT stane, na tento web a servery uz nepridem a reklama je reklama.

menit nick si NEBUDEM a bol by som rad, keby ze to nerobite ani vy, bud KICK, BANN-mozes si tam pifkat deti s nonsteamu
dakujem za porozumenie.

pweredbytvaroh
24-07-17, 23:07
Mne je u prdele, kdo jsi. V me pritomnosti budes na serveru vzdy potrestan (za poruseni pravidel).

hanba mi
25-07-17, 08:52
Bratm,

kedze som bol na servery tak sa pridam, tvorohac to napisal presne a chronologicky...upozornenie, zmena, kick a nasledne ban. Co chces viac??? aby sme prosili???
Mimochodom, ja som tiez pan v rokoch, cez 30tku som sa prehupol uz davnejsie, tak nas nepoucuj o veku a respekte. Peace

Koprakek
26-07-17, 12:25
Vypršel.