PDA

Zobrazit normální verzi : .:|GetRekt|:.Just Do It Nigga<3 - demence,rušení simona



SirValecekLuis
24-07-17, 23:17
STEAM_0:1:176162134 185.71.41.238
http://leteckaposta.cz/943057100

Ahoj,Nigga pouštěl písničky které rušily někdy Simona + po žádání mě + jednoho hráče aby to vypnul,to stále nechal puštěné,aji když mluvil,tím pádem mu bylo hůř rozumět.K začátku schválně ještě to asi pouštěl půl minuty s tím že jsme byli v cele a já ho nemohl zabít.
/mute sem použít nemohl,jelikož se normálně hrálo a tím pádem bych nemohl plnit rozkaz Simona.

vše začíná od 21:20 až po 26:40-ke konci když jsem mu řekl že mu říkám naposledy ať to vypne,tak mi akorát řekl drž hubu,mě to neruší takže to vypínat nemusím.

Díkec.

E:+ myslím že historie banů k CT taky něco vypovídá.

Deda z Depa
24-07-17, 23:46
Nezbývá mi nic jiného než potvrdit. Sice to nehralo tak nahlas, ale rusilo to ostatní hráče.Niggo takhle se někdo kdo si žádá o prává nechová. + neznamená,že když to neruší tebe tak je to OK jelikož ostatní ti nemusí rozumět.
E: na ban přes web to uplne moc není, ale i tak je vidět jak se Nigga chová.Pokud by se to opakovalo ban by už následoval.Tot muj názor.

eriew
25-07-17, 00:40
Nigga? To sa ten retard čo prechádza počas sparty ludi autickom a myslí si aká je to sranda? Alebo ten typek čo sa snaží osrat simona, že má mať VD aby ho dostal?

E: Je to on, to sa ironia. Este by som mal zopár viet takýchto.

^SeaBi
25-07-17, 00:55
Asi tak jak píše Tobík, historie vypovídá za vše, + @because myslím, že obojí bude on :)

Kotlys
25-07-17, 07:06
to je ten nigga a jeste jeho kamos barounek ne? :D jak zadali o prava nebo se mylim?

to jsou vlastne sousedi mi rikal jednou s barounkem, mam pro ne nazev Pat a Mat. :D

SirValecekLuis
25-07-17, 07:53
Ano,to jsou ti dva co žádali o práva a + ještě mám jeden krásnej čas kdy mi řekl:ty tady furt budeš brečet ty děvko malá (tak nějak,nemám v hlavně žádný CD takže si nepamatuji přesně jak to řekl).Podle mě ten ban má dostat,protože to co obecně předvádí u CT je neskutečný. + jeho urážky do voice chatu,do chatu nepíše aby to nebylo v chatlogu.

E:Jenom tě spojil s tím že jste žádali práva a jste sousedi,nevím co tu pohledáváš tento post se tě ani moc netýká a kdyžtak si se měl vyjádřit k tématu který řešíme.-Barounku

Barounek
25-07-17, 12:47
Kotlys ?
Nechápu z jakého důvodu sem vůbec taháš můj nick.
E: já bych pro tebe taky měl jeden pěkný název -- Rozmazlený Kid

Koprakek
25-07-17, 13:57
Bnnd, díky.

P.S. VD končí automaticky když jsou pouze 2 vězni.