PDA

Zobrazit normální verzi : Zrušení módu gangster



SirValecekLuis
25-07-17, 11:16
Ahoj.Tímto podávám návrh na zrušení módu gangster,který se začal zneužívat CT,je to od CT vždy pomsta za to že děláme vzpoury,nebo když to nezvládaj.
Dávaj to kvůli tomu že to trvá 15 minut a CT si mohou hrát.Je to "trest" za to že děláme vzpoury,což je konec konců cílem jailbreaku ne ?
Nepochopím,prosím o vyjádření dalších,zkušenějších hráčů JB protože tohle štve mě,ale i spousty dalších.


Děkuji.

Sir Valecek Luis

E:Mlynko,pokud by to chtěl někdo změnit a radši by se hlasovalo pro změnu,tak dobře ať to změní,ale ať ta změna je radikální a změní úplně mod gangster,dobrej nápad byl,omezit gangster časem,např na 4 minuty.

Mlýn
25-07-17, 11:37
Je pravda, že keď je tento mod, zabíjajú sa tak 2 ľudia z +-10
Mod trvá fakt dosť dlhú dobu (Niekedy sa musia zabiť už aj CT aby si zahrali zabitý)
Nedal by som ho odstrániť, ale mohol by sa dať na neho ten "cooldown" dlhší... (Počet kôl, kým ho môžeš spustiť..) Preže niektoré CTčka to fakt nezvládajú a dávajú to dosť často, a to z toho jb potom fakt nič nemáś.. :)

Bastien
25-07-17, 11:57
Mě napadlo že by to pochvilce zacalo ubírat hp a když začnete střílet do jiného T tak to nebude ubírat a bude muset po něm střílet nebo aspoň campmetr :D nebo něco aby se prostě museli střílet :D
Nebo dát časovač, že ten mode bude trvat 1:30 nebo 2:00 :)

Burak1
25-07-17, 12:14
A co takhle udělat gangster na týmy? Rozhodilo by to na začátku hráče do 4 týmů a na útěk od protivníka by na začátku kola bylo třeba 10 sekund, potom by se mohlo zabíjet.

Mlýn
25-07-17, 13:50
A co takhle udělat gangster na týmy? Rozhodilo by to na začátku hráče do 4 týmů a na útěk od protivníka by na začátku kola bylo třeba 10 sekund, potom by se mohlo zabíjet.

To je dobrý nápad :), Len by bolo dobré pridať do toho aj dačo také, ako napísal Bone.. Lebo tie 15min. kolá, by ajtak boli si myslím :D

Bastien
25-07-17, 17:33
To by nebylo špatné, ale buď tam dát čas, jak jsem psal nahoře, nebo i campmetr. :)

SirValecekLuis
25-07-17, 18:33
Ať se to změní jakkoliv,bude to lepší než teď,myslím že jen pouhé omezení času třeba 3 minuty by stačily,nebo už rovnou kompletní předělání na týmy jak tu navrhoval Burak,ale zas tak promyšlené aby se team nemohli do sebe střílet atd,zakázalo se teamovat mezi teama.To je jen úvaha,kdyby se proto hlasovalo,potom by se přemýšlelo jak se to přesně upraví.

E:Campmetr by toho moc nespasil,ti lidi by to nějak občůrali.

Asiimovíček
25-07-17, 21:25
Pokud by byla nějaká změna ohledně Gangsteru tak není důležité z toho dělat složitou věc aby kotel měl tuny práce na víc. Mě by stačil omezit počet spuštěných Gangster módu nebo omezení kola na 3 min. Už mě nebavý jak ct dávají jen Gangstery...

♡ Asiimovíček :3 ♡

Nakladana Okurka
25-07-17, 22:26
Kazdy mesic, kazdy mesic novy thread o zruseni gangstera...

SirValecekLuis
25-07-17, 22:56
Kazdy mesic, kazdy mesic novy thread o zruseni gangstera...

No asi je k tomu důvod když je to každej měsíc :)

E:Tak když je to každej měsíc tak s tím pochopitelně nejsou lidi spokojeni ne ?

Koprakek
25-07-17, 23:10
Souhlasím s Okurkou, stále dokola.

Kotlys
26-07-17, 07:59
neasi to už se řešilo xkrát Tobíku, všechno se řeší, ale nic z toho nebude, protože jsou líní to udělat! :D

SirValecekLuis
26-07-17, 08:48
Dobře,tak tam dejte aspoň časomíru na 3-4 minuty,to bude trvat pár chvil než to někdo udělá ale všem to pomůže.

Nakladana Okurka
26-07-17, 12:30
Kdyz za 12 mesicu zalozi 12 lidi thread o zruseni gangstera, tak to neznamena že ho nikdo nema rad. Kdybys zapojil fantazii, uzijes si ho taky

metanol
26-07-17, 13:46
Najlepšie riešenie: obmedziť čas kola pri Gangster móde na 4 minúty. Vybavené.

teecko
27-07-17, 00:02
takže po 3:55 budou poslední dva hráči, než se najdou atd, tak bude konec kola ? Na nic řešení

Nakladana Okurka
27-07-17, 05:20
Ale vy delate, jak kdyby ten gangster vzdycky trval sto let. Jestli bude nekdo při modu kempit, tak ho normálne nahlašte, ja se teda nikdy nesetkal s tim, že by hráč x byl ve strome a hráč y na drku a cekali. Mozna to je ale tim, že se je vzdycky snazim slapem popohnat.
Treba prostě po urcitym časovým useku, by se zacalo pro přeživší simonovat, coz je ale vic casove na hovno pro hráče co uz umreli.
Nejakym zpusobem ten mod uz nejakou dobu funguje, tak to tak nechte

SirValecekLuis
27-07-17, 08:27
Souhlasím s Metanolem,to omezení na 4 minuty je nejlepší řešení a při gangster módu si buď každej hraje a trvá to fakt dlouho než je nové kolo a nebo se lidi pozabíjej a potom zbydou 2-3 hráči a ti si hrajou.Můžeš mi říct kde mám konkrétně zapnout fantazii a užívat si to ? To že musím čekat na nové kolo někdy i 10 i více minut ?

E:Jenže na mini serverech potkám admina 3x za den a to ho ještě někdo zavolá.
Ta časomíra by bylo dobré omezení jen na mini servery,na velkých by to za 4 minuty 20 hráčů nezvládlo.

Mlýn
28-07-17, 00:42
Ale vy delate, jak kdyby ten gangster vzdycky trval sto let
To asi moc nechodíš na Mini :D
Keď je tam "NK" medzi T tak sa čaká aj na zmenu mapy/kill Ct..

MrSlissi
28-07-17, 09:06
Nebyla kdysi už nějaká anketa, že se do gangster módu přidá možnost pro simona vybrat zbraně se kterými se budou střílet? Třeba ak, m4, awp... I to by totiž urychlilo celý průběh módu.

teecko
28-07-17, 11:16
Slissi má pravdu .. byla tu a souhlasilo se s tím mám dojem .. jiné zbraně by prostě vězně víc bavily .. mac10 je na ho*** na dálku a vůbec taková na nic zbraň

Nakladana Okurka
28-07-17, 12:14
Vzdyt vy si tady stezujete na nokill a kamp a myslíte si že vam pomuzou novy guny?:D co teda chcete

Bastien
28-07-17, 13:28
Guny co děrují :happy: a omezení času na 4 minuty. :D

SirValecekLuis
28-07-17, 20:35
Přesně :D lidi budou dál NK aj s m4 aj s Macem.. to nemá absolutně žádné řešení,kdyžtak už m4/ak a omezení na mini servery na 4 minuty./udělat to na teamy ale to by bylo "moc složité a zdlouhavé"

replika
28-07-17, 23:12
Ja som pre to aby sa to rozdelilo náhodne do teamov ten team ktorý vyhrá tak ten bude potom proti sebe kde sa im budu odpočítavať HP každých 5s po 15/20hp.
Verte mi že tie kola budú rýchle pretože ľudia sa strielajú keď majú partáka ale keď je človek sám tak sa schováva a čaká nech sa zabíjajú druhý.

teecko
29-07-17, 00:50
Přidat tam Adrenalin z Furienu by nešlo ? by bylo po problému ne ? xD