PDA

Zobrazit normální verzi : prosim vas unban



kacik
03-03-12, 23:49
Ahoj,jmenuju se kacik a dostal jsem ban za udajne wh (ktere prisahan na smrt moji mami že sem wh nemel) a už jsem sem psal jednou. No nic ale ja proste tesknim po kotelne a tak zadam aspon o unban na hns jen na hns pls. A abyste vedeli ze nechetuju ani na hns tady je me video prosim aspon jen na tom hns prosim uban jen hns diky..
Video zde: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pgIgGKFZXUw

3k a Jerry
03-03-12, 23:56
Dalo by ti to dost práce toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%C5%BE%C3%A1dat-o-unban) přečíst ?
A to že si natočíš jedno video a pověsíš ho na YT si fakt prokázal že si nikdy nezapl .:thumbup:
Edit: V ban listu sem tě nenašel, nejspíš máš sdílenou IP s nějakym hackrem ..

Luccy
03-03-12, 23:57
Tak skvělou žádost jsem ještě neviděla :D :D :D "(ktere prisahan na smrt moji mami že sem wh nemel)" si fakt zabil chlapec :D

edit: btw: takto se o unban nežádá :)

Th3Best (̲̅ζ(̲̅o̲̅)(̲̅ζ
09-03-12, 21:20
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 20033 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : gripen magnum
[AMXBANS] Tvuj nick : ^Th3- ( B ) e/s/T_[of]<-iQ-UI-i^ ( o )
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 1904331219
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 2064905951
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 81.201.60.245
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 81.201.60.245
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : BiA Fz
[AMXBANS] Server : Kotelna - Capture the Flag | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete po


Tak co tuto má znamenat to fakt nevím! Normálně včera můžu na Jailbreake a dneska tet jsem byl na Jailbreaku a mně do hodilo k T to já vím :) to prý je zničený nebo co :) ale normálně mně to hodilo k T a tak jsem šel na jiný server a pak po č hodinách jsem zase šel na JailBreak a zase mně to hodilo k T a tak jsem se naštval a jsem zase šel na jiný server a tetka koukám du na JailBreak mně to hodí k T koukám se na nějakýho hráče a najednou se mi to objevilo tak jako já dneska vůbec jsem nehrál JailBreak jen jsem tam šel a zase odešel

ZEUS
09-03-12, 22:32
Máš sdílenou IP adresu s cheaterem, teď se připojíš se steamem nebo s VIP