PDA

Zobrazit normální verzi : Aim/fy



PanPastelka
14-02-11, 19:44
Předevčírem, včera, dnes. Každý den to samé. Jdu na aim/fy. Koukám na score, a jsem za to rád. Pak , po 3,4 kolech mi začínají lézt na nervy kempeři, či prostí duckeři. Jsou tu hráči, kteří nědělají nic jiného, než kempí, nebo čekají, až tam prostě vyběhne, a oni mu napálí dávku. Uvedu tedko pár map, kde je kemp upravdu velmi častý (aim_crazyjump- čeká na spawnu, až vyleze nahoře protivník, fy_snow_orange- vleze si do budovy, a čeká!, fy_snow- je za stěnou u granátu, a zase čeká!) Je to jen malá, opravdu malá ukázka map, kde hráči "kempí". Je to určitě minimálně na kick. Protože ti, co nemají VIP, nemají nárok se tam už pak dostat. Server je většinou plný, z 80% dalšími kempery. Takže, mám pár návrhů. Dát tam něco, co měří kemp. Urychlit měření kemptime-u.. Aby hru nezdržoval nijak.
Pak by šlo , udělat admina někoho, kdo hraje nejčastěji na aim/fy. Nemyslím tim mě! Už o to nemám zájem. Ale nekdo určite ano, a kdo tomu rozumí více jak já. :excl:

negative
14-02-11, 20:16
Hm, ja som tam dosť často

PanPastelka
14-02-11, 20:17
Ano, si tam často. Ty ano. Ale přesto.. ten kempmetr? Je to na houby takhle!

negative
14-02-11, 20:31
s Metrom súhlasím

Kotel
14-02-11, 20:46
Dal jsem tam kempmetr.

hopik
14-02-11, 20:56
souhlas propisko :D já bejt admin, tak sem trošku drzej a tyhle kktky banuju rovnou na 10 min :D bez žádnýho upozorněni, reason: kemp případně bych tam drze napsal demence :) však oni by si zvykli.. :) z danýho serveru by byli 10 min pryč a pak by buď šli hrát na jinej, což už by mi mohlo bejt jedno a nebo by se vrátili a dělali to samý nebo se prostě přizpůsobili.. kotelnu by kvuli tomuhle asi nikdo neopouštěl takže by to ani nijak neuškodilo :)

PanPastelka
14-02-11, 21:18
Ano, přesně. To je ono. Takovýhle přístup by to chtělo.

hopik
16-02-11, 23:27
:D to se kvuli dvoum lidem nestane :D