PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o un ban a trochu stižnost na frackore



HLO
04-03-12, 12:32
prosím mám ban na 3 hodiny ale neni to o tom pišu vam to tu v mene mne HLO snipera your doga epic fail molek a mnoho dalšich lidi co nemají rádi frackore hrozne se vytahuje tým že je admin uplne kazí furieny ked je on na servery to sa absolutne neda hrat kickuje banuje slay atd...trošku mu povedzte nech aspon upozorni a nie hned ban uplne hned.... bol som na texture necelých 5 sekund a hned potom som zliezol a kilil ctčka... tak .. prosím o ten unabn nebyl uplne neprávem ale trochu jo nechám to na vás ...

HLO
04-03-12, 12:35
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 22842 )
[AMXBANS] Mas 2 hodin , 44 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Textura '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : *PARADISE G*jarni HLO^_StipPro_
[AMXBANS] Tvuj nick : *PARADISE G*jarni HLO^_StipPro_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 363848282
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 363848282
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 91.127.98.228
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 91.127.98.228
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Frackore
[AMXBANS] Server : Kotelna - Furien | csko.cz ( de_nuke )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na
na to sem zapomnel...

ZombieBot
04-03-12, 12:38
prosím mám ban na 3 hodiny ale neni to o tom pišu vam to tu v mene mne HLO snipera your doga epic fail molek a mnoho dalšich lidi co nemají rádi frackore hrozne se vytahuje tým že je admin uplne kazí furieny ked je on na servery to sa absolutne neda hrat kickuje banuje slay atd...trošku mu povedzte nech aspon upozorni a nie hned ban uplne hned.... bol som na texture necelých 5 sekund a hned potom som zliezol a kilil ctčka... tak .. prosím o ten unabn nebyl uplne neprávem ale trochu jo nechám to na vás ...

Na texturu nemáš lázt ani na 1 milisekundu. Tvůj problém.

HLO
04-03-12, 12:46
ale no prosim
pls mooc ved normalne nebudte taky prosim..

ZEUS
04-03-12, 15:25
Tvůj problém, byl jsi na textuře ? Byl. Ban oprávněný.

Lock