PDA

Zobrazit normální verzi : styling, --> Save A Little Love



Coca
29-07-17, 20:31
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 225797)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 57 minut a 46 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '1703'
[AMXBANS] Duvod banu: ' a ty aby si mu nezavidel ta ktiez'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < styling, >
[AMXBANS] Tvuj nick: styling,
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:659859292
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:659859292
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.240.64.88
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.240.64.88
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Save A Little Love >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust_castle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






CHtel bych pozadat o unban protoze jeden hrac dostal ban a ja jsem mu napsal pa a ¨,Jeremy, mi dal nepravem ban ze prej abych mu nezavidel takze timto bych prosil o unban dostal jsem ho nepravem :)

Jeremy
29-07-17, 20:43
Jo bezdôvodný ? Za 1. si mal mať ban za kemp na lásta ako som sľúbil ale to som prehliadol a nechal to tak. Ale keď mi povedal neznámy hráč že ti mám dať ban tak ty, neže by si čušal a hral ďalej a bol rád že ho nemáš, ty mu povieš nepíš kokodko ? Za 2. si tam každého urážal kto ťa zabil alebo ktorý nehral ako sa ti zamienilo.

Coca
29-07-17, 21:17
Nee to tak nebylo vy admini řikáte když někdo narazí do rodiny tak ma ban a on mi řekl něco do tatky to už si nepamatuji co to bylo a to že sem psal na hrače tak to kvuli kempu ve vodě cely kolo byli ve vodě a maj velkou mapu tak co to je a ja jsem nečekal na last dělal jsem to chvily protože ten hrač Joshua mi napsal styling nečekej ale ja sem celou dobu hral tak nevim co pičoval

A ty si mi dal ban zato že jsem mu napsal ,pa, co to je za duvod k banu ?? vysvětlíš mi to prosím tě

Jeremy
29-07-17, 21:30
Ja som ťa spektoval a videl som ako si hral. Lietal si si na B a keď ti povedal že nemáš čakať, tak si si spravil jedno kolečko okolo mapy. Ban máš hlavne za tie narážky. Keby začal prvý zapárať do teba on, tak nič nepoviem. Ale on si dačo písal a ty mu povieš že je retard, smeješ sa tomu a potom sa čuduješ že ti niečo povie a začneš mi písať, že mu mám dať ban. Už to máš iba 2 hodiny to hádam vydržíš.

Dimitri19
29-07-17, 22:05
Proti uB (http://csko.cz/chatlog/show?from=28-07-2017&to=29-07-2017&server=1&nick=&sid=VALVE_0%3A0%3A659859292+&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) .Jeremy banoval oprávnene ,často som ťa videl ako nadávaš do chatu ostatným hráčom ,či už kvôli smrti alebo niečomu inému . Si jeden z tých problémových hráčov.

Jeremy
30-07-17, 12:18
Napíšem ti to ešte raz. Ban máš za urážky na hráčov ktorí ťa zabili alebo nehrali ako sa ti zamienilo. A za urážky na hráča Joshua. Nie je to len preto že si mu napísal pa.

Koprakek
01-08-17, 20:40
Lck.