PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UB



SandyMan !
04-03-12, 16:52
Zdravím.Přejdu k věci ...Mnoho lidí si ted bude myslet že jsem jen sprostý lhář. ... - Byl u mě kamarád .. Říká mi že našel stránku s Hackami na csko .. Já mu jasně řekl že žádne Whacko do PC nechci ..a že jestli mi zajistí bann vykopnu ho pryč .. Tak uběhlo pár hodin ... A říká : A kur** .. Rychle sem se šel podívat a on dmnt .. Perma banned na Kotelně .. Vyhodil sem ho z baráku a uš s ním nějaký týden nemluvím ... Možná si myslíte co se vám tu snažím nakecat ale mluvím jen čistou pravdu ... Možná si myslíte že už za mojí bannovou historii si to zasloužím ale už jsem dlouho za nic nedostal bann .. Aspon jsem to chtěl zkusit ... Jeho nick je Meda Pu xD ... Nešlo by to udělat že by bann šel na jeho IP ??? ... Děkuji za predčtení a rovnou se omlouvám za hrubky .. :)


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 21886 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Meda Pu xD
[AMXBANS] Tvuj nick : OranGe
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 819759532
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 819759532
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 81.200.57.138
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 81.200.57.138
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Bezdak
[AMXBANS] Server : Kotelna - Awp | csko.cz ( awp_gowenna )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

slepice
04-03-12, 16:56
Zdravím.Přejdu k věci ...Mnoho lidí si ted bude myslet že jsem jen sprostý lhář. ... - Byl u mě kamarád .. Říká mi že našel stránku s Hackami na csko .. Já mu jasně řekl že žádne Whacko do PC nechci ..a že jestli mi zajistí bann vykopnu ho pryč .. Tak uběhlo pár hodin ... A říká : A kur** .. Rychle sem se šel podívat a on dmnt .. Perma banned na Kotelně .. Vyhodil sem ho z baráku a uš s ním nějaký týden nemluvím ... Možná si myslíte co se vám tu snažím nakecat ale mluvím jen čistou pravdu ... Možná si myslíte že už za mojí bannovou historii si to zasloužím ale už jsem dlouho za nic nedostal bann .. Aspon jsem to chtěl zkusit ... Jeho nick je Meda Pu xD ... Nešlo by to udělat že by bann šel na jeho IP ??? ... Děkuji za predčtení a rovnou se omlouvám za hrubky .. :)



Příběhy tipu "kamrád" "bratr" sou velice zajímavé a snad ještě nikdo si s tim nedal takovou práci jako ty.
A teď vážně jestli si nechtěl cheatovat tak si prostě neměl cheatovat. :)

SandyMan !
04-03-12, 17:01
Příběhy tipu "kamrád" "bratr" sou velice zajímavé a snad ještě nikdo si s tim nedal takovou práci jako ty.
A teď vážně jestli si nechtěl cheatovat tak si prostě neměl cheatovat. :)

Slepice ja opravdu neklamu .... Mám hodně bannu ale za lhaní ani 1 ..

slepice
04-03-12, 17:02
Slepice ja opravdu neklamu .... Mám hodně bannu ale za lhaní ani 1 ..

Kdyby se dával ban za lhaní tak by měl Ban každý druhý. :)
Hele docela dobře si tě vybavuju a s tebou bylo už hodně problému.

SandyMan !
04-03-12, 17:07
Kdyby se dával ban za lhaní tak by měl Ban každý druhý. :)
Hele docela dobře si tě vybavuju a s tebou bylo už hodně problému.

Slepice ... Hodně problému ?? .. Půl roku sem ted nebyl na Kotelne od prosince sem zacal na kotelne ...

EDIT : No ale bannu kuli lhaní neni taky zrovna málo .. :)

slepice
04-03-12, 17:13
Hele vypadá to tak že Ub nedocílíš :)
Neměl si cheatovat :) .

Edit: Jestli si pul roku nehral tak nekdo hral pod tvym Nickem.

SandyMan !
04-03-12, 17:19
Hele vypadá to tak že Ub nedocílíš :)
Neměl si cheatovat :) .

Edit: Jestli si pul roku nehral tak nekdo hral pod tvym Nickem.


Slepice ... Dej jednou někomu šanci a věř mu ... Důvěřovat někumu je pěkná věc .. Navíc když mluví pravdu :) Ano hrál jsem ještě asi za 2 nicky jinak za OranGe už dlouho ne .. A jestli je to fakt kámoš tak to přizná ... Zkusím mu napsat

BUBEN
04-03-12, 17:23
Pravidla jsou jasně napsaná. Poslední šance je koupit si steam.

SandyMan !
04-03-12, 17:26
Pravidla jsou jasně napsaná. Poslední šance je koupit si steam.


Bubne ?? Jak To funguje když si koupim Steam tak nebudu mít bann ?

Edit : Jde o to že právě čekám až mi příjdou peníze na učet a chtěl jsem si koupit Steam

BUBEN
04-03-12, 17:27
Nebudeš. Budeš moct zase dál hrát. Je to poslední šance, kterou dáváme. Když zapneš na steamu, budeme banovat vše.
http://www.smskey.cz/?idu=43697
Tady si můžeš koupit hru.

SandyMan !
04-03-12, 17:35
Nebudeš. Budeš moct zase dál hrát. Je to poslední šance, kterou dáváme. Když zapneš na steamu, budeme banovat vše.
http://www.smskey.cz/?idu=43697
Tady si můžeš koupit hru.

Díky Moc strašně si mi pomohl ... Ještě se naučit se steamem ... :D ... Můžeš Lockount

nuoo
04-03-12, 17:40
Znam Pua ... Ten cheatuje furt ..