PDA

Zobrazit normální verzi : Kotlys - nevhodne, otravne chovani - FORUM



vipRIKO
30-07-17, 12:03
E: Budu rád za vyjádření všech :) třeba už jen nechapu srandu a je čas odejít :-D


Ahoj nevim jak Vam, ale rad bych pozadal o nejake reseni Kotlyse.
Kazdy den, kdokoliv prijde at novy ci stali cleni vselijak je napada. Je jedno jestli s nimi ma ci nema konflikt. Osobne na forum chodim kvuli informacim o serverech, novinkach, turnajich, off-topic zabave ale i pokecat na chat.

Vulgarita a urazeni nejen me ale i dalsich si myslim je daleko za puvodni hranici fora i za hranici vsech vychovanych lidi. Je mozne nejakym zpusobem jiz takovy to vulgarni obtezujici prispevky blokovat v ramci celeho fora?

Neni den klidu a pak neni divu ze aktivita zde opada kdyz on zhejti kazdeho.
Diky
https://ctrlv.cz/shots/2017/07/30/Xemq.png

eriew
30-07-17, 12:23
Prepáčte, že sa ho zastanem ale:
Vidím dobre že si podčiarkol výrok: "mou retardacíí" ? Týpek si napíše že je retard a ešte aj to podčiarkneš keď hovorí o sebe pravdu. Však ty si podčiarkol aj to že napísal zadnica, alebo že ti napísal, že počúvaš blbosti. (Čo mohol napísať aj horšie). Nečakal som že ľudom vadí aj keď niekto na seba nakladá alebo napíše výraz aby nenadával.
Ja ako pozerám, tak pozerám ale mne napríklad z tých X vecí čo si podčiarkol vadia asi 3-4. JA by som ti navrhoval nastaviť si filter alebo block na meno kotlys, prispeješ tým hlavne sebe.

Btw: Aktivita tu možno upadá ale nie kvoli nejakému retardovi ale skor že táto hre je stará takže na to to nedávaj. Boli tu aj horší ľudia ako je kotlys, takže podľa tvojej vety spojenou s mojou vetou tu už dávno nikto nemal hrať.

Kotlys
30-07-17, 13:21
dobre poctenicko, jsem me deti budou na me hrde jaky jsem byl dobrej clovek, jak uz jsem psal vickar delam to ze srandy pro pobaveni a ja za to nemuzu ze to berete vazne jako vipRIKO a dalsi.

staci mi napsat at prestanu tak nebudu psat a navic se do me taky navazeli kdyz jsem nic nepsal jako je treba acc_na_vip, tak neres pic***** pro priste

GL a přeji zbytek krásného dne, těd jsem dojel z kola, byl jsem u vody, dal si pivko a je tam parádně, zkuste to taky, čau. :P

^SeaBi
30-07-17, 13:51
chci mít vaše problémy

kdo to nepochopil z mé první věty, tak je tenhle thread s prominutím o hovně.

Mr.N0b0dy
30-07-17, 14:04
Přijdu na fórum, kouknu do chatboxu a vidím: Kotlys, acc_na_vip a hezoun. Oni využívají tento chatbox snad nejvíc a ještě k úplným hovadinám a vzájemné provokaci. Buď všichni přestanete psát hlouposti, nebo to bude další kauza Unihoc, toto už je opravdu moc.¨

Jinak thread opravdu k hovnu.

Kotlys
30-07-17, 14:09
dobre priznavam ze jsem to prehanel trosku, ale sami jste me resili a odepisovali jste na me zpravy, Vas boj ne muj, ale slibuju, ze ode-dneska NAVZDY PRESTANU PSAT DO CHATU!

stejnak jste jen chcipaci krom adminu, co resite jeblicka :*

vipRIKO
30-07-17, 14:57
Thread na ho**o ano i ne. Nevim jak vy ale osobne me to stve kdyz prvni co vidim jsou urazky a napadani. Ano podtrhl uplne vse co hranicilo s klasickou slusnosti, nic mene jde o hlavni problem a to ze ceho je moc toho je prilis. Je fajn vyjadreni adminu thread o hov*e kdyz od toho to tu je. Pokud mate jakoukoliv pripominku stiznost hlaseni cheatera. Coz ja tohle jako stiznost bral a psal - to jestli tam na nekoho reagoval budiz, ja mu ten impuls nedal aby psal ze posloucham sra**y a jestli jsme retardi apod.

Kotlys
30-07-17, 15:45
je to o hovne a maji pravdu, si dement a potreboval by si poradne nakopat prdel, do Teplic to mam blizko nekdy tam zajedu ti ji nakopat.

vipRIKO
30-07-17, 18:11
Konecne odvazlivec jsem rad. Napis do chatu. Mam cely tyden dovolenou rad prijedu ti ty urazky vysvetlit osobne :) Mile rad ! Napis mi kdy kam a v kolik. Konecne si ukazal ze jsi chlap a zachoval ses tak, tak muzeme thread uzavrit a tesim se na to az te osobne poznam!

MrSlissi
30-07-17, 20:05
Není náhodou možnost si uživatele na fóru bloknout a tím pádem nezobrazovat žádné jeho příspěvky?

Kotlys
31-07-17, 21:08
ale je ti jasne ze dostanes jednu kopacku a lehnes pako :)

vipRIKO
31-07-17, 21:12
Zbytecne prodluzovani prispevku cekam na tu PM ;-) abych se projel. Opet urazis ;-) :)