PDA

Zobrazit normální verzi : Rezervace serveru a admin



DARDY
03-08-17, 22:54
DOBRÝ VEČER :) Nedávno jsem narazil na tento server s možností rezervace serveru :) a jelikož mě zaujala tak by mě ještě zajímalo jak se udělat adminem na svojem serveru :) a jestli to vůbec jde :) vím že jde /menu a ovládat server ale jestli jde do konzokle amx_... nevím jak :) děkuji za odpověd , pěkný večer. :new_russian:

Nakladana Okurka
03-08-17, 23:04
DOBRÝ VEČER :) Nedávno jsem narazil na tento server s možností rezervace serveru :) a jelikož mě zaujala tak by mě ještě zajímalo jak se udělat adminem na svojem serveru :) a jestli to vůbec jde :) vím že jde /menu a ovládat server ale jestli jde do konzokle amx_... nevím jak :) děkuji za odpověd , pěkný večer. :new_russian:

Pomocí /menu můžeš kickovat i banovat. V podstatě tam můžeš dělat většinu věcí jako admin, ale admin jako takový být na rezervačce nemůžeš.

DARDY
03-08-17, 23:07
Ještě jedna věc jak to je že když nastavím že bdu server ovládat jen já, jak to ten server pozná a že jsem já ten co rezervoval :) A jeden problémek ještě :) když davam ban nebo jiný příkaz po dlouhé době píše že mam čekat sekundu přitom čekam aspon minutu :))

DARDY
03-08-17, 23:08
a grabovat jde ?:DD

Nakladana Okurka
03-08-17, 23:17
Pozná podle tvoje IP nebo SID nebo nevím teď přesně co tam zadaváš při rezervovaní. Druhou část otázky moc nechápu a Grab pokud vím tak na rezervačce nejde

Kotel
06-08-17, 18:11
Server tě pozná podle ip adresy, ale můžeš zadat i steamid.