PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o post Admina



K2-Blade
04-03-12, 21:15
Dobrý deň.

-Som vlastníkom komunity steam, a tak isto aj originálneho CS 1,6 aj CS Source.
Herný nick: PuN![S]cH3r Steam ID: STEAM_0:0:24750482
-Na hernom portály Kotelna už hrám cez cca 8 mesiacov, na začiatku som hral AIM hlavne, a posledné 3 mesiace hrám JB.
-Čo sa týka zo skúsenosťami z adminovaním bol som Super admin na hernom portaly (HsT) HunterStrike cca 4 roky, pred rokom sa server zrušil, a ja som z tým skončil, no na vašom servery stoji zato sa pustiť do toho znova. Poznám všetky príkazy AMX, a všetko čo sa týka adminovania.
-Dôvoď prečo som nebol registrovaný na fóre, bol ten že mám adminov na Steame, a keď som videl cheatera, alebo niekoho kto porušoval pravidla ihneď som im napísal.
-Niečo o mne v rýchlosti, som študentom Vš, mám 20 rokov, Cs je moje Hobby :)

MAGi
04-03-12, 21:46
Chce to pokec na TS.

Karl0s
04-03-12, 21:52
z toho co jsem videl, tak strilet umis hezky

K2-Blade
04-03-12, 21:53
z toho co jsem videl, tak strilet umis hezky

Pocta :) Thx

Leryx
04-03-12, 21:57
Ahoj, mě se jen trochu nelíbí, že ve chvíli kdy na JB dostaneš FK, tak i přes to že ti je 20 se chováš jako malé dítě. Začneš spamovat FK, FK, FK, Fk...... jako projeď si chat za 4 dny zpátky a zamysli se. A vyžadovat ode mne unban, tím způsobem že mi začneš nadávat taky není dobrá vizitka.

K2-Blade
04-03-12, 22:03
Ahoj, mě se jen trochu nelíbí, že ve chvíli kdy na JB dostaneš FK, tak i přes to že ti je 20 se chováš jako malé dítě. Začneš spamovat FK, FK, FK, Fk...... jako projeď si chat za 4 dny zpátky a zamysli se. A vyžadovat ode mne unban, tím způsobem že mi začneš nadávat taky není dobrá vizitka.

áno, ku tomuto sa priznávam. Ale nikdy som si nedovolil ta uraziť ani nadavať po tebe, ja som nadaval preto, pretože si ADMIN bol si ONLINE na servery A miesto toho aby si daval pozor na CT ako dávaju FK každemu, a aby sa dodržovali práva na servery, a nie za spam, ale áno máš pravdu ospravedlnujem sa. . .

Leryx
04-03-12, 22:09
Jako když se dá více FK, tak potřebuju aby mi to každý z těch dotyčných vysvětlil, jelikož já opravdu nedokážu spectovat 30 lidí najednou. A v tom vám nějaký s prominutím blbeček zaspamuje chat. O to opravdu nestojím, a byl bych rád kdybys toho nechal opravdu to děláš na denním pořádku. Toto dělají malí, 10-ti letí smradi, a ne studenti Vš. Omluvu beru, ale nech toho.

K2-Blade
04-03-12, 22:11
Jako když se dá více FK, tak potřebuju aby mi to každý z těch dotyčných vysvětlil, jelikož já opravdu nedokážu spectovat 30 lidí najednou. A v tom vám nějaký s prominutím blbeček zaspamuje chat. O to opravdu nestojím, a byl bych rád kdybys toho nechal opravdu to děláš na denním pořádku. Toto dělají malí, 10-ti letí smradi, a ne studenti Vš. Omluvu beru, ale nech toho.

Som rád že sme si to vysvetlili, a bud si istý že sa to už nebude opakovať .

Charon35
05-03-12, 00:03
Dobrý deň.

-Som vlastníkom komunity steam, a tak isto aj originálneho CS 1,6 aj CS Source.
Herný nick: PuN![S]cH3r Steam ID: STEAM_0:0:24750482
-Na hernom portály Kotelna už hrám cez cca 8 mesiacov, na začiatku som hral AIM hlavne, a posledné 3 mesiace hrám JB.
-Čo sa týka zo skúsenosťami z adminovaním bol som Super admin na hernom portaly (HsT) HunterStrike cca 4 roky, pred rokom sa server zrušil, a ja som z tým skončil, no na vašom servery stoji zato sa pustiť do toho znova. Poznám všetky príkazy AMX, a všetko čo sa týka adminovania.
-Dôvoď prečo som nebol registrovaný na fóre, bol ten že mám adminov na Steame, a keď som videl cheatera, alebo niekoho kto porušoval pravidla ihneď som im napísal.
-Niečo o mne v rýchlosti, som študentom Vš, mám 20 rokov, Cs je moje Hobby :)
4 (poprípade 3) roky admin a máš nahraté na steame na tomto účte:
Counter-Strike 27.1 hrs / 551.8 hrs a Member since: May 7, 2009? Nie je to trochu málo a 2012-4=2008 => čiže si dostal práva na inom SID, alebo na NS, alebo ako?

Na akých serveroch by si chcel byť admin?

K tomu nech sa vyjadria Dejf, Destiny, Leryx a Grey. Tých máš na steame.

K2-Blade
05-03-12, 08:28
4 (poprípade 3) roky admin a máš nahraté na steame na tomto účte:
Counter-Strike 27.1 hrs / 551.8 hrs a Member since: May 7, 2009? Nie je to trochu málo a 2012-4=2008 => čiže si dostal práva na inom SID, alebo na NS, alebo ako?

Na akých serveroch by si chcel byť admin?

K tomu nech sa vyjadria Dejf, Destiny, Leryx a Grey. Tých máš na steame.

áno, dobre si to napisal zo začiatku som hrával na NS predsa to boli začiatky, a nevedel som že niečo také ako STEAM existuje :) Ked som sa stal adminom asi po 3 rokoch bola podmienka kupenia original hry z dôvodu práv :) A práva by som chcel na AIM.

Giussepe
05-03-12, 12:40
K tomu nech sa vyjadria Dejf, Destiny, Leryx a Grey. Tých máš na steame.

Ano, můžu potvrdit, že když hrál na AIMu, tak mi asi jednoho nebo dva hackery nahlásil. Poslední dobou ovšem, jak sám píše, hraje na JB, takže z aimu mi od něj nic nepřišlo, takže ať se ještě vyjádří grey a leryx.

ZombieBot
05-03-12, 15:38
Žádost se mi nelíbí, málo příspěvků. Za mě (asi) ne.

grEy
05-03-12, 16:33
Neviem, z hry ta moc nepoznam, na steame mi prides v pohode (ked mi pises), aj ked mas zvycajne rage (ale tak to aj ja :D), takze asi by som bol pro. Pod podmienkou, ze na serveroch budes v klude. :)
(ak teda vies rozpoznat cheaty, kedze som s tebou nehral na strielacom servery nehral a ziadas o prava na aim)

K2-Blade
05-03-12, 18:14
Žádost se mi nelíbí, málo příspěvků. Za mě (asi) ne.

100 ludí 100 chutí, vysvetlil som v žiadosti prečo som nebol registrovaný, čiže prečo mám málo prispevkov. :drinks:

Leryx
05-03-12, 20:10
Žádá na aim. To jde mimo mě tam nehraji, co jsem chtěl jsem už napsal.

K2-Blade
05-03-12, 20:15
Žádá na aim. To jde mimo mě tam nehraji, co jsem chtěl jsem už napsal.

Bral by som aj na JB ale najradšej by som bol na AIM :)

Kotel
05-03-12, 20:37
Musis nahlasit nejake cheatery nebo je natocit.

K2-Blade
05-03-12, 20:39
Musis nahlasit nejake cheatery nebo je natocit.

Berte to za vybavenú vec ;)

grEy
06-03-12, 16:33
Po tom, co si mi napisal na steam som proti.

Leryx
06-03-12, 16:40
Kámo prr prr... zůstaň radši u Aimu. Na jb potřebuješ pevné nervy, to ty rozhodně nemáš.

ZombieBot
06-03-12, 16:42
Na JB potřebuješ sakra pevné nervy, já jsem kliďas, ale když tam jednou za čas zavítám, tak se z toho vzpamatovávám ještě tejden. =)

K2-Blade
06-03-12, 17:21
Po tom, co si mi napisal na steam som proti.

Niekedy si mysliš že máš naozaj kamoša ktorí za tebov stoji a rád ti pomôže aj ked ho nepoznaš ale vychadzaš snim dobre, ale ty nim niesi ;) A Ľutujem to že som práve tebe písal a pomoc :) neboj sa už sa to nestane.

K2-Blade
06-03-12, 17:22
Na JB potřebuješ sakra pevné nervy, já jsem kliďas, ale když tam jednou za čas zavítám, tak se z toho vzpamatovávám ještě tejden. =)

Pekne napísane, áno chcem iba na AIM :)

Charon35
11-03-12, 19:12
Musis nahlasit nejake cheatery nebo je natocit.

Zatiaľ si nikoho na fóre nenahlásil. Takže zatiaľ nie. Keď tak, neskôr napíš PM a otvorí sa to.