PDA

Zobrazit normální verzi : Grakon ODPOVĚD NA URÁŽKY.



Anulka
04-08-17, 19:41
Hele dej si sem i svůj chatlog a ne jen co se tobě hodí.Kdybych tu měla dát chatlog všech nejmenovaných hráču kdy padly nejaké nadávky tak by to byl dlouhý seznam teda.a Vůbec ty tvé provokace a atd.ZA TOHLE BAN MAX na 10min.?Mě je to jedno jestli mi za tohle ban dáte a nebo ne.Knife upadl extrémně...nechodí tam staří hráči a víš proč?Díky tobě a dalším podobným lidem jako jsi ty.Neumíš to a hraješ jak bot můj názor.A mysli si co chceš já jen apelovala na to jak hraješ a o vlaku či bliku ses nepochlubil?Každý by vypěnil...Tak se to nauč přečti si pravidla a sám by si měl vědět že vlakovat či blokovat na aceru se nemá.No jo ty to vlastně hraješ týden max tak se není čemu divit...:wall:A že vím že jsem zde označenému nadala ano vím,takže s trestem už jakýmkoliv se spokojím.Takže přeji krásný večer.

Grakon2702
04-08-17, 19:47
Ahoj, na tomhle knife serveru jsem hrál už před pěti lety a mezitím jsem vystřídal i jiné zahraniční servery a vím, jak to tam chodí. To že ti trošku popojdu dozadu, neznamená, že jsem hovno, vymaštěnec, debil, noob, a jiné ženské a mužské intimní oblasti těla. Sám jsem ti napsal, ať se uklidníš, že se chováš jako rozmazlený spratek. To lhaní ohledně vlaků a bloků si taky můžeš nechat. Promiň, ale takhle se 24 letá žena nechová (pokud vůbec jsi). Jsem ochotný se ti omluvit za toho spratka a celé to hodit za hlavu, pokud ty se omluvíš mně za mnohem horší věci, které jsi mi tam psala. Ono to stejně na ban ani nevypadá, neboť v tom chatlogu není vše. Uznávám, že je to i z mé strany zbytečná stížnost, neboť k tomu není lepší důkaz, ale kdyby byl na serveru přítomen admin, možná bys tu teď řešila žádost o UB.

Anulka
04-08-17, 22:16
Takže k tvé odpovědi,no jestli si hrál před 5 lety jako já to nevím.A nevím kde si nabral 24 věk?Já apelovala na tvé hraní,ano možná drsně to se omlouvám příště uberu.Za to se omlouvám "za ty nadávky".Ale za nic jiného ne.Vyjádřila jsem svůj názor na tvé hraní které se mi nelíbí.Promin jako asi jsem naučená jinak od starých hráčú.A ano jsem žena,asi se mi bouří hormony za poslední dobu ale to sem nepatří.Takže si myslím že vyřešeno já se omluvila za mé neadekvátní nadávky a ty by ses mohl popřípadně omluvit za toho spratka.Nemám 24 Aby jsi byl v obraze,hraju od 23 let 5 let si to spočítej,sice ne už tak aktivně nebo jsou důležitější věci na práci ale sem tam si ráda zahraju.Takže přeji ti krásný zbytek večera Ahoj.

hofy
05-08-17, 00:44
Vyřešeno.