PDA

Zobrazit normální verzi : Hitboxy



Wegazz
06-08-17, 14:50
Čau nešlo by trošku zlepšit hitboxy na dd2? Když chci dát hlavu a hráč je afk, tak z dvou metrů ho trefí třeba až třetí rána... Občas se stane, že dostane zásobník do hlavy a dá mu to 0dmg při nejlepším 30.

A ta posmrtná čára občas blbne, dostanu jí v katech ve vchodě a ukáže to, že sem jí dostal dírou. (psalo to víc hráčů)

Pokud je chyba u mě, tak kdyžtak poraďte.

Díky.

Kotel
06-08-17, 18:09
Ahoj, na hitboxy si nikdo jiný delší dobu nestěžoval, takže těžko říct, kde by mohl být problém. Máš nějak upravený ex_interp ? Doporučeno je mít 0,03 až 0,05.
Pohled hráče je od pažby zbraně, ale čára vychází ze středu hráče (v oblasti břicha), takže tam je minimálně půl metru rozdíl. Z tvého pohledu se může jevit i o metr vedle.

Wegazz
06-08-17, 20:02
Měl jsem 0.1, vyzkouším a editnu to, díky :)

edit: Vypadá to lepší. Díky.

Klidně to mužete přesunout do rad na foru, kdyby měl někdo taky takovej problém.

Grakon2702
13-08-17, 14:08
"ex_interp sets the amount of time (in seconds) to interpolate in between each successive update(cl_updaterate).Set this variable to 0 and nothing else. Counter-Strike will automatically set your ex_interp to 1/cl_updaterate (i.e. your console will say: "ex_interp forced up to xx msec"). This is because the time in between each packet is exactly 1/(the # of updates per second), so this is how long you want your client to interpolate." -http://txdv.github.io/cstrike-cvarlist/

Michal_haniccin
26-09-17, 11:15
Obecně jsou na kotelně z nějakého důvodu většinou lepší hitboxy dopo a pozdě večer cca 23:00+ Ve špičce (18-22) můžu brát jen awp, na tapování můžu zapomenout (nicméně pořád lepší než fakaheda na Gamesites). Na startu kola, dokud se hráč nepohne jsou všechny hitboxy rozhozené, je to bug cska, to se samo srovná v momentě, kdy se hráč pohne. Mě spíš sere, že když hraju proti AWP, begripuju, strafuju za nějakou bednou, aby mi nedal +100 dmg, tak se pravidelně stává, že hitbox zůstane někde za mnou a i když čára ukáže to co jsem viděl i já na monitoru - že střela od awp prošla skrz texturu, tak já dostanu hit za víc než 100 a chcípám. Poslední dobou je to pravidlo..

A ještě point k statistikám, už to zase trochu blbne. Vždycky, když jsem naposledy hrál, tak jsem měl aspoň jedno kolo, kdy jsem jich poskládal 9, jeden den 10 a ani v jednom případě to hlstatsx nechytly.

Kotel
26-09-17, 11:45
Hlstats nebyly stavěné na takovou zátěž. Řešením by bylo každý rok stats resetnou a přidat nějaké medaile za umístění v ranku, aby bylo ve stats vidět předchozí umístění.

Lukasred
29-09-17, 17:01
Hlstats nebyly stavěné na takovou zátěž. Řešením by bylo každý rok stats resetnou a přidat nějaké medaile za umístění v ranku, aby bylo ve stats vidět předchozí umístění.

Dobrý řešení

Faero
29-09-17, 18:17
Dobrý řešení

Škoda, že to nezažiješ.

Petr Staniševský
29-09-17, 19:24
Neboj se Jiříku on se vrátí s novou IP a SID..