PDA

Zobrazit normální verzi : Furien - žádost o práva



Tečka
08-08-17, 13:18
Ahojky jak je zřejmé z umístění tématu, jde o žádost o práva na server plný assassínů, kde mám odehráno nemálo hodin. Poslední měsíce má aktivita upadá na minimum a to z důvodu brigády, nu každý potřebuje nějaký ten peníz žejo, ani já nejsem výjimkou.

mé jméno je David, žiju v malém městečku Havížov (https://www.google.cz/search?site=&source=hp&q=Hav%C3%AD%C5%99ov&oq=Hav%C3%AD%C5%99ov&gs_l=psy-ab.3..35i39k1l2j0l2.396.1603.0.2408.8.7.0.0.0.0.10 6.661.5j2.7.0....0...1.1.64.psy-ab..1.7.660.0..0i131k1.0oEM_Ire1S8) poblíž Ostravy. Studuji SŠ v Havížově, právě máme prázdniny tak to je trošičku volnější no. Je mi 18 let.
Na tomto portále hraji již 6-tým rokem z toho jsem nechal víc jak 4 na Furínu, občasné přeskakování na různé servery a jiné portály jen za účelem trollu.
Toto je moje čtvrtá žádost o práva a nekladu si velké naděje za zkoušku nic nedám, měl jsem zde pár konfliktů s Adminy, ale hádky mě myslím přešly, uvědomil jsem si, že hloupým nic nevysvětlím.

Málem bych zapomněl mé SID: STEAM_0:0:122757022 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198205779772)
Bývalý číting (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=159327)
a obcházení (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=157579) o kterém nemám tušení jak se mi povedlo
víc jsem toho za své působení nedostal.
Pokud k tomu někdo nemá co napsat, radši ať nic nepíše. Obyčejné pro/proti mi může napsat i plejr ze serveru, chci vidět důvody a názory jste přece admini díks.

Cardoxon
08-08-17, 14:18
matouš mu dal ban za haxy, takže jsem pro

wowz0r
08-08-17, 17:21
Ha, proti od obyčejného playera.

Galaverenc
08-08-17, 19:52
Tak jako tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?52638-%8E%E1dost-o-pr%E1va-Furien), pro​.

Dimitri19
08-08-17, 20:48
Pokial si sa na serveroch a forku polepsil , preco ne.

Mr.N0b0dy
09-08-17, 00:51
Bude to čistá náhoda, stejně velká jako to, že se z ničeho nic ten origoš změnil na číslo 6 ;)

_AnGeL_
09-08-17, 06:42
PROti už len z toho dôvodu, že si mal ban za cheaty. A douč sa prosím matiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bude to čistá náhoda, stejně velká jako to, že se z ničeho nic ten origoš změnil na číslo 6 ;)
Nejaká inšpirácia tam je. :D Nevedel si vymyslieť niečo nové, tak okopíroval :doge: http://csko.cz/forum/showthread.php?54756-2-2-5

mirecc
11-08-17, 23:21
ban za cheating je už starý, hláseni veľa, osobne som s tebou problém nikdy nemal. Za mňa pro

Jeremy
04-09-17, 10:41
Ahoj, síce hlásiš atd. ale ten ban za cheating nie je až tak starý. Boli tu aj žiadosti v ktorých uchádzači (http://csko.cz/forum/showthread.php?57973-%8E%E1dost-na-servery-Jailbreaku) tiež cheatovali a ich bany boli omnoho staršie ako je tvoj a dostali proti. Pravidlá by mali platiť pre každého a tiež to tvoje správanie nie je bohvie aké. Ja osobne som Proti.

Unnmend
04-09-17, 11:16
Je úplne jedno že x rokov do zadu dostal ban za cheaty, keď admina na furiene je treba ako soľ.
Cheaty určite pozná , aktivitu má, správanie v hre je v pohode. Motivačné pro.

Burak1
04-09-17, 11:21
Ban za cheating není ještě tak starý, proti.

Tečka
04-09-17, 14:16
Vůbec jsem tu nechtěl psát, ale jak vidím Jeremyho zcestné vyjádření musím, píšeš tu ohledně mého CHL které "nie je bohvie aké" přitom, když jsem se koukal tak tam není žádné urážení, či nadávky, v něktrých částech si troufám říct, že mé vyjadřování je lepší než tvé. :)

Na cheating nereaguju, neb tu pár ex-zapatců adminuje, takže proti z tohoto důvodu je dle mého názoru zcela mimo.

Ostatním díky za vyjádření.

E: Okurko, nikde neukazuju (on cheatoval) :D prostě jsem napsal, že proti jen z důvodu bývalého cheatingu je dle mě mimo, protože tady už nulová tolerance neplatí, rozhodnutí je na náboráři.

Nakladana Okurka
04-09-17, 16:27
Nelibi se mi to pomyslne ukazování prstem "on cheatoval a je admin, proc nemuzu ja". Ja jsem osobne nikdy nebyl proti přijmutí byvaleho cheatera, ale musel to byt skutečně velmi vhodny kandidát. Mel by jsi se zaměřit primárně na sebe, protoze kritizovani ostatnich ti moc body nepřidá. Nevim jak to chodi na furienu a je možný ze by jsi byl přínosem, ale cheatry hlasi denne xx lidi a na serverech hrajou dalsi hráči, co rozeznaji cheaty, presto je x duvodu proč by nemohli byt adminem. (Nebo se na tom minimalne admini shodli)
Nechci se ti vměšovat do žádosti, nečekej ode me ani pro ani proti, jen se mi nelíbí tvuj postoj k tvoji zadosti.

Dimitri19
04-09-17, 19:43
Správa od playera ,ktorý si svojou prítomnosťou rozhneval desiatky adminov.

Klepnutím se připojíte.
daronxoxoxo: Prečo čakať dalšie rok/y, keď teraz ako niekto spomínal vyššie je treba na furien admina ako soľ. Tečka je síce jediný kandidát, ale svoju kvalitu má, pokiaľ nerobí, tak aktivitu má, chatlog je v pohode a v cheatoch sa vyzná určite lepšie ako väčšina furien adminov. A tým adminom, čo tak strašne vadi, že kedysi zapol, tak začnite hrať furien a možno bude dostatok adminov a nebude treba naberať do admin teamu exzapatcov:) pro od exadmina, bez hodnosti exadmina:)


E: Pre Delika od toho istého playera ,ktorý má stáleho člena.

daronxoxoxo: http://csko.cz/forum/showthread.php?52638-%8E%E1dost-o-pr%E1va-Furien
daronxoxoxo: Tu si na to mal iný názor:)


#nohate#noflame#peace.

Del!k98
04-09-17, 19:49
Nedam pro cheaterovi sry, ak dostaneš práva je mi to celkom fuk. keď boli full 4 serveri tak stačil jeden admin (alebo 2) keď je teraz jeden server ledva plny treba dalších. TO len odpoveď na koment vyššie.

E: Vidíš, aj na teba som zmenil názor tak už si si mohol predvídať že zmením aj na iných.

#nohate#noflame#peace#fakingturnaj#kamik4ever:)

baf
05-09-17, 00:13
Nikdy sem nedal pro u hrace potom admina co mel cheats "on" sem porad proti takze pro tebe taktez ne adeptu bez "on" je tu porad dost.carky u souveti si dodelej.

Samco
07-10-17, 16:34
Ak aj nespomeniem ten ban za cheating, na furien je potrebné, ak už, tak niekoho zodpovedného. V tomto prípade to však bohužiaľ nie je.

PROTI

Tečka
07-10-17, 19:37
Samco, nechci ukazovat na ostatní, ale tvé vyjádření je dle mě zcestné protože, zodpovědnost nynějšich adminů na Furienu, či adminů s rozšířením na furien je mizivá asi jako má šance dostat práva-téměř nulová. :—) Když napíšu hlášení než dojde admin změní se dvě mapy, a hlášený hráč je mezitím pryč. :—) Poslední tři mé hlášení nedošel nikdo, přitom to nebylo někdy v pozdních večerních hodinách, ale ve dne mezi 2-5 odpolední kdy jsou servery nejplnější bych řekl. :—) Jinak díky všem za vyjádření, hlavně těch, kteří mne poznají hlavně z povídání ostatních :——)

Troppe
23-12-17, 15:07
Je aktivní, hlásí mi. Na furien je někdo potřeba.
Tvoje temná minulost ze strany cheatingu je velké mínus, ale šanci bych ti dal.
Pro.

Tečka
23-01-18, 19:01
Danke schön
https://severan.gulas.sme.sk/upload/posts/5/70/70215/large_extra/d09af14677a6ce03561ae3953ed65310.jpg

Tečka
10-04-18, 14:23
Ahoj, od doby co tento prispevek presahl pulrocni vyroci, jsem uplne upustil od aktivity na mrtvem modu, cas se s casem secetl a uz to dela 8 mesicu, vim ze to neni nejstarsi zadost, ale nemam rad kdyz se neco tahne, za tu dobu jsem se stal ve svy praci jednim z nejvyssich postu aniz bych se o neco snazil, zajimave ze na mrtve hre tohle trva rok (vtipne) to ze je tady vsechno pozadu uz jsme si zvykli, to ze nabor trval pul roku nekteri prekousli, ale ze se muze jedna zadost vyresit za 2 mesice a jedna za 8 ne to je vazne na zamysleni, kazdopadne je to jen virtualni hra na kterou uz jsem starej, tak si tady pekne hrejte admin vs admin, hlidejte si prazdne servery a ponizujte 12tilete deti jak to nejlepe jen umite. pac a pusu :)

Eust.
10-04-18, 16:09
Podíval jsem se na datum založení žádosti a myslel jsem si, že to je nějaký vtip (bug), ale ono ne. To si s tím náborem tady z nás někdo střílí? Nebo se na to vědomě s prominutím sere? Mrzí mě, že jsem si té žádosti nevšiml dřív, pokusil bych se to popohnat. Každej na to nadává a pak to dopadá přesně takhle, server, kterej je už tak po uši ve výkalech přišel o dost dobrého adepta na admina. Bývalej koding? Prosím vás, tahle hra jde každým dalším dnem do háje, stejně jako ten mód. Ban za kodi si myslím, že už je dostatečně starý na to, aby si člověk uvědomil, co se má a co ne. A hlavně, tenhle člověk prokázal určité kvality v rozpoznávání ostatních cheaterů, za což by se nemusela stydět 90% vetšina z vás. Nebuďte furt věčně zarytí a zaujatí proti hráčovi, kterej "zapl" v internetové online hře, no boha jeho, zhroutí se celej portál kvůli tomu, jakoby tady nebyl nikdo v admin sekci, kdo nezapl. Byly tu mnohem horší případy, kteřé vyvedly mnohem větší prasárny, ale tenhle člověk si to už odčinil, věnoval tomu módu dost a vy ho takhle potupně necháte čekat na "barvičku" v online hře, clap clap. Stačil by blbej chh a vsadil bych se, že by pro ten server udělal dohromady víc, než pár adminů tady dohromady. Držím palce s udržováním kvality portálu tím, že budeme odmítat kvaltiní lidi, protože se jednou před pár lety zachovali "nefér" v online hře, směšný přístup a vizitka přístupu lidí, kteří si myslí, že 1.6 je vrchol herní scény a hledí se na nějakou prestiž. Už to prostě nikdy nebude jako před 5ti lety například, smiřte se s tím, potřebujeme kvalitní lidi, ale prej asi ne.

#ggwp nábor

btw. pokud by ses do budoucna ještě rozmyslel (ani bych se nedivil kdyby ne), že ta práva chceš zkusit a přetrpěl bys nějak ten laxní přístup k náboru, tak jsem pro.

Tečka
10-04-18, 21:21
Děkuji za obsáhlé vyjádření s nějakou hodnotou, za mě nejde jen o koding, nýbrž o to, že když se mi něco nelíbilo viz aferka s Britny, tak jsem to nenechal ležet a zbytečně špinit své jméno, ale napsal jsem svůj názor a postavil jsem se vyšší moci, kdežto jini radši špiní svůj nosanek v nečím pozadí a pak na serveru tahají ego před pěti aktivními hráči, kteří jsou závislí jako já před třemi lety.
Chvála bohu, že mě to přešlo a tuto komunitu opouštím dřív, než mi z toho hráblo.

Samco
15-04-18, 15:04
Lock