PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na DR



Volume
08-08-17, 19:05
Ahoj, rád bych požádal o práva na Deathrun, případně i Zombie Escape.

Jmenuji se Petr Sojka, je mi 20 a zde hraji pod nickem Volume. Bydlím v Praze, navštěvuji ústav SOU Gastronomie a podnikání, jsem vyučený kuchař a nyní vstupuji do 2. (maturitního) ročníku nástavbového studia Podnikání.
Mezi mé záliby patří hraní cs 1.6, ets2, sem tam něco na ps4, hudba a seriály.

Na Kotelně jsem začal aktivně hrát v Lednu 2013, začínalo to na Zombie, pak jsem přešel na JB kde jsem hodně rychle získal práva Spešla, o které jsem přišel po pár měsících působení po takovém menším kiksu. Pak jsem hrál tak nějak napůl, neseděl jsem u toho tak často, občas vůbec. Před pár měsíci jsem zas začal aktivněji hrát, přeskočil jsem na server DR kde mne to neskutečně baví, s přítelkyní chodím hrát i na Zombie Escape. Nevím kolik na těchto serverech mám nahráno, ale oboum dobře rozumím a zvládal bych bez problému nějaké ty prohřešky vyřešit, na DR nadávky, občas reklama, na ZE blokování, bugování, ničení cest apod.

Nějaké prohřešky tu mám, není jich málo a všechny jsou z JB. Nejsem svatý, vím to, ti starší tak nějak vědí kdo jsem, a doufám že tu dostanu šanci. Od doby co jsem měl spešla uplynuly 4 roky, z toho 3 mám přítelkyni takže jsem řádně vychovaný :D

Jakékoliv dotazy rád zodpovím, díky za přečtení.

Volume
STEAM_0:1:74751806
80.243.98.162
STEAM - KLIK (http://steamcommunity.com/id/PJ97)

Koprakek
12-08-17, 11:33
Tvůj chatlog není zrovna nejlepší.

Latins
12-08-17, 12:49
Jenom mimo téma:
Menší kiks? Vždyť na tebe každý nadával tehdy. Jsem nechápal, jak si dostal spešla.

Volume
12-08-17, 13:14
Tvůj chatlog není zrovna nejlepší.

Jsem si toho vědom, už se na tom pracuje


Jenom mimo téma:
Menší kiks? Vždyť na tebe každý nadával tehdy. Jsem nechápal, jak si dostal spešla.

S podobnýma reakcema počítám, víme jak to tehdy bylo a nerad bych toto téma znovu otevíral. Upřímně ani já nevím, v tý době jsem to hraní strašně hrotil, bylo mi 15-16 no. Teď už jsem moudřejší

Přijmu jakýkoliv názor, ale šanci ukázat se v dobrym světle bych uvítal :) Záleží na vás a jak moc se necháte ovlivnit minulostí

Latins
12-08-17, 17:42
Tak když překonáš časy od Walatera, tak proč ne :happy:

Volume
12-08-17, 18:44
Musim chlapce někdy odchytit aby mi ukázal jak to dělá

Volume
04-09-17, 10:14
Poprosím o lock, nejspíš se k tomu už nikdo nevyjádří. Lepší to locknout rovnou, ať to tu zbytečně nesmrdí :)

Koprakek
10-09-17, 22:20
Lck. na vl.zd.