PDA

Zobrazit normální verzi : Odstránenie možnosti pridania botov



Samco
10-08-17, 10:17
Zdravím, zakladám tento topic kvôli problemóm s botmi. Donedávna možnosť pridania botov (botadd) nebola a myslím si, že ani nebola žiadúca. Boti na mape ani poriadnu nákazu nerobia, len stoja. Sú tým pádom k ničomu. Na rats mapách a mapách s užšími priestormi okrem toho blokujú rebríky, laná a úzke priestory, čo je myslím si hlavnou zámienkou pre ich odstránenie.

Týmto navrhujem odstrániť možnosť pridať botov do hry, server je v poslednom čase aj tak pomerne hraný, než pár mesiacov dozadu.

Martinos
14-08-17, 00:10
Stacilo by keby uz konecne prerobili team semiclip tak, ze sa zombici blokovat nebudu, ludia tiez nie, ale pri vzajomnom strete ano a bol by svaty pokoj. Lebo tak isto ako blokuju boti, blokuju aj ludia, niekedy schvalne niekedy proste afk a tych dvovodov k tomu blokovaniu sa zm je X. Kotel uz davno pisal, ze to spravi no stale nic bohuzial, no a hrane to bude do konca leta potom tam nebude uz ani noha :D

a aby som sa vyjadril k navru tak som proti, ja mam botov rad

Samco
14-08-17, 00:14
Keď blokuje hráč, nezvykne to robiť furt. Ak áno, tak sa mu dá ban a je kľud. S botmi je to ale beznádejné, dám kill a v ďalšom (v horšom prípade ešte v príslušnom) kole sú opäť tam.

Martinos
14-08-17, 00:20
Keď blokuje hráč, nezvykne to robiť furt. Ak áno, tak sa mu dá ban a je kľud. S botmi je to ale beznádejné, dám kill a v ďalšom (v horšom prípade ešte v príslušnom) kole sú opäť tam.
To si robis srandu? snad 1000 x na rats mapach blokovali hraci a kto im dal kedy dal ban? Pisme v realite prosim a nie o zelanych scenaroch predsa. Vsak ten semiclip by vyriesil vsetko nechapem tuto natvrdlost tohto teamu ale vsak robte si to ako chcete :)

Samco
14-08-17, 00:25
Ale ak blokovali, tak prečo ich potom nikto nenahlásil? Mohli byť kľudne potrestaní.

Martinos
14-08-17, 00:29
Vies samco ked nahlasis nieco 500x a stale nikto nepride omrzi to aj tibetskeho mnicha.

Samco
14-08-17, 00:30
Blokovanie je možné riešiť aj spätne z fórka. Je to závažnejší priestupok než napríklad pasívne expenie.

Martinos
14-08-17, 00:32
Nikto nema chut prist do hry a nahlasovat furt vsetko na forum, v prvom rade si chceme normalne zahrat od toho by tam malo byt potom viac adminov, ci nie?

Samco
14-08-17, 00:42
Niekto, kto porušuje pravidlá sa nájde často. Horšie je to ešte s cheatingom. Na strieľacích serveroch je takýchto prípadov predsa len viac a preto aj hráč nahlásením a natočením cheatera môže prispieť na lepšom chode serveru. Detto aj Apokalypsa. Myslím si, že hráčov, ktorí blokujú tam nie je až toľko, že by sa to nedalo spätne, kvôli vysokému počtu hlásiť.

Martinos
14-08-17, 00:55
Myslim, ze ohladne apokalypsy som sa snazil viac nez dost, ci uz s Tebou, ci uz s Kotlom, burakom ci olim a za tu dobu ostalo jedine, znechuteny. Nieco by sa tu malo zmenit, ale v podstate je mi to uz vsetko jedno nech to je ako je ja som si nasiel kvalitny zombie server kde je to narez, ako prasa a kde sa o to aj staraju, kde napriklad ten semiclip funguje bajecne a nie, ako tu, dlhe mesiace neriesene nahlasene chyby v hre a stale dokola natvrdlost teamu to je vse :/

killer-savage
21-08-17, 22:34
Po tich poslednich upravach zmizla na mape rats3_2002 (kde je to ufo) ta ochrana proti damage z ufa lebo to zas vsetkich zabija ked niekdo streli do ufa a vybuchne.

Samco
01-09-17, 21:04
Neviem či na základe môjho podnetu alebo je to len nejaká chyba, že sa zablokovala možnosť ich pridať. Nech už je to hocijak, tak verím, že to takto ostane.

Lock

Samco
02-09-17, 22:14
Tak re-open. Predpokladám však, že môj návrh nikto asi už nepodporí.

Kotel
03-09-17, 00:18
Kdyz uz to Pisulak nacpal sem misto do urceneho topicu, tak to tam muzu teda hodit.

Kotel
03-09-17, 15:00
Nezdá se, že by to fixli. Když se postavím do jiného hráče, vlak se zastaví.
Našel jsem ale plugin pro deathrun, který by to měl řešit. Tam je stejný problém.

Martinos
05-09-17, 22:56
No kukam ze semiclip jede a hra sa prijemne, neuveritelne, akurat nieje skoro skym, ked odratam botov tak je tam 5 hracov :-))).
Pisulak LOL Ty si iny troll :D

killer-savage
06-09-17, 07:16
No kukam ze semiclip jede a hra sa prijemne, neuveritelne,

Neni zac

Turnan.
07-09-17, 20:28
ked odratam botov tak je tam 5 hracov :-))).

Tak.. Já tam třeba rád hraju s pár lidma, pořád lepší, než by se celý server blokoval :D
Někteří rádí trochu víc odlehčenou hru.

Ten semiclip je super ^.^

Sry za OT, ale těd menší info pro Pisuláka, kdo to nechce vidět, ať mi nekopíruje text :gabe:

Tady to funguje jinak, než na tvém vlastním projektu, který jsi míval.
Tím chci napsat, že nestaž se něco dokazovat, protože už tak tě tu máí každý 2 za trolla nebo jiné stvoření.
Taky sám vidí, že tu svýma románama nic nezmůžeš. Jestli chceš, PM ti pošlu skype a můžem si všecko vyříkat :)

Kotel
07-09-17, 21:12
...

Mrzí mě, co se ti stalo, ale i tak se na tebe vztahují pravidla fóra. Tzn. pokud budeš dál šířit pomluvy, budeš prostě potrestán. Pokud jsi chtěl docílit nějaké úpravy na serveru, tak jsi ukázal nejlepší způsob, jak se to dělat nemá. Pokud nemáš nic k věci a chceš opravdu jen zasírat fórum, tak můžeš kdekoli jinde na těch stovkách jiných portálech.

Samco
23-09-17, 17:49
Dnes ma zarazila jedna vec. Prečo je to nastavené tak, že keď hráči odhlasujú vykopnutie botov a vyhodí ich to, tak ďalšie kolo sa znova objavia aj bez toho aby niekto napísal botadd a prebehlo hlasovanie?

killer-savage
24-09-17, 00:23
Dnes ma zarazila jedna vec. Prečo je to nastavené tak, že keď hráči odhlasujú vykopnutie botov a vyhodí ich to, tak ďalšie kolo sa znova objavia aj bez toho aby niekto napísal botadd a prebehlo hlasovanie?
Skor ma zarazuje ze si si to vsimol az dneska ale zda sa ze uz je to opravene a inac tam bolo kopu hracov a len 3 boty tak niekedy sa pridaju automaticky a niekedy treba hlasovat

Samco
24-09-17, 11:23
Skor ma zarazuje ze si si to vsimol az dneska ale zda sa ze uz je to opravene a inac tam bolo kopu hracov a len 3 boty tak niekedy sa pridaju automaticky a niekedy treba hlasovat

V tomto nevidím príčinu aby tak bolo. Ak hráči chcú, nech si to odhlasujú a ak ich tam zrovna väčšina nechce, tak prečo by tam mali byť automaticky navrátení ďalšie kolo. A tak stále dookola.

killer-savage
24-09-17, 12:12
V tomto nevidím príčinu aby tak bolo. Ak hráči chcú, nech si to odhlasujú a ak ich tam zrovna väčšina nechce, tak prečo by tam mali byť automaticky navrátení ďalšie kolo. A tak stále dookola.
Nemyslim ze sa pridaju po novom kole ale skor po novej mape. Neviem jak je to presne nastavene ale myslim podla poctu hracov pri novej mape sa prida len zopar botov aby celkovy pocet hracov bol 13+

killer-savage
28-09-17, 18:42
Problem je, ze sa to ani nenastavuje, ale len kopiruje zo servera na server.
Nemas pravdu. Je rozdiel ked napises botadd na apokalypse a napr: na superhero. Na apo sa pridaju 10 botov co im nedaju do ruky ani zbrane len sekaju kladivom aj ked je bot vyvoleny ale na superhero sa pridaju len 6 a maju zbrane, hadzu granaty aj som zazil ze vytasia nozik jako 1v1 knife suboj. Na apo su boti stavani len ako podpora pre zombie lebo prenasleduju CT a maju len noziky

Samco
28-09-17, 19:07
Na Biohazarde včera to isté. 7 zo 7 hráčov (3 kolá po sebe) bolo za vykopnutie botov a na začiatku každého kola ich to vrátilo.

Kotel
28-09-17, 19:19
Přidám nějaké zapamatování. Hlasování bylo dělané jen na jedno kolo.

killer-savage
28-09-17, 21:52
Jo a uber tich botov lebo 10 je moc. Tak 6 staci.

killer-savage
12-10-17, 14:13
No a nemuseli by byt ti boti kazde kolo vsechny nakazeny ale staci tak polka lebo zacne kolo a hned 3/4 len zombie a ta 1/4 su len zivi hraci

Turnan.
12-10-17, 15:15
No a nemuseli by byt ti boti kazde kolo vsechny nakazeny ale staci tak polka lebo zacne kolo a hned 3/4 len zombie a ta 1/4 su len zivi hraci

Mně se občas stane, že hraju jen s botama, začne nákaza a na serveru jsou jen boti.

killer-savage
12-10-17, 23:25
Mně se občas stane, že hraju jen s botama, začne nákaza a na serveru jsou jen boti.

De o to ze zacne nakaza a vsetci boti su nakazeni + par hracov. Keby aspom ti boti po nakaze su zivi nie zombie. Takto trva kolo len par sekund max. pol minuty coz si clovek ako ja nezahra za zombie. A mohlo by sa pridat do menu moznost ze ci chcem byt nakazeny.

Samco
14-10-17, 01:06
Neviem či sa to tu už spomínalo, ale kvôli nadmernému počtu botov, majú zombíci znížené HP, keď je CT posledné. Na servery skutočných hráčov bolo len 5. Predtým, než sa pridali boti na server, tieto pomerne zbytočné komplikácie neboli.

killer-savage
14-10-17, 01:56
Neviem či sa to tu už spomínalo, ale kvôli nadmernému počtu botov, majú zombíci znížené HP, keď je CT posledné. Na servery skutočných hráčov bolo len 5. Predtým, než sa pridali boti na server, tieto pomerne zbytočné komplikácie neboli.
To preto lebo server považuje botov za skutočních hráčov, keby sa rátaju len tí skutoční hráči, tak by mi nevadilo aj keby je tam aj 10 botov. Alebo rovno zrušiť to znížené hp keď je 13+ zombie. Však to ma byť ťažké pre CT aj ked je posledné. Takto si len vytiahne bazuku a dá naraz niekolko zombie, vatšinou su to len boti.

UnKn0wn_cze
31-10-17, 16:37
Můj názor na Boty na Apokalypsa , jsou užitečný , jen by to chtělo doladit.Např:... BUG: když je málo lidi cca 2-3 tak sou bugy , někdy se nakazí všichní , někdy když zabijete 1 ZM Bota tak dostanou kill všichni. Za mě bych je tam nechal,přece je tam Pořád možnost Vote :).

Samco
31-10-17, 18:37
Možnosť vote je prakticky zbytočná, keďže takmer vždy väčšina ani nezahlasuje. Nechávať niečo na serveroch, čo je nedoladené, je absolútne zle. U mňa to už dávno stratilo úroveň.

Samco
12-11-17, 00:40
Neviem či sa to tu už spomínalo, ale kvôli nadmernému počtu botov, majú zombíci znížené HP, keď je CT posledné. Na servery skutočných hráčov bolo len 5. Predtým, než sa pridali boti na server, tieto pomerne zbytočné komplikácie neboli.

Refresh

E: Odstránené