PDA

Zobrazit normální verzi : Pády serveru JB 5 (možné i ostatní)



Asiimovíček
12-08-17, 13:07
Dobrý den, chci ohlásit nevysvětlitelné pády serveru JB momentálně v času 13:00 padl server a jeho viníkem který se sám přiznal je
sebo lubi barborku (!!!_sebo_!! STEAM_0:1:105165956 90.64.115.172 SK
(není to stížnost na hráče)
Důkazy se neobjasnili ale doporučuji znovu ověření Green Nicku (alias- Barevný nick)
Je možné že některým lidem je úplně jedno, jestli jste daly na toto zákaz. Našlo se pár adeptů co to furt měli.
Je potřeba zřejmá kontrola serveru JB neboť mě to tedy velmi zaujalo jak server padá díky tady sebě.

Děkuji za jakoukoliv odpověď

♡ Asiimovíček :3 ♡

Koprakek
12-08-17, 13:20
Časem na něj dojde.

Asiimovíček
12-08-17, 13:51
Mam pocit že jsem něco takového už hlásil ale nejsem si jist jestli tomu je tak.

Bastien
12-08-17, 17:17
Nebylo to na mapě jb_temple_v3? Tam vím že se to dá nějak udělat a jednou to někdu udělal ze srandy. (Bylo náš jen asi 4 nebo 5 lidí a bylo to večer.)

Asiimovíček
12-08-17, 21:43
Nejsem si jist ale je to možné, bohužel server padl asi tak 2x skoro po sobě

Asiimovíček
12-08-17, 22:27
Aktuální zpráva:
Shozen server JB 8 mini ! Čas: 22:22 datum: 12.8. 2017
při 12 lidech na serveru.
mapa: jb_temple_v3

Rád bych se dobrovolně přihlásil k vyhledání tohoto zázračného bugu kterého lidi poslední dobou zneužívají k pádu serveru. Znovu zapnutí serveru trvá fakt dlouho a chtělo by to co nejdříve zjistit kde je chyba, nechci aby se tato mapa dala pryč když je povedená.


Mam to, chybu jsem už našel. Pokud se mi podaří udělám i trošičku video kde a jak se co stane a proč to spadne!

Bastien
13-08-17, 00:06
A já našel chybu v jb_skynet, jak jsou dole v jídělně ty flašky, tak když někdo nějakouroybije, vzhodi ho to ze hry úplně. :(
K jb_temple_v3:Já vím že je venku v těch místech nahoře jak je to něco jako surf jak se tam skáká z té věže, kde je scout.

KajSinek
13-08-17, 00:27
A já našel chybu v jb_skynet, jak jsou dole v jídělně ty flašky, tak když někdo nějakouroybije, vzhodi ho to ze hry úplně. :(

O tejto presne chybe sa vie už celkom cez 2 roky určite.

Asiimovíček
13-08-17, 11:08
Mam to, video (ke stažení pouze) je zde:
https://uloz.to/!BmamMaJXJJhu/bug-jb-temple-v3-avi

Heslo zde: zidlesmedemjedobra

nechce se mi čekat

Omlouvám se těm lidem co tam zrovna hráli D:

Kotel
03-02-18, 13:37
Delal to zeleny nick pri urcite kombinaci. Vydali na to opravu, tak tu jsem nasadil a uz by server nemel nikdo shazovat timto zpusobem.

Asiimovíček
05-02-18, 17:38
Delal to zeleny nick pri urcite kombinaci. Vydali na to opravu, tak tu jsem nasadil a uz by server nemel nikdo shazovat timto zpusobem.

Trochu opožděná reakce ne :D ?
Jinak už ani nevím co se to tu řešilo :DD

bohémsky život
05-02-18, 23:20
Můžeš být rád, že se na to vůbec podíval

Asiimovíček
06-02-18, 06:27
Můžeš být rád, že se na to vůbec podíval

Však nic proti tomu nemam hele :D, chápu že je víc než zaneprázdněn :DD
Jen se divím, že si na to někdo vzpomněl vůbec :D