PDA

Zobrazit normální verzi : PesoCZ --> Gregyy



PesoCZ
14-08-17, 00:04
Vypis z konzole:


Hrac *S-P-H-R*Peso*-Jailbreak dti. ztraci navzdy moznost hrat dozorce, duvod: [zakaz k CT] MFK, totalni demence, nemas u CT a





Poznamka:






Dobry den, ano vim, jedna se o ban k ct, jsem trosku nastvany, protoze perma ban k ct na JB 1 jsem opravdu nechtel :/. Nevim, co tu mam dat za vypis nebo tak k tomuhle.. Svuj MFK si uvedomuji a i ty chyby co jsem udelal taky, prosim, vyreste to nejak, fakt nechci perma ban k ct. btw: Jiny vypis k tomuhle nemam. Bylo to na serveru JB 1 a bohuzel taky nevim, jakym adminem to bylo udeleno, doufam ze se to jeste da nejak resit, predem dekuji za odpoved.

PesoCZ
14-08-17, 00:06
Já už nebudu takhle vyvádět, přísahám :(.

PesoCZ
14-08-17, 00:09
Jsem schopný i zaplatit nějakou sumu, aspon na zkrácení třeba několik měsíců,
ale fakt né perma prosím ://////.

Gregyy
14-08-17, 00:16
Tady nejsme na portálu, kde si můžeš koupit UB za peníze. Není to tvůj první ban za stejný prohřešek, viděl jsem tě u CT 3 kola po tom, co mi na tebe přišlo hlášení.
Jen si náhodně chodil, zabíjel lidi, co si potkal a na konci vystřílel celý box. A po banu k CT si se jen chlubil, kolik máš banů a začal nadávat na rodinu, za což si dostal další ban.
Zatím ti UB rozhodně nedám, lidi, jako tebe u CT nikdo nikde nepotřebuje, tvoje "nadvláda" jak si sám psal končí, možná ti to časem zkrátím, ale zatím UB rozhodně nečekej.

Koprakek
14-08-17, 00:36
Proti

Operak
14-08-17, 08:48
Proti

PesoCZ
14-08-17, 11:33
Proti Koprakeku, tebe si pamatuju hodně dlouho :D Jak si ještě nebyl admin, pamatuješ si na mě taky? Natáčel si na mě video.

Koprakek
14-08-17, 11:36
Pamatuju, proto dávám proti.

PesoCZ
14-08-17, 12:28
Pamatuju, proto dávám proti.
Jaj, já fakt nechci perma ban :/

Operak
14-08-17, 15:24
Jaj, já fakt nechci perma ban :/

Nad tím si ale měl přemýšlet když si delal blbosti na serveru.

Koprakek
16-08-17, 19:30
Zamítnuto.