PDA

Zobrazit normální verzi : Křivé obvinění ?



JustDoItNigga
16-08-17, 15:54
http://csko.cz/forum/showthread.php?58746-Just-Do-It-Nigga - abych se k tomu mohl také nějak vyjádřit. To co tam psal, je úplně zcestný, jelikož za 1) ten čas jsem ještě ani nebyl doma (to vám klidně potvrdí i moje mamka xd) a za 2) je přeci jasný, že kdyby někdo kopíroval nick, tak nenapíše, že ho kopíruje ale naopak, bude zapírat, takže je jasný, že když se ho tam někdo bude ptát, proč nehraje na steamu, tak je samozřejmé že to bude zapírat, právě třeba tím, že není doma. To že zná pár adminů nic neznamená, to si může zjistit každý a že zná klan .:|GetRekt|:. je taky docela špatná připomínka, jelikož ho tu zná už skoro každý včetně jejich zakladatelů + další věc:

VALVE_0:0:1313013579 - to je můj ns.
VALVE_0:0:280922345 - a tohle je ns toho zabanovaného.

Nevím o co Mlýnkovi jde, ale já s tím rozhodně nemám nic společného a pikat za někoho jiného nebudu. Díky.

E: Ako to, ze ten iny hrac pozna tvojho naj. kamarata? :( A to tam nehra ani dlho :o - mám takové tušení, že Baron u toho byl taky, nic méně není těžký zjistit si jeho jméno a jeho klan. Ps: byl to právě Baron kdo mě informoval o tom, že někdo hraje na mém nicku.

The Frisco
16-08-17, 16:00
předvolejte matku obžalovaného

---

Snad ve 3 temátech se tu řeší obcházení zákazu k ct. I kdyby obcházel, tak to zas taková tragédie není a myslím si, že tolik škody u těch policajtů zas nenapáchá. Zbytečně z toho děláte případ pro soudkyni barbaru.